Zapraszam :)

Hej kochani :) Zapraszam na mój kanał, będę nagrywać renowacje domków z Sunset Valley. To jest pierwszy film z tej serii na moim kanale. Mam nadzieje, że Wam się spodoba :)
https://www.youtube.com/watch?v=fe9P11meN7Y&feature=youtu.be

Komentarz

  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Verinko - jeśli miałabym jakieś uwagi to właściwie jedną. Wydaje mi się, że dużo ciekawsze niż pokazywanie procesu przeróbki byłoby przedstawienie gotowego domu po przeróbce i zestawienie tego z poprzednim wyglądem. Czyli pierwsze kadry filmiku przedstawiałyby stary dom - następne - nowy po przeróbce. Lub - dodatkowo - porównanie poszczególnych wnętrz, bo to miałoby większy sens. Większość graczy z tego forum ma już za sobą etap. na którym ich uwagę przyciągnąłby filmik jak po kilka razy zmieniasz kolor tej samej ściany. Bez urazy :)
  • AericiaAericia Posty: 574 Member
    Zgadzam się z Alicją. Ja osobiście nie przepadam za oglądaniem speedbuildów - nic tam nie widać a od tego migania ekranu można dostać padaczki.
    Efekt finałowy bardzo fajny - do gustu przypadło mi zwłaszcza sprytne rozplanowanie przestrzeni tak, że znalazł się nawet dyskretny kącik na pralnię. Ja bym pewnie ten wąski korytarz prowadzący do ogrodu zlikwidowała i umieściła tam większy pokoik.

    Przyznam, że filmik przewijałam żeby wreszcie zobaczyć efekt końcowy.

    Fajne intro, ale muzyka trochę męczyła mi uszy.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
  • PurcPurc Posty: 86 Member
    Sam domek bardzo udany. Podoba mi się, że jest tak jasno. Kolory są stonowane i wszystko tworzy ładną całość. Mimo wszystko dziewczyny wyżej mają rację. Nudne jest oglądanie przez 15 minut takiego speedbuilda. Oczywiście jeśli sprawia Ci to frajdę to rób to dalej, ale myślę, że miałabyś więcej odzewu gdybyś zrobiła "przed i po" jak w tym programie Nasz nowy dom czy jakoś tak :) A co do muzyki wydaje mi się, że taka pasuje to tego rodzaju filmików, tylko gdyby sam on był krótszy o:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top