Krulicha Nora ;)

1161719212229

Komentarz

  • Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    Nosz Krulicha noga nawet po dłuższej przerwie nie schodzisz w mistrzowskiej formy. Pierwszym zdjęciem bryły kupiłeś mnie już całego. Wielki podziw i brawa za taką drobiazgowość i perfekcję wykonania. Haha dom Maga jest mega, aż chciałoby się spróbować wejść w kominek z proszkiem Fiu i krzyknąć na Pokątną! W tawernie niewątpliwie byłbym częstym gościem, natomiast co się tyczy biblioteki to jeśli mieliby na stanie książki Stefcia Króla to też byłbym tam częstym gościem. Andrzeju tyś jest mistrzem!
  • tennczowytennczowy Posty: 252 Member
    WOW, WOW i jeszcze raz WOW. To co stworzyłeś jest po prostu niesamowite. Wszystkie detale są absolutnie perfekcyjne. Sam pomysł to już coś, a wykonanie zabiera dech w piersi :) Mnie najbardziej urzekła kuchnia pokładowa - te porozrzucane owoce i warzywa wyglądają niesamowicie i nadają całości ogromnego realizmu. Dodatkowo wykorzystanie tych kijów baseballowych (nigdy bym nie wpadł, że można je wykorzystać do stworzenia czegoś tak niesamowitego)

    Pozdrawiam serdecznie i bije ukłony :)<3
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Andrzeju nie będę już wypisywać swoich zachwytów bo wszystkie je znasz. Powiem tylko tyle bardzo dziękuję za ogromną porcję wspaniałych wrażeń estetycznych podczas zwiedzania galleona <3 I jeszcze jedno, bardzo bym chciała ,aby jak najwięcej osób zaczynających zabawę w budowanie , czy tych których ta gra już znudziła , trafili właśnie do Twojego kącika i zobaczyli jak wiele w tej grze można jeszcze wykorzystać przy pomocy narzędzia , które wszyscy posiadamy, naszej wyobraźni. Wymienię tylko kilka przedmiotów, którym nadałeś inne przeznaczenie, dzięki ogromnej wyobraźni, i kreatywności np. zegary , które stały się działami okrętowymi, kije baseballowe, które zmieniłeś w liny okrętowe, a powiększone pełnią rolę wioseł, powiększone noże kuchenne stojące na pokładzie wyglądają jak miecze i zasłony które sprytnie wykorzystałeś jako żagle. :D WIELKI PODZIW !!!

    ps. Andrzeju nie przejmuj się tym , że czegoś nie widzisz na moim zdjęciu, bo wynika to z tego że nie mam wszystkich dodatków , które wykorzystałeś , jak stawiałam to mi napisało , że 154 obiekty ......itd. Ale nie mogłam się powstrzymać i musiałam pokazać to Arcydzieło na forum. Jest perfekcyjne jak ktoś ma komplet dodatków to podziwia Galleon w pełnej krasie. Ale mnie zachwycił nawet taki okrojony!! ♥♥♥
    ID Origin olivkasims
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Padłam z wrażenia i chyba nie powstanę! :open_mouth: I galeon i młyn są po prostu boskie!!! <3 Nie mam pojęcia skąd masz tyle pomysłów i cierpliwości, żeby tworzyć takie cuda! Aż się nie chce wierzyć, że to możliwe! Naprawdę brak mi słów z zachwytu! Podekscytowana czekam na piracką historię rodem z "Piratów z Karaibów" ;)
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Andrzejku już się wypowiedziałem na temat tej budowli,widząc tylko jedną fotkę ale teraz gdy widzę całość to brakło mi słów.Podobnie jak Ewcia usiadłem na podłodze i nie wiem jak wstać. Wszystkie twoje prace ostatnio są wspaniałe ale ta przebija je wszystkie :) Aż się nie chce wierzyć, że to możliwe!
    Stateczek już zabrany do mojej gry dla mojego rycerza Artura :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Witam :) Wyszłam z szoku więc skomentuje. To już nie jest zwykły 'domek' , to dzieło. Podziwiam za wyobraźnie, komponowanie tych elementów żeby coś powstało o czym normalny gracz w ogóle by nie pomyślał. Klimat statku oddany w pełni, brakuje jedynie piratów. A młyn.. nie mam słów ;) Pozdrawiam !
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • saszenkasaszenka Posty: 384 Member
    edytowano lipca 2015
    Galeon - cudo! Nawet admirał Nelson chętnie wziąłby go we władanie.
    Andrzeju, wiernie odwzorowałeś wyposażenie tego typu jednostki pływającej, z zegarmistrzowską precyzją zaprojektowałeś jej wszystkie detale. Pomysłowość w wykorzystaniu różnych simowych przedmiotów nie zna granic. Np. bardzo zaskoczyło mnie wykonanie dział. Pomysł -rewelacja. Zresztą takich rewelacji jest multum. Ileż pracy i cierpliwości wymagało stworzenie z kijów bejsbolowych lin okrętowych i wioseł. Jakiego niesztampowego myślenia potrzeba, aby zaprojektować maszty, trap, mostek i wiele, wiele innych detali.
    Galeon prezentuje się okazale i szykownie nie tylko z zewnątrz, ale równiez jego wnętrze jest po prostu niesamowite. Piękne kajuty kapitana: sypialna i dowodzenia, fajna kajuta marynarzy, nieźle zaopatrzona kuchnia, ktora wygląda tak jakby własnie morskie wilki ją w pośpiechu opuściły, by rzucić się do armatek w obronie swojej "łajby".

