Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

«13456728
AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
edytowano maja 2017 w Kąciki twórców
Witam wszystkich, którzy tu specjalnie lub przez pomyłkę zawitają. Wszelkie komentarze (i te cudownie nieszczere ale ze szczerego serca i te krytyczne) bardzo mile widziane :D

Chciałam wam przedstawić moją jedyną jak na razie simkę Annie:
0earer2g7obj.bmpckhsoc892j81.bmpntusp1gywf06.bmp5bwspzqglpjx.bmpfsnjbg3i2g3s.bmp
Annie jest dość nieśmiała i raczej stroni od ludzi. Jak widać najszczęśliwsza jest jak idzie do pracy :\ a na imprezę to ją wołami trzeba ciągnąć.

Annie odziedziczyła po babci dom:
6vclmm5nifrd.png

Domek był mały, ciasny i zagracony, bo babcia uwielbiała gromadzić szpargały.
arzskfk4wj3z.png
txkflebs4pbm.png

Jednak Annie nie przepada za małymi, zamkniętymi pokoikami, więc posprzedawała większość staroświeckich mebli, obrazów i różnych szpargałów (babcia nie była zbyt serdeczną osobą, więc nie miała żadnych sentymentów). Dysponując pokaźną kwotą rozpoczęła totalną przebudowę.
Zaplanowała nawet, gdzie umieści schody, jeśli uda jej się to nowe życie i rodzina się powiększy – dobuduje piętro!8oyd20on2th5.png
m55fd53msdzb.png

Napotkała jednak problem. W tej zabitej dechami dziurze, gdzie mieszkała babcia był tylko jeden lichy sklep z farbami, tapetami i podłogami. No cóż, jak umiała wybrała z tego co było i zaczęła urządzać wnętrza.
5u6j7t7oyae7.png
ya5bj9z7dl9w.png
98dik0roue1h.png
0lw4dqchszm1.png

Zrobiła nawet ubikację dla gości - w końcu nikt chyba nie lubi jak mu goście jego azyl naruszają...
21tncmmbp9qx.png

Od zdesperowanej rodziny, która na siłę próbowała ją od wielu lat wyswatać otrzymywała różne prezenty i pomyślała, że czas je wykorzystać – może stanie się pewniejsza siebie?
pl1jhk2sa9x4.png

Dom ma ale cóż z tego. To tylko cztery ściany :\ . Po tym jak spędziła w samotności kolejne urodziny postanowiła zmienić swoje życie!
Pójdzie do kosmetyczki, kupi nowe ciuchy. Znajdzie pracę i zacznie spotykać różnych ciekawych simów! Tylko z fryzurą nic nie zrobi bo w okolicy dobrego fryzjera nie uświadczysz… :(

No cóż - na razie tyle. Jest to mój pierwszy twór (i simka i dom), który pokazuję kiedykolwiek. Do tej pory zawsze grałam sama dla siebie, ale jak tylko weszłam na to forum, to mnie zainspirowaliście. Macie takie niesamowite pomysły i na domy i na historie. Nie będę wskazywać czyje mi się najbardziej podobały, bo wszyscy jesteście super i każdy w swoim rodzaju. :D Wielkie serducho dla wszystkich <3

P.S. Dom Annie jest odrobinę zmieniony w stosunku do tego, który jest w galerii - wyrzuciłam niepasujące okna na poddaszu od frontu i z tyłu i zamieniłam powiększoną roślinę z rogu tarasu na inną (tamta usuwała mi kolumnę). Sorki za te różnice.
Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
yjwd60z382s8.png
Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
banner1.png
Post edited by Agusiamal on

