** RENOWACJA SUNSET VALLEY ** opinie

Hej kochani :) Wpadłam ostatnio na pomysł żeby zrobić renowacje domków z Sunset Valley z the sims 3 tak bardziej w moim stylu. Wstawiłam właśnie pierwszy filmik z tej kategorii i zastanawiam się czy to kontynuować. Chciałabym wiedzieć jakie macie zdanie na ten temat, jesteście raczej na tak czy lepiej nie nagrywać więcej? Czy ktoś z Was byłby chętny oglądać coś takiego?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Zostawiam link do filmiku : https://www.youtube.com/watch?v=fe9P11meN7Y&feature=youtu.be

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano października 2017
    Nie wiem ile osób oglądałoby, mamy raczej mało użytkowników na forum. :lol: Sama przeróbka domu bardzo udana i elegancka. Te domki EA może nie są najładniejsze, ale specjalnie są takie skromne żeby "biedne" rodziny graczów i "biedne" npce miały gdzie się wprowadzić, no i żeby gra lekko chodziła. :wink: Dlatego właśnie ten dom jest taki skromny. Z filmu podłapałem że przed przemianą kosztował 24 201, a po przemianie 62 421. Gdyby wszystkie posiadłości w mieście tak podrożały, to byłoby kiepsko dla gry, zwłaszcza jeśli wszystkie miałyby CC. Jednak uważam, że to co tworzysz może się komuś przydać. :smile: Jeśli ktoś nie lubi budować, a nie lubi wystroju domów w Sunset Valley, to może poratować się takimi domami. Kilka takich w mieście nie zaszkodzi. Co innego gdyby były to wszystkie. Wystrój wystrojem, ale trzeba pamiętać o optymalizacji w mieście. Nie bierz tego do siebie, jestem maniakiem optymalizacji w grze. xd

    PS: Nie zaczynaj tego samego tematu w wielu działach, bo robisz bałagan.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top