Nie mogę zainstalować dodatku

SimciakowskiSimciakowski Posty: 13
edytowano grudnia 2017 w Problemy techniczne
Witam mam problem ponieważ chciałem pobrać dodatek świąteczny (darmowy) ale się nie da, przesyłam zdjęcie.
Post edited by Simciakowski on

Komentarz

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zdjecia nie ma ale domyslam sie o co chodzi.
    Jeśli miałeś juz przedtem dodatek swiateczny sprzed dwoch lat pobrany w komputerze. to aktualizacja tylko Ci tam do niego dolozyla te nowe obiekty i juz je masz w panelu kupowania czy CAS. Nie trzeba niczego sciagac.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • SimciakowskiSimciakowski Posty: 13
    edytowano grudnia 2017
    Dodałem już zdjęcie w pierwszej wiadomości, ale to raczej nie o to chodzi bo moja siostra też ma simsy i w jej "twoja kolekcja" wyświetla sie czy ma tą kolekcję czy nie, a mi nic się tam nie wyświetla.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2017
    Rozumiem ze korzystacie ze wspolnego konta i macie jedna wspolna gre osobno grana na byc moze roznych komputerach
    Jesli tak to kolekcja jest przypisana do jednej gry - jedna kolekcja jedna gra.
    Byc moze jak siostra odinstaluje u siebie ten dodatek to Ty bedziesz mogl goo pobrac, ale pewnosci nie mam.
    Poza tym dodatek zostal ofiarowany w aktualizacji - kto nie zrobil aktualizacji dodatku nie ma.
    To akurat dotyczy pirackich gier ktore nie moga byc aktualizowane. Kto kupil gre legalnie dodatek bedzie mial
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • SimciakowskiSimciakowski Posty: 13
    edytowano grudnia 2017
    Nie moja siostra ma osobne konto, płytke itp. A poza tym wcześniej miałem wersje próbną z origin i była ta kolekcja pokazana ale po wersji próbnej zakupiłem simsy z (płytka) i tej kolekcji nie ma.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano grudnia 2017
    No to juz tylko interwencja u Administracji serwera moze pomoc, Przygotuj sobie przed rozmowa e-mail ktory podałes zakladajac konto. bo oni musza to sprawdzic i dzwon do oddzialu EA w Warszawie.
    Infolinia jest wiec najpierw wciskasz tam jeden - odczekujesz chwile, a potem wciskasz trzy i czekasz az zywy facet odpowie.
    Tel. 22 397 08 40
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top