"Zabójcza niespodzianka" - konkurs dziadowo-świąteczny Ari

«1
AericiaAericia Posty: 574 Member
No co tam, budowlańcy?

Zima się zbliża a zimą każda istota (i ludzka, i bestyjej podobna) szuka sobie schronienia.
Żeby się nie rozpisywać, chciałabym zaproponować mroczną zabawę. Tu oto jest domek, który prosiłabym, abyście skopiowali. :)

5wb0sl507ir9.jpg
yq1fce5dxlkj.jpg

Z góry przepraszam za jakość screena. Nie robiłam go, to obrazek z google i autor wolał fotografować groby niż budynek. :<

Tutaj linki do tej samej budowli z różnych stron:
http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/482777.jpg
http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/resized/482801.jpg
https://pm1.narvii.com/6610/07b96154443799dc29f3261ea627eeaa0af46475_hq.jpg
https://orig00.deviantart.net/9b03/f/2011/349/d/4/wow___tirisifal_glades___brill_13_by_byorrsingyr-d4j49m3.jpg

Zasady zabawy:
- bryła - możliwie jak najwierniej skopiowana.
- środek - zaskoczcie mnie! Co tam może być w tym budynku? Knajpa dla trupów? Dom egzorcystów? A może...? :lol: (Czarny humor mile widziany!).
- opieramy się tylko na oryginalnych dodatkach gry (wszystkie pakiety i akcesoria), bez CC.
- można używać bb.moveobjects.
- stawiamy na dowolnej parceli.

UWAGA! Chodzi o budynek - nagrobki niekonieczne (nie moja wina że są obok)!

Terminy!
Prace wysyłamy do 10 grudnia 2017 roku.
Głosowanie potrwa do 22 grudnia 2017 roku też.
23 grudnia ogłosimy zwycięzcę! :)

Na forum w tym temacie umieszczamy 3 screeny - 1 z zewnątrz budynku, 2 ze środka.
Budowle w bibliotece oznaczamy #forumpl #brill

Oceniać proszę skorupę (ja na przykład muszę zrobić wooooow) jak i środek (dobrze by było, gdybym zapluła monitor)!

Nagrody!
Jestem niepomysłowa, dlatego wymyśliłam, że w nagrodę sprezentuję komuś na Gwiazdkę coś miłego - 16 (chyba) cyferek na prepaid card, za które można sobie wyczarować fajne rzeczy... np. brakujące akcesoria. ;)
ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
Post edited by Aericia on

Komentarz

  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Fajny pomysł :) Ale u mnie też brak nagrobków :( a nie lubię mordować specjalnie simowych ludzików.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Zedytowałam ogłoszenie. Nagrobki nie są wymagane. ;)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano listopada 2017
    Wszelakie nagrobki znajdziecie w Debug :)
    Na pasku konsoli (Shift+CTRL+C) wpisujemy kod: bb.showhiddenobjects, a w trybie kupna/budowy - w okienku po lewej stronie - kod: Debug.
    Oba kody są bezpieczne, także wszystkie obiekty z Debug. Radze nie ruszać stamtąd tylko obiektów dotyczących jedzenia (dodatek Zjedzmy na mieście), oraz ze szpitala (dodatek: Witaj w Pracy).
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    @Danuta720 dziękuję. :) Przecież nagrobki są w grze jako "dekoracje" ale niedostępne dla zwykłych graczy.
    Można spróbować z nagrobkami ale nie jest to konieczne. ;)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Aericia, wszystkie nagrobki w grze są dostępne w trybie budowy, gdy na parceli ne ma sima.
    Natomiast, gdy budujesz dom, a na działce jest sim, musisz wpisać kod: bb.ignoregameplayunlocksentitlement , wtedy odblokujesz wszystkie nagrody. ;)
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    @SimDels wow, dziękuję za propozycję. I to jak szybko! :)
    Czasu jest sporo ale zachęcam bo w nagrodę mam 16 (chyba) cyferek na prepaid card, za który można sobie sprezentować jaki produkt z Origin (może akcesoria brakujące albo takie które wyjdą...). ;)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    @Kropka_ Dziękuję za pracę. A domek świetny, bardzo klimatyczny.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    Nowy post... to ten...
    Tak sobie pomyślałam że i tak nie działają hashtagi ale napiszę, że jeśli ktoś coś tam dłubie przy tym konkursie (bo może dłubie, czasu sporo), może go oznaczyć jako #wow #worldofwarcraft #undead #forsaken #horde #hordearchitecture #inn. Jest całkiem sporo fanów tej gry na świecie a w galerii widziałam, że ludzie sie inspirują. Toteż jeśli ktoś chce pobrań, to jest to wyjście...
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    AericiaAericia Posty: 574 Member
    O matko! Dziękuję za piękne prace, ażem łzę uroniła, serio! :)
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    1. @Ktosik 5 pkt
    2. @SimDels 4 pkt
    3. @Kropka_ 3 pkt
    4. @chojrak 2 pkt
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    1. @Kropka_ 5 pkt - chyba największe podobieństwo i mega wnętrza
    2. @Ktosik 4 pkt - fenomenalna interpretacja i nietuzinkowo wewnątrz
    3. @chojrak 3 pkt - oryginalne podejście (także do skali), bardzo efektowna praca z ciekawym zaskakującym wnętrzem
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    1. @Ktosik
    @kropka
    3. @SimDels
    4. @chojrak

    Najbardziej spodobał mi się klub Gabrysi. Jest niesamowity, klimatyczny, i dodatkowo ma super opis :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    1. @Dels 5pkt.
    2. @Ktosik 4pkt.
    3. @Kropka_ 3pkt.
  • Opcje
    wiki2004rwiki2004r Posty: 145 Member
    1. @Ktosik 5 pkt,
    2. @Kropka_ 4 pkt,
    3. @SimDels 3 pkt,
    4. @chojrak 2 pkt,
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top