Jakim odkrywcą dżungli jesteś?

Dla chętnych test, który powie Wam jakimi odkrywcami jesteście ;) Tu link: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/quizzes/what-kind-of-adventurer-are-you?utm_campaign=sims4_hd_ww_ic_soco_yt_ts4-jungleadventure-quiz-yt-021318&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=45139&ts=1518219543476
Koniecznie dajcie znać w komentarzu jaki był Wasz wynik :) Okazało się, że ja jestem poszukiwaczem skarbów :)

Komentarz

  • Opcje
    aanielkaaanielka Posty: 86 Member
    A ja poświęcam się nauce, jestem w kolejce do zostania następnym Howardem Carterem.
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    edytowano lutego 2018
    Super! Też mi wyszło POŚWIĘCAM SIĘ NAUCE!
    "Nie ma to jak odrobina simowej historii i prehistorii! Region obfituje w obiekty kultury materialnej, które aż się proszą o zbadanie – i właśnie Ty musisz się tym zająć. Kto wie... Może zostaniesz następnym Howardem Carterem".

    @kreatora na twitterze Zespół The Sims odpowiedział, że w podróż do dżungli można zabrać kogo tylko chcemy - rodzinę, przyjaciół
    i zwierzęta :) Ciekawe jak się w dżungli będą zachowywały nasze zwierzaczki, czy np. psy będą szczekały na szkielety, czy stworzonka też będą wpadały w pułapki itd. Zresztą zobaczymy w trakcie gry. Szczerze pisząc, jest to chyba pierwszy pakiet, na który czekam z niecierpliwością.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
  • Opcje
    aanielkaaanielka Posty: 86 Member
    Również układy grobowców mają się zmieniać przy każdym powrocie do Selvadorady, będą się odmiennie losować jak i pułapki oraz łupy :)
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Ja też sprawdziłem czy jestem globtroterem i oto mój wynik:
    Po co wracać do domu, gdy znalazło się miejsce swoich marzeń?! Przygoda przygodą, ale najważniejsze, że można przebywać wśród życzliwych Simów, podziwiać piękne widoki i zajadać pyszne potrawy. Taak, to jest życie.
    gvnfs5ahu8ww.jpg
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Jestem zbyt dociekliwą odkrywczynią. Larze Croft wychodzi to znakomicie a ja cóż....
    79uuxp6ob80z.jpg
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    Już nie żyję :( - zdecydowanie studzi moje zapędy do poszukiwania przygód :D .
    Ryzyko jest wpisane w życie odkrywców. Najwyraźniej wolę to co sprawdzone i pewne ;)
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano lutego 2018
    :D:D

    Poświęcam się nauce - cokolwiek to znaczy w simowym wydaniu ;). Nic tylko uczyć się i ...bawić :p.
    Zatem, niecierpliwie czekam <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    kokomerrakokomerra Posty: 42 Member
    edytowano lutego 2018
    Dla osób które chcą zobaczyć jak najszybciej nowe przedmioty i ubrania wraz z pakietem, o którym jest mowa:
    Kliknij
    Pokazywane przedmioty są od 51:00
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    fwal92xiif9q.jpg
    n0wvhuznx4vj.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top