Inny origin.

Mam pytanie dotyczace origina i the sims 4. Chce mieć moją gre the sims 4 na dwóuch moich originach. bo na jednym mam bardzo ważne sev'y ale nie mam galerii bo nie mg zmienić wieku na originie bo nie wiem jaki jesdts na nim e-mail. mam drugie konto origin tam mam galerię ale nie mg dać tej samej gry do tego origina. Pomocy!

Komentarz

  • SimsoweAnimeSimsoweAnime Posty: 414 Member
    Gra jest przypisana do jednego konta origin na stałe, wiec jak już grę zarejestrowałeś na tym koncie to na drugim już nie możesz, nie da się :wink:
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No niestety - gra moze byc tylko na jednym koncie i tego nie przeskoczyc sie nie da.
    Na drugim koncie bedziesz mial gre jedynie jesli kupisz ja jeszcze raz i tam na tym drigim koncie podasz jej kod nowy, zarejestrujesz. Przeciez nie mozesz im udowodnic ze to jest Twoje drugie konto - to moze byc konto kolegi Twojego na przyklad. Dlatego kod gry zuzyuwa sie na amen na jednym koncie i juz nie moze byc uzyty na innym. Zabezpieczenie EA przed odsprzedawaniem gier.
    Najlepiej popros administracje serwera zeby Ci zmieniła ten wiek na nim. Powiedz im, ze juz skonczyles 16 lat.
    Tel. do oddzialu EA w Warszawie
    22 397 08 40
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Madzioszek14Madzioszek14 Posty: 22 Member
    A jest mozliwość odzyskania e-maila?
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Nie bardzo rozumiem - jakiego e-maila? Zapomniales z jakich e-maili zakladales te konta?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Madzioszek14Madzioszek14 Posty: 22 Member
    Tak, zawsze kiedy loguje sie na ten origin żeby nwm the sims 3 otworzyć to podaje nazwe a nie e-mail. konto było zakładane pare lat temu :|
  • AericiaAericia Posty: 574 Member
    Adres maila masz w Origin - kliknij na swój obrazek w lewym dolnym rogu i z menu wybierz "Konto EA i płatności".

    Niestety, kolejnym krokiem jest przypomnienie hasła do maila. Przy próbie logowania kliknij na "przypomnij hasło". Prawdopodobnie przy rejestracji podałaś jakieś inne konto, na które wyślą nowe hasło...

    Adres e-mail to trochę jak Twój domowy - to jest dla Origin jedyne potwierdzenie, że jesteś właścicielką gry. Dlatego koniecznie spróbuj sobie przypomnieć, bo przy jakimś crashu kompa stracisz swoją grę na amen...
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Kłopot w tym, że jak konto było zakładane parę lat temu a nikt z tego maila nie korzystał, to mógł on już zostać usunięty. Niektóre portale usuwają konto emailowe po kilku miesiącach jeśli nikt się na nim nie logował.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top