The Sims TAG

«1
PurcPurc Posty: 86 Member
Cześć, ostatnio gdzieś na tumblerze znalazłam kilka pytań dotyczących serii The Sims i postanowiłam stworzyć forumowy Tag :)
Odpowiadamy na pytania, a następnie tagujemy osobę lub kilka, które chcielibyśmy żeby również się pobawiły. Oczywiście jeśli nie zostanie się otagowanym śmiało można odpowiadać!

1. Ulubiona część serii?
2. Ulubione akcesoria?
3. Ulubiony dodatek?
4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
8. Jak często grasz?
9. Ulubione wyzwanie w grze?
10. Ulubiony mod? (nie CC)
11. Ulubiona profesja w The Sims?
12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?

Komentarz

  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano września 2017
    @Aericia - dzięki za otagowanie :)

    1. Ulubioną częścią serii chyba pozostanie trójka, mimo, iż z wielkimi oporami polubiłam czwórkę.

    2. Ulubione akcesoria - wszystkie, które wnoszą coś do wystroju wnętrz i ogrodu, i zmniejszają tym samym ilość moich cc :)

    3. Ulubiony dodatek to Wymarzone Podróże z trójki. Ta część gry mnie najbardziej wciągnęła, ale - co nie do uwierzenia - jeszcze nie
    zaliczyłam WSZYSTKICH grobowców :( W którymś momencie gra mi robi psikusa, i muszę zaczynać od nowa :(

    4. Pierwszy raz zagrałam hohohoho - tak dawno, że nie pamiętam kiedy - ale była to jedynka.

    5. Rodzinką, którą najczęściej eksploatowałam w trójce była para podróżników.
    W czwórce nie mam jakiejś stałej rodziny, ulubioną jest ta, na jaką aktualnie mam jakiś "plan" Najczęściej gram pojedynczym Simem w
    Newcrest, ale gdyby Windenburg miał lepsze światło to wolałabym to miasto.

    6. Gdybym miała gdzieś mieszkać w simowym (nierealnym) świecie - wybrałabym Champs Les Sims lub Isla Paradiso.

    7. Najbardziej lubię budować sąsiedztwo moim simom. Czyli - jeśli stworzyłam jakiegoś Sima z epoki, to przerabiałam całą okolicę na ten styl, a
    także starałam się zmienić postaci wygenerowane przez grę, by pasowały do otoczenia.

    8. Zdaniem mojego męża gram za często :) Z racji domowych obowiązków związanych z porami roku - częściej i dłużej grywam jesienią i zimą.

    9. Ulubionym wyzwaniem jest zebranie wszystkich artefaktów z kolekcji. Kolekcjonerstwo i malowanie obrazów to ulubione
    zajęcia moich bohaterów. Ale namalowanie wszystkiego i zebranie wszystkiego jeszcze im się nie udało. Nie chciałam
    sobie ułatwiać i korzystać z debug.

    10. Ulubionym modem jest mod na cenzurę. Nie, żebym uwielbiała podglądać moich Simów. Nienawidzę, gdy mi piksele cenzury co chwilę
    zasłaniają ćwierć ekranu!

    11. Moi simowie "uwielbiają" malować i pisać powieści.

    12. Kocham toddlersy, ale że nie można grać nim samym - to moje rodzinki (od czasu toddlersów) - to najczęściej samotny rodzic z maluchem.
    Gdy teraz zastanowiłam się nad tym - to zauważyłam, że w moich rodzinkach nie ma nastolatków oraz staruszków, i w zasadzie niewielu
    jest simów dorosłych :#

    13. Marzyłabym o packu z całym otoczeniem, pozwalającym stworzyć okolicę w wiktoriańskim stylu. Tzn - można teraz wybudować
    wiktoriańskie domy, korzystając z cc ubrać Simów, by mniej więcej tak wyglądały, ale otoczenie w tle nie pozwala zapomnieć, że Simy "żyją"
    we współczesności.
    W dwójce wspaniałe mody do "epoki" stworzyła Hexameter (MTS) - postaci NPC typu ogrodnik, pokojówka, majster - przybywały na posesję
    powozikiem konnym. Trzeba pamiętać przy tym, że w dwójce nie było koni! W czwórce zapowiada się, że też nie, pewnie z tych samych
    powodów, co w dwójce.

