Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1131416181928

Komentarz

  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Agusiu, co ja Ci będę nudzić :D

    Jeżeli dobrze widzę, to co się tam zadomowiło, wyglądem przypomina mój avek :) z czego wnoszę, że skoro mój ludzik wybrał sobie ten domek, to musi się tam czuć znakomicie.
    Mnie nie pozostaje nic innego jak uznać, że dokonał słusznego wyboru !!!

    To co zrobiłaś z dachami to czysta fantazja. Tak jak Michał uwielbiam to samo ujęcie domostwa. Natomiast cudownymi kolorami rozłożyłaś mnie na obie łopatki. Szczególnie pięknie prezentują się mozaikowe dywaniki na podłogach oraz urocze tarasy zarówno z frontu jak i z tyłu domku.
    Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować pomysłu i życzyć dużej ilości pobrań i poleceń.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • The user and all related content has been deleted.
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Aguś wiesz jak bardzo mnie cieszy że moje pomysły komuś się przydają <3 że jeszcze z tej czwórki da się coś wycisnąć co by się nie opatrzyło i nie musiałabym sięgać po CC by było oryginalnie :D
    Gratuluję wyróżnienia dla tego domku przez Maxisa :star: Bo wypieściłaś go w każdym detalu. Bardzo podoba mi się bryła , otoczona bogato roślinnością. Super sypialnia połączona z garderobą, zgrabnie ją umeblowałaś i świetnie kolorystycznie podkreśliłaś. Biało-czarna kuchnia zawsze jest trafiona :D Perełka salon z fortepianem i fajny pomysł z lampami przy TV. Świetna łazienka z kamiennymi szafkami, bardzo fajne kolory. Całość Aguś- WIELKIE BRAWA!!! i Buziaki!! <3
    ID Origin olivkasims
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Elegancka, zwarta bryła z lekko chaotycznym dzikim ale przepięknym ogrodem. Wnętrza przepełnione bibelotami co nadaje mu charakter przytulności, czuje się tutaj domową pokojową atmosferę,jakby jeszcze przed chwilą grasowała tu cała rodzina simów i opuściła to miejsce w biegu. Nie jest to zimna wyszukana aranżacja, jest to dom z sercem. Bardzo podoba mi się sypialnia z wydzielonym kącikiem dla modnisi, świetna kuchnia, energetyczny salon (super kombinacja dla połączenia stolików i lamp z wciśniętymi kwiatuszkami, extra :) ) kapitalne mini biuro z perspektywą lustrzaną sprawiającą wrażenie jakby przedmiotów było trzy razy tyle niż jest ;) fantastyczne sypialnie i pokoje kąpielowe. Łączenia najróżniejszych kolorów niezwykle udane.
    Gratuluję wyróżnienia i idę odsapnąć do Twojego pięknego ogrodu Agusiu <3

    Pozdrówki serdeczne!
    h6shak8bpgow.jpg

  • KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Hydrangea je nádherný dům s krásnou zahradou plnou rostlin a květin :)
    Skvěle navržený interiér a barevně super :) Hezká kuchyň ,koupelna a pěkný obývací pokoj s kulatým stolem :)

    Gratuluji za ocenění Maxisa <3

    Anežko , krásná prezentace a perfektní výtvor :)Máš můj velký obdiv <3
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano maja 2015
    Hydrangei - jest nadzwyczajna, niesamowita, niebywała, natchniona.
    Zaszczytem jest komentować tak ekscytujące dzieło. Na każdym zdjęciu mnóstwo elementów przykuwało moją uwagę i praktycznie mogłabym oglądać w nieskończoność ten budynek.
    To prawdziwie zegarmistrzowska praca począwszy od bryły, poprzez aranżację ogrodu a skończywszy na wystroju wnętrz. Zadałaś sobie wiele trudu, ale w efekcie osiągnęłaś w każdym calu mistrzowskie domostwo.

    Rewelacyjna kolorystyka holu, sypialnia połączona z garderobą i fascynująca łazienka z mini basenem zwaliły mnie z nóg. Przy małym tarasie na zewnątrz i kuchni pomyślałam sobie - o w mordę ale cudo :o
    Salon z barkiem, jadalnią i kącikiem kreatywnym wprawił mnie w błogostan, który nasilał się z każdym kolejnym pomieszczeniem coraz bardziej i bardziej.
    Piętro: czyli dwie sypialnie i ukochane również przeze mnie obie łazienki sprawiły, że osłupienie zamieniło się w trans. I w tym że transie doszłam do patio, które dopełniło pełni szczęścia.
    8w0ck0mk0624.jpg

