Ukrywanie banerów na górze strony forum [Ankieta]

EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
Witajcie :)

Od dłuższego czasu na forum zawitały na stałe banery w których przekazujemy Wam najważniejsze informacje z życia forum, oraz gry. Na tę chwilę banery są możliwe do ukrycia, za pomocą krzyżyka w prawym górnym rogu.

3zptlnwvi02k.jpg

- puff -

himlkmnwcah2.jpg

:)

Po kliknięciu krzyżyka baner nie będzie się już Wam pojawiał, na żadnej ze stron forum, zobaczycie dopiero nowy, kiedy go dodamy. Może zdarzyć się sytuacja, że zamkniecie baner przed przeczytaniem informacji w nim zawartych i nie będzie możliwości jego przywrócenia. Wtedy informacji trzeba szukać samemu (ewentualnie z pomocą Moderatorów lub moją ;) )

Czy chcielibyście, aby banery na forum były na stałe, bez możliwości ukrycia ich?
Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ

Ukrywanie banerów na górze strony forum [Ankieta] 6 głosy

Chcę, aby baner można było ukryć za pomocą "krzyżyka".
66% 4 głosy
Banery powinny być na stałe, bez możliwości ich ukrycia.
33% 2 głosy

Komentarz

  • VenoVeno Posty: 289 Member
    edytowano czerwca 2018
    Nie, moim zdaniem najlepiej zostawić banery z możliwością ich ukrycia/usunięcia. Bez tej możliwości, mogło by pół strony na profilu użytkownika "zawalić" już nieaktualnymi banerami, chyba że będą one usuwane stopniowo po jakimś terminie.
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ja się do nich już przyzwyczaiłem, ale wiem że nie każdemu mogą one pasować, dlatego też wolałbym żeby można je było usunąć.
    Nie widzę powody aby ograniczać mechanikę forum użytkownikom.
  • EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    Dziękuję wszystkim za głosy, a Wam @Veno i @chojrak dziękuję również za komentarze :)

    Podobnie jak z poprzednią ankietą pozostawię ją otwartą. Póki co możliwość usunięcia banera pozostaje bez zmian.

    Miłego dnia! :)
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top