Gra sie nie chce załadować

Ostatnio włączyłam TS3 po miesięcznej przerwie w grze. Pobrałam parę cc. Odpalam grę, wszystko płynnie się ładuje, do momentu... Gdy jest ekran wczytywania, ładuje się prawie do końca paska i stoi. Tworzyłam nową rodzine, wczytywałam poprzednie save i nic. Zacina się na tym samym momencie. Ale wszystko inne działa (muzyka, ta "gra" podczas wczytywania płynnie chodzi). Wyrzuciłam wszystkie mody, cc, problem jest nadal. Błagam, pomocy! :(
Wcześniej nie miałam żadnych problemów z grą!

Komentarz

  • Zawsze zacina się w tym momencie, czekam od godziny.
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Wyłącz w opcjach "interaktywne ekrany wczytywania" i nie loguj się w grze. To wszystko niepotrzebnie obciąża grę.

    Jeśli masz wersję instalowaną z origina to obok pomarańczowego przycisku "graj" powinnaś mieć zębatkę. Po kliknięciu na nią powinna być opcja "napraw". Użyj jej.

    Tylko przed użyciem wyjmij na pulpit folder z zapisami "saves". Musisz też mieć stabilne łącze internetowe, bo origin będzie sprawdzał pliki gry i zastępował te zepsute.
  • Ok, wyłącze ekrany, może się uda. Nie pamiętam jaką dokładnie wersje mam, ale nie jest ona połączona z origin. Jak włączę komputer to jeszcze raz spróbuje bez tych ekranów i podam wersje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top