    Po prostu brak słów na określenie wspaniałości i wyjątkowości tej pracy.
    Andrzeju, ja juz nie tylko chylę czoła, ja nim biję o podłogę z podziwu dla kunsztu Twego warsztatu :):)

    Acha. Oczywiście młyn wodny to tez dowód na to, ile inwencji tworczej w Tobie drzemie :)
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja jak Olivka padłam i juz nie wstaje. Arcydzieło. Dodatkowo wykonane w wyjątkową precyzją. Wielkie brawa i pokłony Andrzej
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    MIstrzu Andrzeju, po ostatnich cudach jakie stworzyłeś (dobrze,że pokazałeś koło młyńskie choć to tylko jeden zwielu Twoich nowatorskich patentów) tą pracą potwierdzasz tylko ,że jesteś twórcą wyjątkowym jeśli chodzi o to co jesteś w stanie wykrzesać z gry.
    Widziałem statek w grze i potwierdzam,że geniusz w tej wielkiej pracy zaskakuje na każdym kroku.
    Stworzenie lin w taki sposób musiało kosztować prawdziwy ogrom czasu cierpliwości i pracy,podejrzewam,że była to najdłuższa cześć budowy więc za pomysłowośc i cierpliwość jak dla mnie ogromne brawa.Fajnie zrobiłeś także min armaty.
    Chyba nie było jeszcze tak wielkiej i fantastycznej pracy w temacie simsów w każdym razie ja bez cukru podziwiam i z otwartą japką zastanawiam sie co jeszcze jesteś w stanie wymyśić.
    Mega projekt !!!
  • KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    edytowano lipca 2015
    DEA Galleon je fantastická a perfektní :)
    Skvěle jsi Andrzeju vytvořil interiér a mlýnské kolo super nápad :) Kajuta , kuchyň a spižírna se mi moc líbí :)


    Super Andrzeju a těším se na zajímavý příběh B)


  • The user and all related content has been deleted.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Perfekcja - moge tylko powtorzyc za Bryonne z amerykanskiego forum. Best Creation for ever! Perfekcja i genialne uzycie MOO i tego co dala gra. Rozne juz byly statki w Galerii ale zaden - dokladnie ZADEN nawet sie nie umywa do tego. Liny, wiosla, wszystkie detale odwzorowane z projektow starych galeonow idealnie. Sprawdzilam w Googlu jak toto wygladalo :p
    Wyglasa idealnie na wodzie. Krotko mowiac MASTERPIECE! <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    AndrzejuKrulihu. Dołączam do tych chórów archanielskich :) Jeśli Simy mają dobrego ducha - to mają go na pewno w twojej osobie. Piękne są twoje prace - ale nie tylko przez mistrzowskie operowanie obiektami z gry i MOO... Piękne są - w kontekście twojej niesamowitej wyobraźni.
    Widziałam w galerii inne wspaniałe prace - w tym galeon niejakiej Larifari, ale przy twoich pomysłach wszystkie prace bledną...
    Zastanawiam się coraz częściej - kim jesteś - tak naprawdę... Simowym Czarodziejem?
    Kiedyś z Kamelią miałyśmy najszczerszą chęć przerobić Riverview w jednolitym stylu - nadmorskiego kurortu. Z różnych powodów projekt został zarzucony... Ale już wyobrażam sobie przystań i klub żeglarski w twoim wykonaniu. Statek już jest - pora rzucić gdzieś cumy...
    I zaśpiewać