    14. Nigdy nie zrobiłam nic złego Simom, nie potrafiłam ich ani rozmyślnie zabić, ani wyrządzić im jakiejś wirtualnej krzywdy.
    Ale z premedytacją "rozwiodłam" Pancakesów, bo nie mogłam patrzeć na tę wymokłą kurę - Elizę. Tzn - zamieniłam ją na fajną Simkę z
    Galerii. Czy Bobowi to się spodobało? - chyba tak, bo mają uroczą parkę bliźniąt :)

    15. Gram tyle lat, że mam całą masę zabawnych historyjek. W trójce zapamiętałam przygodę w grobowcu w Al Simharze, gdy moja Simka
    natknęła się na mumię. Struchlałam, bo wiadomo, że spotkanie nie należy do przyjemnych, i myślę - zaraz za moment mumia przeklnie
    moją podróżniczkę. Tymczasem mumia wdała się w pogawędkę! I nawet zaczęła się śmiać, co wyglądało dość groteskowo! Mam gdzieś w
    swoich zbiorach fotkę z tego zdarzenia. Drugie zabawne wydarzenie, które również zapamiętałam, ale z zupełnie innego powodu - to że nie
    mogłam wykonać okazji w Al Simharze - żeby zostać poparzonym, przemoczonym i przeklętym. Lata mój Sim po grobowcach, a tu
    wszystkie przełączniki dezaktywowane, a mumii ani śladu, bo we wszystkich grobowcach co do jednej - unicestwione!
    Potem już pamiętałam o tym zadaniu i zostawiałam kilka przełączników i jakieś mumie - na wszelki wypadek :)
    W czwórce do spektakularnych zabawnych zdarzeń nie mam widocznie farta, ale raz - moja Simka zjawiła się w klubie, w którym inna
    Simka pojawiła się w identycznym stroju (cc), i moja (nie sterowana) wdała się akurat z tą Simką NPC w bójkę. Wyglądało tak, jakby była zła,
    że tamta pojawiła się w takim samym stroju :) Gdzieś na forum jest fotka z tego zdarzenia.

    Może zajrzy tu @Kameliaxxx , ciekawa też jestem jak gra Sławek @Gemini_ @Fredra
    Post edited by Alicja on
  • FredraFredra Posty: 269 Member
    edytowano września 2017
    O jeju, to mi się tak bardzo kojarzy ze złotymi myślami, które się kiedyś rozdawało wszystkim do uzupełnienia. Uwielbiam ^^
    Dziękuje @Alicja i stawiam się do odpowiedzi.

    1. Ulubiona część serii?
    Czwarta i pierwsza. Czwórka jest pierwszą częścią, w która się tak mocno zaangażowałam. Pierwsza część miała moje ulubione poczucie humoru i przedmioty - choć do siebie nie pasowały, są już niemodne to i tak wydają mi się do tej pory ładne na swój sposób. Tęsknie za stołem pszczelarza i animacjami z nim związanymi.

    2. Ulubione akcesoria?
    Najnowsza odsłona jest pierwszą, w której chce mieć wszystko. W trójce skusiłam się chyba tylko na te związane z meblami ikea, z czwórki mam dobre skojarzenia z kuchnią na wypasie.

    3. Ulubiony dodatek?
    Rajska wyspa za syrenki <3

    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?

    Pierwsza części, jakoś niedługo po premierze (ale nie na własnym komputerze, grałam u koleżanki razem z nią)

    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Rodzeństwo. Brat młody dorosły i siostra nastolatka. Scenariusz się zmienia ale prawie zawsze zaczynam z tym zestawem :)

    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Wyspa w Winderburgu ale tak naprawdę czekam na mapę z nadchodzącego dodatku bo wydaje mi się idealna.

    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Urządzanie wnętrz >granie>budowanie. Budowanie w ogóle idzie mi do kitu ^^

    8. Jak często grasz?

    Różnie. Bywa, że gram ciągiem przez miesiąc i nie mogę się nagrać ale miewam też półroczne przerwy.

    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Nie mam, nie gram wyzwań.

    10. Ulubiony mod? (nie CC)

    MCC (i dodatki, moge robić dzięki temu rzeczy do których wstyd się przyznać :naughty: ) i mod na większą ilość kolumn w CAS

    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Z grywalnych - lekarz (ale czekam na weterynarza), z tych standardowych - pisarz

    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młody dorosły/nastolatki. Do tego moment nie udało mi się dobrze pograć małym dzieckiem a wyglądają ultra uroczo :)

    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Psy i Koty, Pory roku, coś co wprowadzi mocno zimową, wręcz arktyczną okolicę.

