Krulicha Nora ;)

1192022242529

Komentarz

  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano października 2015
    Projekt już jest boski. Ma piękny kształt i powalającą kolorystykę. Na tle pozostałych wieżowców, swoim wyglądem, przyprawia o prawdziwy zawrót głowy.
    Co do pomysłów zagospodarowania przodu budynku, to myślałam o czymś takim:
    nd4sgoxnnwmu.jpg

    albo:
    zb8r5dll7l1w.png

    lub w ostateczności :
    tq29hv54zh1d.jpg


    Obiecałam sobie, że zakupy ograniczę tylko do koniecznych ... ale coś mi się widzi, że raczej trudno mi będzie wywiązać się z tej obietnicy :D bo takie centrum handlowe przyciąga lepiej niż magnes :mrgreen:
    Post edited by bobas52 on
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    No, no, no! Jaka wspaniała nowoczesna galeria nam się szykuje! <3 Co do zagospodarowania terenu przed centrum handlowym - też pomyślałam o czymś na podobieństwo parku z ławeczkami i rabatkami :)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    a ja tupie nóżkami z niecierpliwości ;) jakiekolwiek rozwiązanie wybierzesz wiem, że będzie piękne! <3
    udanego tygodnia Endrju:)

    o9xuojw0pypd.gif


  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Już sam budynek centrum handlowego prezentuje się rewelacyjnie, więc niecierpliwie czekam na skończenie tego projektu. <3
    Ja też optuję za jakimś ternem rekreacyjnym w postaci mini parku. :)
  • Opcje
    LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Cześć Andrzejku :smile: Nonono czekam na dokończenie projektu. Ja bym dała tam duzoooo zieleni, fontannę i zabawy dla dzieci! Pozdrawiam :kissing_heart:
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano grudnia 2015
    Fantastyczny modern Andrzejku! <3. Bardzo realistycznie prezentuje się na tych fotkach. Piękna, nowatorska bryła, biel w połączeniu i dwoma ciemnymi kolorami daje niesamowity efekt. Jak to zrobiłeś, że podjazd do garażu sprawia wrażenie jakby był trochę pod górę? :)
    Równie wspaniale prezentuje się kuchnia, nowoczesna i przestronna. Bardzo ciekawe jest też otoczenie budynku. Dobre rozwiązanie z tym żywopłotem, wygląda to świetnie. Doskonały projekt i wspaniałe, piękne zdjęcia.
    Bardzo chętnie go pobiorę i obejrzę w całości, tylko nie znam Twojego nicka w galerii. Już kiedyś próbowałam Cię tam znaleźć i nie zdołałam :( Jaki masz nick Andrzejku? :)
    Jeszcze raz :), fenomenalny budynek i przepiękne fotki :). Pozdrawiam bardzo ciepło <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Bardzo fajny modern, szkoda, że nie dałeś więcej fotek, ale to co dałeś jest super! :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2015
    No super modern! <3 Piekny dizajn :) wspaniale zestawienie bieli i czerni na tle zieleni. Choc patrzac na fotke w Galerii rownie slicznie prezentuje sie noca.
    Znajac Ciebie to wnetrza sa minimalistyczne i pieknie zaprojektowane kolorem. No sorki ale nie mam czasu na pobieranie i lukanie w grze. Wiem ze powinnam ale SWIETA !!! Ledwo mam czas na Galerie czasem i komentarze tutaj, a gry nie wlaczylam od dni czterech XD
    I dziekuje ze Ty znalazles czas na moj starter. Btw wlazlam do gry i jeszcze raz sprawdzilam ten starter. No i kompromitacja stulecia! Ja go zmienilam przed wyslaniem, ale nie zasejfowalam gry po tych przerobkach, wiec zdjecia sa ze stanu "przed" i duzo lepiej wyglada w starszej wersji! Jeszcze raz nauczka, by nie poprawiac tego co wydawalo sie dobre! >:) Oplulam sie rowno :'(
    Zastanawiaja mnie te szpalery zywoplotow za wjazdem do garazu. Nie bardzo widac co tam ukryles :)
    A tak dla Ani - Kropeczki podjazd do garazu jest zrobiony z dachu jednospadowego ulozonego na ziemi. Wynalazek Oliwki Alinki jesli pamietam. :) Tez jej zwinelam i trzymam do wykorzystania.
    Wszyscy sie od wszystkich uczymy, choc nikt nie nauczyl mnie tyle co BryonyRae i dzieki temu nasze domy sa coraz bardziej ciekawe. Oczywiscie jesli mamy wystarczajaco duzo czasu by przy nich dlubac dlugo. Ja nie mamy to czasem rewelacji nie ma. U mnie w ostatnim w odroznieniu do Andrzejowego modernu tego wysilku nie widac. :wstydzi sie: :( Dlatego go nie pokaze.
    Tu widac, ze dom jest wypieszczony w kazdym detalu <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Cudowny projekt Andrew! Będzie jak perełka brylować w mieście! Wspaniała kuchnia! Ja zbieram te projekty Twoje i czekam na remont własnej ;) Będę miała wzór! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    Kruliha noga opłacało się czekać :D Bryła modernu wraz z elewacją robią ogromne wrażenie, w szczególności przód parceli wymiata. Ładny pomysł z żywopłotem. Wnętrza a właściwie kuchnia to... czapki z głów Panie i Panowie :D Kurczę miałem dzisiaj sobie zrobić wolne od simsów, ale widzę, że będę musiał jednak odpalić galerię i zobaczyć to dzieło sztuki u siebie w grze ;) Pozdrawiam Andrzeju
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Po raz kolejny widzę ultra realistyczne foto w Twoim wydaniu ale winę za to ponosi nie tylko dobre ustawienie światła i grafika w Twojej grze ale także sam budynek wyglądający bardzo realistycznie choć jednocześnie spełniający kryteria trochę futurystycznego bardzo dobrego projektu.
    Genialny projekt oraz idealne wyczucie z meblowaniem minimalistycznym ale bynajmniej wystarczającym i bardzo harmonizującym z budynkiem co zdradza świetna stylistyka kuchni na foto. Może nawet lepiej, że nie pokazujesz wszystkiego bo bardziej prowokujesz do przetestowania nowego dzieła w grze.
    Podoba mi się sposób zrobienia okien ,zawsze przemycasz jakieś nowe 'patenty' za co również cenię Twoje prace.
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ale czarujesz tymi zdjęciami. :yum:
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Andrzeju, nie napiszę nic nowego, bo to po prostu jest kolejne modernistyczne cudeńko <3 Fantastycznie skomponowana bryła pod względem kształtu i kolorystyki. Zdjęciem kuchni pobudziłeś moją ciekawość, Kusicielu. :D Chyba zobaczę sobie całość w grze. Super projekt <3
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Nowoczesne arcydzieło sztuki w wersji budowlanej <3 . Jędruś dzisiaj mój komentarz będzie - obrazkowy ;)