    https://youtu.be/O1IcbLg-5Bs

  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano sierpnia 2015
    Ostatnio rzadko komentuję kąciki, przede wszystkim z braku czasu, lecz nie mogłam przejść obojętnie nad twoją pracą Andrzeju, gdyż twoje dzieło jest wybitne.
    W czwórce widziałam już różne wybitne parcele, ale żadna z nich nie posiada tylu kreatywnych rozwiązań co twoja.

    Gdy ujrzałam twój okręt, zachwyciłam się nim od razu, a potem zaczęłam oglądać szczegóły. I choć muszę przyznać, że jego kadłub jest podobny w kształcie do kadłuba okrętu Larifari, to na tym kończy się podobieństwo.

    Reszta jest nie tylko innowatorska, ale także perfekcyjnie wykonana, to arcydzieło, jakiego jeszcze nie widziałam w Galerii.
    Nie tylko dlatego, że na zdjęciach Galerii twój galeon robi wielkie wrażenie (na zdjęciach w Galerii wygląda perfekt! ) ale przede wszystkim dlatego, że po pobraniu do gry, okręt wygląda jeszcze bardziej rewelacyjnie, a w porównaniu do wystawianych w Galerii "arcydzieł", jest grywalny!

    Oprócz pokładu rzecz jasna, najbardziej innowatorskie rozwiązania ma kajuta kapitana piratów:
    uvo35bt8cejl.png
    ybgaqw45cupb.png

    Zdjęcia robiłam z mojej gry, wiec nie ma na nich wszystkich obiektów (147 obiektów usuniętych), ze względu na brak dodatków. ktore posłużyły Andrzejowi do zbudowania tego okrętu, a mimo to wygląda on genialnie.

    Post edited by Danuta720 on
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Andrzejku, strasznie przepraszam, że docieram tutaj dopiero teraz. W tym upale mózg mi się lasuje a i przełom miesiąca i pracy za dużo jak zwykle :/ .

    Ten galeon jest po prostu niesamowity. Nie będę powtarzać tego co inni już napisali. Po prostu podziwiam twoją wyobraźnię. I cierpliwość. Bo dopieszczanie tych detali wymagało jej niezmierzonych pokładów. Ale wyszło po prostu ARCYDZIEŁO <3 ! I pokazuje, jak wiele w tej grze mam jeszcze do odkrycia... :)

    Życzę ci mnóstwo zdrówka, Andrzejku <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    Na brodę Merlina toż to arcydzieło. Staw fontannowy (bądź basenowy), w którym przycumował Galleon wygląda niezwykle naturalnie. Wspaniały pomysł z masztami i zasłonami jako żaglami. Wnętrza bardzo rzeczywiste i z duszą, zresztą jak w każdym Twoim projekcie. Kajuta marynarzy spowodowała uśmiech na mej twarzy :) Ładownia a w niej armatki powaliły mnie na kolana. No i widzę, że spiżarnia jest dobrze wyposażona w trunki, więc ... hej ha kolejkę nalej, hej ha kielichy wznieśmy to zrobi doskonale morskim opowieściom ;)
  • CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    O JA PIE.......................S W DOLE JAKA MASAKRA!!! - tak sobie krzyknąłem jak zobaczyłem w galerii to cudo pierwszy raz i wszystko na ten ten temat, nic więcej nie będę mówić, bo już oczywiście to wszystko wiesz MISTRZU KRULIHU! ;)
    EA ID: Mattoowy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top