    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie usunął drabinki w basenie :D

    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?

    Właściwie to rozgrywka była połączona z sytuacją w prawdziwym życiu.
    Miałam może 10-11 lat, razem z przyjaciółką i koleżanką z klasy stworzyłyśmy w pierwszych simsach rodzinkę, złożoną z grającej z nami koleżanki i chłopaka, w którym podkochiwały się wszystkie dziewczyny z klasy (bohaterką była koleżanka, bo tylko ona się nam do tego przyznała ^^)
    Celem oczywiście było stworzyć pełnoprawną rodzinę i wykorzystać opcje specjalnego łóżka z dodatku randka (chyba). Nie chciałyśmy ich poganiać ale już przy opcji "pocałuj" piszczałyśmy jak szalone. Mimo to cały czas powtarzałyśmy na głos, że to tak małymi kroczkami, spokojnie kroczek po krocz...
    "Czy nie powinniście mieć dziecka?" - zaskoczył nas komunikat. I to by było na tyle w kwestii małych kroczków :D

    Nie chce dublować tagów więc przyzywam: @chojrak @dw62801 (bo ciągle kocham twoją latarnię <3) @M3lcik
    ID: granatoweszklo
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @Fredra Dziękuję za oznaczenie. :smile:

    1. Ulubiona część serii?
    Trójka i dwójka. W tej kolejności.

    2. Ulubione akcesoria?
    Albo impreza w plenerze albo szalone lata 70. 80. 90. . Nie jestem pewien. Z Imprezy w Plenerze korzystam bardzo często, bardzo podobają mi się meble z tych akcesorii. Szalone lata są bardzo różnorodne i ciekawe jeśli chodzi o kształt mebli i fryzury.

    3. Ulubiony dodatek?
    Nie z tego świata.

    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    Dwójka, ale nie pamiętam kiedy.

    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Dawno nie grałem żadną rodziną. Ostatnio pogrywałem rodziną Warbler której historię przedstawiałem w kąciku.

    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Moonlight Falls albo Starlight Shores.

    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Budować, dekorować i zwiedzać światy stworzone przez graczy.

    8. Jak często grasz?
    Tak jak Fredra, różnie. :wink: Choć na pewno mam mniejsze przerwy. Czasem włączam grę przez pięć dni pod rząd, a czasem nie gram przez dwa-trzy tygodnie.

    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Nie lubię grać pod dyktando wyzwań.

    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    Choć nie obyłbym się bez overwatch, to z takich kosmetycznych lubię mod na drogę mleczną na nocnym niebie.

    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Nie przepadam za profesjami, bo trzeba latać za simem i go ciągle pilnować. W trójce lubiłem łowcę duchów. Ta profesja była zabawna i porywająca.

    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młodzi dorośli.

    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Aktualnie nie przychodzi mi nic do głowy. :tongue:

    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Zwykle simowie ginęli mi z powodu starości albo nieumyślnego pożaru. Co ciekawe, nie wiedziałem że można topić simów do momentu w którym wyszła trójka. Pewnego razu gdzieś w internecie przeczytałem że sim może się utopić w basenie gdy ma mały pasek energii i niechciało mi się w to wierzyć. Musiałem sam to zbadać w dwójce i trójce, żeby mieć pewność. :lol:

    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    Kiedyś zbudowałem tor przeszków z grobowcowych pułapek w ogrodzie moich simów. Niestety nie wszystko poszło jak należy bo mumia miała wejść na pułapkę ogniową, która zwykle spala mumie na popiół. Jednak mumia nie weszła na pułapkę i podążała w stronę sima. Przestraszony kliknąłem na mumię i wybrałem "obiekt>usuń to". Mumia zniknęła tylko pozornie. Później kilka razy nakryłem mojego sima jak urządzał sobie pogawędki z powietrzem w ogródku - okazało się że jest to niewidzialna zbugowana mumia. :tongue:

