Społeczność w Galerii

ela1954ela1954 Posty: 155 Member
Co się dzieje z Galerią . Po ostatniej aktualizacji,nie mogę ściągnąć domów czy simów . Cokolwiek wpiszę - mam napis - nie ma ! Są takie chwile,że żałuję,że zakupiłam grę przez Origin !!!

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Galeria ta do ktorej wchodzisz z gry jest totalnie schrzaniona. I nie zanosi sie zeby im sie to udało naprawić
    Jedyna opcja jest wejscie do Galerii spoza gry z linku. Tam jeszcze wszystko dziala . Nie wiem jak obiekty ale id dziala i przeniesie Cie na strone tego tworcy,
    https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gallery
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Elu - ale ja właśnie wchodzę do galerii z gry! I pobieram sobie domy i Simów bez problemu! Wczoraj dodałam do gry postać Heatclifa (z Wichrowych Wzgórz), którego polecała Ktosik, zalajkowałam Poirota (którego mam wrażenie - ktoś skopiował ode mnie, dorabiając mu inne nieco wąsy. Ale pewna nie jestem, więc niech mu tam... I napisałam parę komentów. Wszystko widzę - oprócz twoich prac :(
  • Opcje
    ela1954ela1954 Posty: 155 Member
    Ja nie wstawiam,ja ściągam
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @ela1954
    Jak widac z postu powyzej Alicja tez sciaga rozne rzeczy z Galerii wlasnie z tego linku przeze mnie podanego jak o tym pisze wyraźnie. I nie ma z tym klopotow najmniejszych skoro sobie sciagnela do gry sima z Galerii. Nie rozumiem dlaczego Ty masz z tym problem.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top