    Za to co stworzyłeś należą Ci się:
    5485ex.jpg
    oraz całe mnóstwo:
    smilies1-parstools-23.gif
    oczywiście bez toastu nie może się obejść:
    8_8_49.gif
    Chociaż Twoje dzieło nazwałeś Ucieczka to i tak dogoniła mnie:
    milosc30_(www.e-gify.pl).gif
    i po raz kolejny czuję się jak po zejściu z karuzeli:
    bigsmiles.gif
    Przesyłam wyrazy najwyższego uznania dla Twojej rozbudzającej wyobraźnię pomysłowości, zegarmistrzowskiej wręcz precyzji oraz talentu popartego niezwykłym darem łączenia w sposób idealny barw,rożnego rodzaju detali i cudownego wyczucia estetyki. Jak dla mnie to jest :) :
    ewmjji83fn23.jpg


    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Andrzejku bardzo mi się podoba. Super bryła, a kuchnia to marzenie
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Taką kuchnię chętnie bym przygarnęła... ;) Cudowności!
    Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Pięknie Drodzy Koledzy Mistrzowie! <3 Galeria zapiera dech! Jest przestrzenna, nowoczesna i elegancka, każdy sim z chęcią spędzałby w niej całe dnie! Super dopracowane detale, wszystkie ozdoby i znaczki - majstersztyk! A fontanna jest urzekająca <3
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Zakupoholiczka :blush: już zbiera pieniądze na wyjście do galerii. Nie jestem pewna czy na tak ekskluzywne ubrania dla pań i panów będzie mnie stać i czy usługa u fryzjera nie nadszarpnie znacząco mojego skromnego budżetu ;) mimo to rezerwuję sobie najbliższy wolny termin wizyty :wink: Najwyżej postoję przed drzwiami ;) i będę chłonąć ultra nowoczesny design, któremu za pewne towarzyszy wysokiej jakości standard produktów i sprzętu, fachowość oraz bardzo miła, profesjonalna obsługa.
    Do MCDelsa i Krulihburgera tylko zajrzę bo nie lubię fast foodów ... no dobra wypije może herbatkę ( bo najtańsza :smiley: ) .
    W uroczej kafejce wybiorę sobie stolik przy oknie aby móc podziwiać widok na zewnątrz.
    Obiecuje także, że odwiedzę kino o ile repertuar będzie ciekawy :)

    A tak na poważnie, to galeria D&K Center jest porywająca tak swoim wyglądem jak i wszystkim tym co mieści się za jej fasadą. Brakuje mi słów uznania dla tego nowatorskiego projektu. Przeświadczona jestem, że to co prezentujecie nie ma sobie równych :star: .
    To jest mój punkt widzenia.
    e4a5dddaecdbf39001f2f1a2657a9443.gif

    Za powodzenie waszej Galerii chłopaki.Niech cieszy oczy odwiedzających a twórcom przyniesie wymierne zyski, tego Wam życzy wasza fanka 2_girlie2_1.gif


    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top