    ev5rowyjev4q.jpg


    Nie wiem ile masz centymetrów wzrostu, ale dla mnie jesteś WIELKA skarbie ... a Twoje prace w pełni zasługują na uznanie :star:
    Należysz do grona tych twórców, których z niekłamana przyjemnością polecam, oglądam i których prace za każdym razem wzbudzają szczery zachwyt, bo są błyskotliwe i można się w nich zakochać. :love:
    Post edited by bobas52 on
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • The user and all related content has been deleted.
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Sporo osób pisze że ogród chaotyczny, ale z góry widać jakiś układ. :wink: Ogród bardzo bujny i pięknie okala dom.
    Wewnątrz stworzyłaś wyjątkowo ciepły i przytulny modern Agnieszko. Dom wcale duży się nie wydaje. Proporcje i kubatura są wręcz idealne. Bardzo miło jest oglądać zakamarki i kąty w tym domu, bo widać że wykorzystałaś każdy kąt, a pomimo to nie jest zbędnie zagracony. Każde pomieszczenie ma w sobie coś wyjątkowego. Zielony salon bardzo żywy, Kuchnia w szachownicę intryguje, fioletowa sypialnia ma fajny wieczorny klimat. Najbardziej spodobała mi się Twoja ukochana łazienka z kamiennymi blatami które nadają łazience pozytywnej surowości i kuchnia. :smile:
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Aguś bryła, skolorowanie i ogród fantastyczny. Pełno basenów, zamkniętych jak i otwartych. Warte wyróżnienia, zwłaszcza że zdjęcie z galerii jest naprawdę WOW. Srodki, bardzo w Twoim stylu, salonik jak zauważyła Oliwka fantastyczny, zwłaszcza obudowa kominka. Za dużo jednak, jak dla mnie dzieje sie w tej łazience koło sypialni, to najsłabsze pomieszczenie w tym cudownym domu
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano maja 2015
    Bryła kojarzy mi się trochę tak jak stara modernistyczna willa w która ktoś tchnał nowe życie, zmieniając materiały na zewnątrz ,dach i tworząc wspaniałą przestrzeń wokół.Wewnątrz zaskakująco bogato ale i jak to u Ciebie - wygodnie przestrzennie, zwłaszcza tu choć i w innych pokojach, zielony salon to chyba mój no1.Purpurowa sypialnia dla grzecznej pary też fajnie wygląda ale mój no2 to Twoja ulubiona łazienka.Fajnie wyglądają też półki z lustrami przy biurku, takie rozwiązanie fajnie wglądałoby w realu. Wokół pięknie krzaczasto i jest nawet jeziorko ! Pełen luksus ,wspaniały projekt Agu.
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Nie wiem czemu, ale przy pierwszym zdjęciu domek skojarzył mi się z Egiptem z trójkowych Wymarzonych Podróży xD A przechodząc do rzeczy - kolejny bardzo udany projekt! Świetny pomysł z basenem w łazience, czy raczej pokoju kąpielowym :) Bardzo spodobał mi się zielony salon - jest taki energetyczny :)
  • CrazySimMattCrazySimMatt Posty: 312 Member
    Przepraszam za spóźnienie z komentarzem Agusiu i pierwsze co chcę zrobić, to pogratulować Ci Maxisa! :) Jeżeli chodzi o dom co ma bardzo interesującą nazwę Hydrangea, to muszę osobiście powiedzieć, że poczułem w nim takie "rodzinne" ciepło! Dużo w nim bibelotków, co mi się bardzo podoba, ciepłe kolory wnętrza i dużo roślin! Praca świetnie wykonana i klimatyczna, brawo! :)
    EA ID: Mattoowy
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Oj Aguś, teraz to mnie zaskoczyłaś, i zarazem udowodniłaś jak fajnie potrafisz się bawić z MOO. :D To tak w nawiązaniu do ostatniego mojego stwierdzenia w pewnym temacie. ;)
    Bryła z tymi różnymi uskokami i tarasikami prezentuje się znakomicie, a bujny ogród mnie zachwycił. <3 Wszystko to razem pięknie się komponuje. Widać jak sporo pracy włożyłaś w dopieszczenie każdego zakątka, i to nie tylko na zewnątrz, ale też w środku domu. Elegancka czarno-biała kuchnia, soczysty zielony salon, który bardzo mi się podoba (super kombinacje meblowe tam zastosowałaś), romantyczne sypialnie (szczególnie ta fioletowa), oraz cudne pokoje kąpielowe. Na dodatek wszystko kolorowe, radosne i przytulne, czyli tak jak lubię. :)
    Jeszcze raz serdecznie gratuluję wyróżnienia Maxisa, bo jest w pełni zasłużone. <3 Buziaki :*
  • krulih2krulih2 Posty: 869
    Wspaniały dom z przepięknym ogrodem Aguś <3 Elegancka bryła, piękne połączenia drewna z kamieniem, wszystko cudownie oświetlone. Świetne wnętrza, podobają mi się wszystkie :smiley: Niesamowity klimat, jest ciepło i przytulnie, co uwielbiam u Ciebie <3 Sposób obudowy kominka, połączenia zasłon z półeczkami na oknach, basen w łazience, okrągły stolik, czy garderoba w sypialni są the best. Wspaniałe patio, aż się chce odpocząć <3 Extra praca Aguś, gratuluję wyróżnienia :kissing_heart:
  • LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Starterek- na początku jak go dałaś to już chciałam pisać, a gdzie więcej zdjęć?! wystarczyło zjechać niżej i już ma się co oglądać :tongue:
    Hydrangei- wspaniała kuchnia i salon <3 podbiły moje serce! A ogród niesamowity :blush: Agnieszko jesteś wielka w budowaniu różnych prac :wink: Pozdrawiam :kissing_heart:
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • The user and all related content has been deleted.
  • saszenkasaszenka Posty: 384 Member
    Dzień dobry Agusiu :)
    Gdzieś w komentarzu pisałaś, ze nie masz gustu, a jeżeli już to nie jest on wyrafinowany. Wiesz co, gdybyś była obok, to dałabym Ci solidnego klapsa za te słowa, bowiem domy, które tworzysz - ich umeblowanie, otoczenie - świadczą, iż poczucie piękna i dobrego smaku to Twoje cechy wrodzone. Zawsze z niekłamaną przyjemnością oglądam Twe projekty tu na zdjęciach, ale także "realnie" w grze.
    Zacznę jednak po kolei:

    - starter - domek o fantazyjnej bryle, trochę futurystycznej, trochę dziwacznej, ale w sumie intrygującej. Wnętrza utrzymane w spokojnej tonacji bez ekstrawagancji i właśnie dlatego przestronne i wygodne. Osobiście bardzo podoba mi się, jak to nazwałaś "taki sobie salon". Jest w nim słonecznie i radośnie, a piękny dywan dodaje elegancji pomieszczeniu :) Po prostu świetny dom za małe pieniądze :)

    - Hydrangea - to prawdziwa perełka, a właściwie perła. Zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Wiesz, że uwielbiam zieleninę, a ten dom tonie w kwieciu wszelakim. Trochę uporządkowanym, trochę chaotycznie rozrzuconym /taką wersję ogrodu wprost uwielbiam/ i jeszcze zarośnięta sadzawka - super! Zwarta bryła domu i "koronkowe" kolumny, to świetny pomysł. Wnętrza zas są wprost fantastyczne. Tyle w nich zieleni, tyle bibelotów, tyle obrazów. To wszystko przyprawia o lekki zawrót głowy. I własnie to nadaje wnętrzom smaczku. Salon to czysta poezja natury. Jakże chętnie rozsiadłabym się na zielonej kanapie i nie zawracała sobie głowy żadnymi problemami. A gdyby mi się znudziło na tej kanapie, przeniosłabym się na taras, by rozkoszować się otoczeniem z drinkiem w dłoni.
    Hydrangea jest fantastyczny, nic więc dziwnego, że budynek został wyróżniony przez Maxis. Agusiu gratuluję z całego serca :)

    - Bliżniak wyróżnia się symetrycznym i na dokładkę fantastycznym kształtem. Już w galerii pisałam, że jest odlotowy, a to za sprawą dachu, który wygląda jak skrzydła Feniksa/przynajmniej ja mam takie skojarzenia/. Jak zawsze w Twych projektach - otoczony kwiatami, roslinami, z miejscami do wypoczynku i relaksu /tarasy, miejsce na ognisko/. Wnętrza zróżnicowane, wszak to dla rodzin preferujacyh różne style. Zwiedzając ten bliźniak już sama nie wiem, czy bardziej podoba mi się nowoczesność, czy tradycjonalizm.
    W części nowoczesnej znajduje się rewelacyjna kuchnia /bardzo podoba mi się ustawienie na skos lodówki/ i jeszcze bardziej wspanialsze łazienki - zarówno ta głowna, jak i gościnna. Mały holl również stanowi atrakcyją część domu.
    Natomiast w części bliższej naturze szczególnie przytulnie jest w saloniku oraz kąciku z biurkiem i szachami.

    Agusiu, po raz kolejny udowodniłaś, że i w stylu modern, i w stylu klasycznym potrafisz stworzyć ładne, przyjemne dla oka, ciekawe i bardzo realistyczne parcele. Brawo :):)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top