The Sims 4 Witaj w Pracy przymiotnik okultystyczny w stwórz sima

Jestem oburzony i urażony użyciem przymiotnika okultystyczny w trybie robienia sima. Pragnę zmiany tego przymiotnika w aktualizacji na "nietypowy"
zlytjf6uw88b.png

Komentarz

  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    No ja bym się nie czepiała, w końcu mają oni zdolności parapsychiczne. Jakoś nazwać musieli a skoro do kosmitów i wampirów mają dołączyć czarownie i (mam nadzieję) inne magiczne stwory to może być taka nazwa.
  • Opcje
    fddddddddddfdddddddddd Posty: 4 Member
    Rozumiem ale moim zdaniem ten przymiotnik kojarzy mi się jednoznacznie z różnymi sektami i zgromadzeniami, które stanowią zagrożenie dla ludzi, które im zaufają. Mam wrażenie, że taka nazwa nie jest adekwatna. Dlatego proszę aby ktoś z EA Polska mi to wyjaśnił.
  • Opcje
    fddddddddddfdddddddddd Posty: 4 Member
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    Okultyzm to szerokie pojęcie, według Wikipedii okultyzm oznacza :

    " zespół poglądów i wierzeń o istnieniu niepoddających się naukowym obserwacjom istot, mocy i możliwości ukrytych we wszechświecie i człowieku, wierzenia o wychodzących poza poznanie zdolnościach ludzkich i ich podporządkowaniu, związane z tymi wierzeniami magiczne rytuały, praktyki medytacyjne i ćwiczenia, a także synonim ezoteryki. "

    A więc można pod to podciągnąć absolutnie wszystko, w zależności co kto ma na myśli.... i sferę naukową i sferę religijną i sferę parapsychiczną.

    Jak widzisz, nie każdemu "okultyzm" kojarzy się jednoznacznie. :)
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano lipca 2018
    No chyba że ze Świętą Inkwizycją i polowaniem na czarownice ;) Nie były to jednak chlubne czasy...
  • Opcje
    fddddddddddfdddddddddd Posty: 4 Member
    To prawda, że nie każdemu okultyzm kojarzy się tak samo jak mi. Pragnę jednak zaznaczyć, że to słowo powoduje za dużo skrajnych emocji i powinno zostać zastąpione. Konsultant z EA Help doradził mi żebym napisał na forum więc czekam na odpowiedź oficjalną od EA Polska :) Dziękuję,że wyrażacie swoje zdanie i jak najbardziej je szanuję. @SimGuru_PL
  • Opcje
    EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    edytowano lipca 2018
    Witaj @fdddddddddd,

    Dziękuję bardzo za Twoje spostrzeżenia dotyczące gry, oczywiście przekażę je dalej. Niemniej szanse na to, że taka zmiana będzie miała miejsce są mało prawdopodobne, decyzję o ewentualnych zmianach podejmie Studio.

    Nie będę niestety w stanie przekazać dalszych aktualizacji ani informacji na ten temat.

    Dziękuję
    EA_Kuba
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top