Komentarz

  • The user and all related content has been deleted.
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Dziękuję ci bardzo :) . Właśnie wróciłam ze zwiedzania pięknej rezydencji zwanej "Latte". Ja się tak miotam między nowoczesnością, kolorami a stylową elegancją i jakoś tak nie umiem się zdecydować. Ale jak Annie wyjdzie na prostą przyjdzie czas na nową historię oczywiście z nowym domkiem - być może właśnie zagości w nim stylowa elegancja. Pozdrawiam i również życzę udanej reszty weekendu. :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    No a my tu mamy całkiem ładnie urządzony dom.. Sypialnia i salon odważne kolory, ale udane. Annie -naturalna dziewczyna z roześmianymi oczami, z doskonałym gustem
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Annie albo ulubilam albo pobralam. Bardzo mi sie spodobala w Galerii. Duzo sie nie pomylilam z tym spodobaniem po obejrzeniu jej na fotkach. Troszeczke ma za duze oczy przesadnie nieproporcjonalne do twarzy, ale znowu pytanie czy to w grze bedzie na plus czy na minus.
    U mnie odwrotnie niz u Ciebie - z zewnatrz standart Zatoczkowy , no ale skoro chata odziedziczona to sie nie liczy. Wnetrza za to b. dobre. Szalenie mi sie podobalo polaczenie kuchni z jadalnia i salonem w jedna calosc - swietnie tam dobrane kolory. No i to co kocham - grywalnosc na maksa.
    Na moje powinnas wywalic ten pierwszy dom z Galerii i z gry wyslac drugi, poprawiony :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Annie widziałam już w Galerii. Bardzo udana simka. Co do domku, bryły nie będę komentować, bo - wiadomo - przeróbka, zaś wnętrza podobają mi się, zwłaszcza połączenie kuchni, jadalni i salonu, Fajnie dobrane kolory. Udana przeróbka.
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Simka jest bardzo charakterystyczna z tymi dużymi oczkami, i mnie się podoba. :) Domek po babci był w opłakanym stanie, dobrze, że posprzedawała te rupiecie i przebudowała go. :) Nowa bryła i wnętrza, prezentują się bardzo ładnie. Mnie tez najbardziej spodobała się ta zielona kuchnia połączona z salonem. :)
    Pozdrawiam, i życzę miłej niedzieli :)
  • The user and all related content has been deleted.
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Annie jest fajną, figlarną simką :) Domek niepozorny, ale gustowny :) Posiedziałabym sobie tam przed telewizorem ;D
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano września 2014
    Simka jest fajna charakterystyczna w jakiś sposób i wydaje się ,że w grze jest bardzo żywiołowa.Co do Twojego domu to druga wersja zdecydowanie fajniejsza choć w pierwszej też jest fajnie,zwłaszcza ten salon z licznymi obrazami wydał mi się ciekawy.Świetnie prezentuje się sypialna ale chyba najfajniejsze jest to,że zrobiłaś otwarta przestrzeń czyli mniej podziałów na pokoje a to w grze jest bardzo wygodne.
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Dziękuję Wam moi mili, żeście tu zechcieli zajrzeć :D i tak ciepło skomentować. Od Was wszystkiego się uczę i na pewno teraz, po obejrzeniu kolejnych Waszych prac, coś nowego stworzę, choć upiornie brakuje czasu. Kochani jesteście!
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    O pardon! Trochę mnie jednak ominęło, za równo prezentacja mojej imienniczki w wersji super light na diecie z wody mineralnej niegazowanej, jak i śliczny przytulny dom.
    Annie może przez te duże oczęta wygląda na bystrą, uważną i ciekawską istotę. Ma bardzo ładną garderobę, kobiecą i do tego zróżnicowane czuprynki. Niech Cię chwalą niebiosa że w pidżamie nie ma papci, simy potem w tych laczach się pchają prosto do wyra...

    Dom: już ostrzegłaś troszkę że zapowiada się trochę babciny, może ze względu na tarasiki, kolor elewacji rzeczywiście taki przypomina, ale w środku jest całkiem funkcjonalnie i nowocześnie. To juz chyba po remoncie starych klamotów babci przez Annie. Babcie są tylko do kochania, ale kiedy przychodzi nam przemeblować ich dom trzeba uważać na duchy w szafach i peruki dziadka w szufladach.
    O zgadłam, jednak już po metamorfozie wnuczki. Świetnie. Mało miejsca, trzeba się streszczać ale na wszystko znalazłaś kąt. Ja bardzo lubię otwarte przestrzenie, nie wprowadzają w ogóle klimatu przytulności ale je uwielbiam.
    Widzę że i patio jest, na grilla można wpaść, biorąc pod uwagę gościnność simów to się może przydać jak apteczka pierwszej pomocy.

    Pozdrawiam!
    h6shak8bpgow.jpg

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Dziękuję ci Aniu serdecznie - nie mogłam się doczekać kiedy coś mojego skomentujesz :D
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Kamil1990Kamil1990 Posty: 523 Member
    Bardzo fajna i trafna historia domu. Ten sklep z farbami to pewnie nazywa się Maxis - powrót do przeszłości :D Sensowna rozbudowa domu, Kasia Dowbor z ekipą lepszą by nie zrobiła. Dobrze dobrana limonkowa kuchnia, która dodaje przestrzeni smaczku.
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano października 2014
    A teraz kilka fotek z domu Ciryi na życzenie Iwonki:

    Nowy domem, zwanym "Starym Młynem" zainteresował dziewczyny niezmiernie (no przynajmniej 2/3 z nich):
    r6s6ktipa8xw.png

    No i Ania popędziła prościutko do komputera:
    dzfoeixlpwla.png

    A Iwonka do telewizora (strasznie się podekscytowała wiadomościami:
    vtnj3lewx8og.png

    Po odrobinie perswazji Ania zajęła się uroczym ogródkiem:
    ibvoue8veojz.png

    Dziewczyny lubiły spędzać godziny w przytulnej kuchni:
    kz3s70svxsam.png

    I w przemiłym saloniku na pięterku (chyba przez bliskość komputera :D w sypialni obok )
    igaau0pej37z.png

    Wieczorem dziewczyny rozeszły się do łóżek:
    z574q4p3r066.png
    gia0f36x02ro.png

    No i niestety Ani dostała się (na szczęście wygodna) kanapa w kuchni:
    e6wak0jyxvut.png

    Rankiem Iwonka postanowiła namalować obraz w swojej pracowni (najlepiej się czuła w bieliźnie - cóż, w końcu flirciara! :D )
    wiygvwbsltg5.png

    A Aga nie mogła się powstrzymać i pokazać Iwonce, jak się maluje! (Serio, obie zaczynały od zera! To chyba wrodzony talent, że tak nieskromnie stwierdzę :D )

    Wieczorkiem Ania postanowiła trochę pobiegać a dziewczyny dotrzymywały jej towarzystwa:
    l7yn7zmyw06f.png

    Na koniec postanowiły trochę połowić! I znowu Aga górą. Iwonce się to nie spodobało ;)
    j3sel68ewky9.png
    Post edited by Agusiamal on
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    HAHAH! Tyle niespodzianek na raz! Tak się cieszę że mój simself może trochę u Was w grze poszaleć, radocha to dla mnie wielka, a jakie ja mam towarzystwo?!
    No widać że bezlitosne bo śpię na kanapie... ;) HAHA!
    Cudna relacja, dom jest wspaniały, Agusia i Wiola długowłose sex bomby, nie no ja nie wyrabiam! Zamiast na simów to na waszą bieliznę się gapię! HAHAH!

    Super zdjęcia!
    Pójdę chyba w ślad za Wielkimi Graczami i sobie skompletuję Wasze simselfy. Trzeba coś zadziałać w tej kwestii i jakże wielką przyjemnością byłoby się odwdzięczyć za taką gościnę! Dziękuję Agusiu <3

    p.s. Elu, nie ma Twojego simselfa, smutno. Dasz jakiegoś?
    h6shak8bpgow.jpg

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Jak Ela nie ma! Przecież cię nawet podrywała na imprezie u Delsa! A że w przebraniu... No cóż :D. Moja Agusia to też tak jakby moje marzenie, żeby tak wyglądać. W końcu simsy to taki świat, który można ułożyć po swojemu. Można być piękną i szczupłą :D

    A twój avek Aniu to do snu miała jakąś piżamkę? Bo u mnie latał w majtkach i staniku. Czerwonym. :D W ogóle wszystkie latały półgołe!

    A te zdjęcia troszkę poprawiłam, bo mi się niechcący "zapisz komentarz" nacisnął zamiast "podglądu" i głupoty powychodziły.
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hahaha świetne! :D
    fajnie się ogląda taką relację :)) bardzo sie cieszę, że zamieszkały w moim domku... liczę ma więcej cudnych relacji z gry :)
    myslałam, że coś pozmieniasz ;p jeśli masz ochote nie mam nic przeciw :)

    "Po odrobinie perswazji Ania zajęła się uroczym ogródkiem" hahaha dobre! >:) lubimy perswarsje, perwersje, czy inne takie :D

    <3
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Z własnej woli, to one tylko kompa albo do lodówki łaziły >:) . Ewentualnie do kibelka - i to wszystkie do jednego - przez pół dnia łaziły nieswoje :s . I daj tu simowi wolną wolę :D . Ja nie wiem jakim cudem innym takie fajne rzeczy wychodzą :\
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • The user and all related content has been deleted.
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Iwonka! Przepraszam :'( . Nie wiem, dlaczego! Kajam się i zaraz poprawiam! Zaraz ci kwiaty z przeprosinami wyślę! <3

    A waśnie nie dodałam zdjęcia, na którym Ania sobie odbiła tą nockę na kanapie ale dopiero przy wklejaniu okazało się, że chrapanie zajmuje dużo miejsca na fotce:
    emdfhyssutqh.png
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top