    Niewiem kogo mógłbym jeszcze otagować, chyba wszyscy byli już wymienieni. :tongue:
  • 1. Ulubiona część serii?
    The Sims 3.
    2. Ulubione akcesoria?
    Szybka Jazda :)
    3. Ulubiony dodatek?
    Myślę że Pokolenia.
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    Dwójka i sporo lat temu chyba jakoś rok po jej premierze.
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Zawsze tworzę swoją rodzinę i nią gram przez wiele pokoleń nie wyprowadzając nikogo z domu :D
    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Sunset zdecydowanie :)
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Zdecydowanie grać i tworzyć fabułę mojej rodzinki.
    8. Jak często grasz?
    Różnie czasami godzinami a czasami wcale :)
    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Wyzwanie? Hmmm myślę że prowadzenie rodziny przez pokolenia :)
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    Nie mam.
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Łowca Duchów ewentualnie Detektyw.
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Każdą.
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Nie.
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Raz umarła mi simka z głodu i pozostawiła ojca i trzy córki :cold_sweat:
    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    Jest tego sporo i większość to normalne zachowania w grze, choć pamiętam jak kiedyś jednemu z moich simów bardzo podobała się simka, która nie chciała mieć z nim dzieci i po prostu uciekła i ożeniła się z innym. Los chciał, że syn mojego sima ożenił się z córką tej simki co dla mnie było dosyć zabawne bo początkowo nie zwracałem nawet na to uwagi dopóki nie wydarzyła się bójka na weselu :D
  • DownikDownik Posty: 1 Member
    edytowano lipca 2018
    1. Ulubiona część z serii?
    The sims 3 - otwarty świat, najlepszy design i dodatki, które jeszcze były warte swojej ceny
    2. Ulubione akcesoria?
    Chyba nie mam ulubionych akcesoriów, w żadnej części nie natrafiłam na takie, które w szczególny sposób mnie zainteresowały
    3. Ulubiony dodatek?
    W the Sims 3 - Pokolenia. Wielu osobom ten dodatek kompletnie nie przypadł do gustu, mimo wszystko są tam rzeczy, które świetnie dopełniają granie na wielu płaszczyznach życia Simów i trudno to zauważyć jeśli nie gra się wielopokoleniowymi rodzinami. Bez tego dodatku granie innymi grupami wiekowymi, niż dorosłymi staje się dla mnie strasznie nużące.
    Jeśli chodzi o wszystkie inne części, to postawię klasycznie na Cztery pory roku. Myślę, że jest to dodatek ponadczasowy, w końcu pogoda jest nieodłączną częścią naszego życia.
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    - Przygodę zaczęłam jako sześciolatka z pierwszą częścią, ale grafika bardzo mnie odrzucała. Jeszcze tedy dostałam The Sims Historie ze świata zwierząt i te z bezludnej wyspy. Zakochałam się, zastąpiły mi one zwykłe The Sims 2, które odpaliłam dopiero z Ultimate Collection. Szkoda, że Historie nie działają na Windows 10, bo bardzo za nimi tęsknię.
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Robię w Bridgeport gwiazdę filmową i prawie zawsze kończy ona jako osobistość przemieniona w wampira i mająca mnóstwo kochanków XD
    6 Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Chyba w Isla Paradiso. Ten świat jest taki piękny i uwielbiam Rajską Wyspę, kręcą mnie takie słoneczno-wakacyjne klimaty. Bardzo podoba mi się też Oaza Szczęścia. Jeśli chodzi o drugą część to skusiłabym się na Kwitnące Wzgórza, a w czwórce przepadam za Winderburgiem
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Brakuje mi odpowiedzi: robić simów, bo kocham bawić się w stylistkę. Mimo wszystko wybieram grę, bo chyba to chodzi w Simsach, nie?
    8. Jak często grasz?
    Różnie, potrafię grać codziennie, a potem zrobić sobie pół roku przerwy. Zawsze jednak wracam.
    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Kręci mnie Asylum challenge, ale ogólnie trudno u mnie z wyzwaniami, bo nie umiem się przemóc do dłuższej rozgrywki. Sporadycznie dochodzę do zmiany grupy wiekowej sima! Wiem, to słabe XD
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    Story Progression, nie wyobrażam sobie gr bez tego modu.
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Lubię wszystkie trzy w the Sims 4, ale moją ulubiona dalej pozostaje gwiazda rocka z trójeczki
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Dorośli. Zdecydowanie.
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Kiedyś marzyłam o takim związanym z postaciami z bajek i misjami z innych wymiarów, ale teraz już nie. Wydaje mi się, że do czwórki powstanie mnóstwo dodatków i znajdzie się coś dla każdego.
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Tuczenie, a potem topienie w basenie. Zabijanie jest wspaniałe.
    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    W the Sims 3 Wymarzone podróże z kodem testingcheats kupowałam jakieś dziwne przedmioty. Znalazłam coś co nazywało się Oko Horusa i teleportowało mnie do środka grobowca XD Nie mogłam z niego wyjść, a moja simka nie miała jedzenia. Grobowca niestety nie dało się otworzyć od środka, więc zagłodziłam simkę :') Z tym dodatkiem chyba w ogóle mam najciekawsze historie. Raz postanowiłam sama zrobić na mojej parceli grobowiec, ale bardzo nie wyszło, albo przemieniłam sima w mumie i znalazłam mu żonę i nimi sobie grałam. Raz stworzyłam też kościół z księdzem i prostytutką i dodawałam kasę do rodziny za każdym razem kiedy ksiądz zaprzyjaźnił się z dzieckiem, a prostytutka zyskiwała nowego kochanka XDD wiem, złeeee
  • Kacper1702Kacper1702 Posty: 73 Member
    edytowano czerwca 2019
    1. Ulubiona część serii?
    - The sims 4 <3
    2. Ulubione akcesoria?
    - Chyba kuchnia na wypasie
    3. Ulubiony dodatek?
    - Cztery pory roku i napewno dołącze zostań gwiazdą 😈
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    - 2015
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz
    - Dziewczyna (przyszła aktorka ) z problemami znalazała siostre babcie dowiedziała się jak jej mama umarła
    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    - Del sol Valley ze zdjęć wygląda na fajne ;)
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    - Granie :D
    8. Jak często grasz?
    - We wtorki, soboty i niedziele
    9. Ulubione wyzwanie w grze
    - cztery nieśmiertelne siostry
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    - Komar 🐾
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    - Aktor :)
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młodzi dorośli.
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    - Chyba mam już wszystko co mi do szczęścia potrzebne xD
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    - Ja ? Coś zrobić simom ? Nigdy
    Post edited by Kacper1702 on
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Kiedyś kilka osób mnie otagowało w tym temacie , a ja nawet nie wiedziałam . No to i ja się zabawię w ankietę :DB)

