Najlepszy pakiet akcesoriów do The Sims 4 to... ?

EA_AtaashiEA_Ataashi Posty: 84 SimGuru (retired)
Sul sul!

Czy jest jakiś pakiet akcesoriów, który szczególnie przypadł Wam do gustu?

Może Wasz Sim nie może obejść się bez sportowych ubrań z pakietu Fitness? Nie ma mowy o organizacji balu bez strojów z Wytwornego przyjęcia?

Podzielcie się swoimi ulubieńcami :)

*Zaznaczcie opcję "Inne" w przypadku pakietów:
  • Upiorności
  • Kino domowe
  • Wytworne przyjęcie
  • Kuchnia na wypasie
i koniecznie wpiszcie w komentarzu, który pakiet wybraliście ;)

Najlepszy pakiet akcesoriów do The Sims 4 to... ? 52 głosy

Małe dzieci
9%
mruczenieKITKA7000judi6622ToshikiKageSimomaniaczkaAmi 5 głosy
Perfekcyjne patio
9%
ErathneskreatoraAericiaKerittajarzynka97 5 głosy
Wielkie pranie
11%
FredraBartixSimmaltuch91BlumyArtsimnojedzto 6 głosy
Romantyczny ogród
17%
Danuta720edakraft2Azula7777PinkyRose1302JajecznicA4darkrangerPLwiki2004rMonika88Toonix08 9 głosy
Wieczór na kręgielni
7%
Persefona711Kropka_Karolinka_LinkaNelcia889 4 głosy
Styl dawnych lat
13%
wasilkablilly112OgnikJiniHasCoffeeCzarrneckadomanela 7 głosy
Pokój dzieciaków
1%
Margherita 1 vote
Zabawa na podwórku
11%
julisia27CayreesKylieTheSimKacper1702XxYulqXxytxMaddiex 6 głosy
Fitness
3%
ilonaDzbanMilosz 2 głosy
Inne*
13%
dzidziak86AleksyŻUK2008kokomerraDoris001DominikaLokonik2008Mikiseq 7 głosy

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2018
    Perfekcyjne patio
    Kwiatki z romantycznego ogrodu przegrały u mnie z pięknymi blatami do kuchni, meblami i wanną do hydromasażu z Perfekcyjnego patia, ale tylko o milimetr. Jednak sim w ogrodzie siedzi rzadziej niż w kuchni, czy w salonie i mebelki częściej gracz widzi na ekranie komputera niż ogrodowe kwiatki.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Perfekcyjne patio
    Wanna z hydromasażem! (Jestem ten, no, kupiłam tylko dlatego).
    Ładne kanapy na taras. :)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Inne*
    Ze względu na to, że kuchnia to jest to co najbardziej lubię urządzać, nie mogłam wybrać nic innego jak Kuchnia na wypasie :)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Romantyczny ogród

    Wszystkie mam i wszystkie są dla mnie ważne, ale ciekawych roślin w czwórce ciągle za mało!
    Romantyczny ogród polecam także graczom, którzy nie lubią grać kodami, oraz nie stosują modów w grze, gdyż tylko tutaj Simy mają możliwość szybkiego poznania swojej "połówki".....choć ta opcja czasem przyprawia o ciarki na plecach. Wielka zaleta - można się szybko o tym przekonać, wystarczy postawić na jakiejś publicznej parceli studnię życzeń... :D
  • Opcje
    edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano lutego 2018
    Romantyczny ogród
    Romantyczny ogród z powodu kwiatów, oraz mojej ulubionej fryzury damskiej. Podobają mi się też meble z dodatku Wieczór na kręgielni oraz Perfekcyjnego patio. Wielkiego prania jeszcze nie posiadam, czekam na obniżkę.
  • Opcje
    AleksyŻUK2008AleksyŻUK2008 Posty: 14 Member
    Inne*
    ja bym wolał romantyczny ogród
  • Opcje
    FredraFredra Posty: 269 Member
    edytowano marca 2018
    Wielkie pranie
    Długo się zastanawiałam. Nic na to nie poradzę, uwielbiam Wielkie Pranie. Zarówno ubrania jak i obiekty idealnie wpasowały się w moje klimaty a robienie prania mnie cieszy.
    Kuchnia na wypasie jest na drugim miejscu, bardzo długo to były jedyne blaty jakie mogłam zaakceptować w grze. Upiorności tuz za pozostałymi dwoma ze względu na pokrycie podłóg i ścian, prawie bez przerwy używałam tego zdartego drewna
    ID: granatoweszklo
  • Opcje
    KITKA7000KITKA7000 Posty: 36 Member
    Małe dzieci
    A ja wybrałam małe dzieci :p I to nawet chyba jako jedyna :D Strasznie podobają mi się te ciuszki, które dla nich doszły oraz niektóre mebelki :)
  • Opcje
    iHasCoffeeiHasCoffee Posty: 3 Member
    Styl dawnych lat
    Jedno słowo : Toaletka :3 A poza tym ładne jak na mój gust meble i ubrania.
  • Opcje
    JinJin Posty: 22 Member
    Styl dawnych lat
    Yhym, zgadzam się z @iHasCoffee
    Jak dla mnie ten dodatek jest też ciekawy pod względem budowania, takiego stylu jeszcze nie było w ts4.
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    edytowano czerwca 2019
    Małe dzieci
    Rozgrywka z małymi dziećmi. Lubię grę rodziną i ten pakiet fajnie urozmaicił moją rozgrywkę. Lubię organizować przyjęcia dla todlersów a ubranka są urocze. Szkoda że tak mało jest tego dla dzieci
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Małe dzieci
    Zróbcie taką ankietę z Dodatkami czy Pakietami Rozgrywki, jestem ciekawa wyników...
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Małe dzieci
    @dzidziak86 Dziękuję
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Zabawa na podwórku
    zdecydowanie Zabawa na podwórku :)
    ze względu na moje ulubione włosy i całkiem sporo fajnych rzeczy, szczególnie w CAS
  • Opcje
    MikiseqMikiseq Posty: 7 Member
    edytowano lipca 2019
    Inne*
    Zdecydowanie Kuchnia na wypasie, jako że uwielbiam tworzyć Simy. A te akcesoria na tle innych najbardziej urozmaicają CAS. Zaraz potem poleciłbym Małe dzieci, z tego samego powodu (trochę nowych rzeczy dla małych dzieci), i ta słodycz... AWW :3. Trudno wybrać, tyle ich jest >.<
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top