    1. Ulubiona część serii ?
    The Sims 2
    2. Ulubione akcesoria?
    Wielkie pranie - bo bardzo chciałabym je posiadać :smiley:
    3. Ulubiony dodatek?
    Witaj w pracy
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    The Sims1-17 lat temu
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Rodzinka zrobiona 3 lata temu , rodzice dwie córki i trzech synów
    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Brindlenton Bay
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Budowanie , dekorowanie
    8. Jak często grasz?
    co dziennie
    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    od zera do milionera
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    bb.moveobjects
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Malarka
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młodzi dorośli
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    tak, Wielkie pranie
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Nie ma takiej rzeczy za bardzo przywiązuję się do ludzików
    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    Kiedyś w dwójce dostałam nagrodę za ukończenie kariery - maszynę do operacji plastycznych , która przenosiła do CAS i można było
    poprawiać urodę sima już stworzonego . No i mój sim sam użył tej maszyny i wtedy wybiera losowo zmianę twarzy i wyszedł koszmarek , tak
    się wystraszyłam że straciłam mojego przystojnego sima , że wyszłam z gry bez zapisywania . Szkoda że nie mam fotki tej przemiany hehe!

    No i ja również otaguję kolene osoby do zabawy @ANIA3 , @EmeraldXIX :):)
    ID Origin olivkasims
  • EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Dziękuję @olivkasims za zaproszenie <3

    1. Ulubiona część serii?
    The Sims 3 - zdecydowanie :)
    2. Ulubione akcesoria?
    Wszystkie, każde wnoszą coś ciekawego do gry
    3. Ulubiony dodatek?
    W The Sims 4 to " Psy i koty", a w The Sims 3 "Nie z tego świata" i "Cztery pory roku".
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    W 2009 roku :) moja mama dostała The Sims 3 na Gwiazdkę od taty i obie wpadłyśmy w zaczarowany świat simów :D
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Samotna simka, zdobywająca świat i otoczona zwierzakami :blush:
    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Gdzie bym nie grała, zawsze wracam do Sunset Valley.
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Wszystkiego po trochu, chociaż chyba jednak rozgrywka mnie pociąga najbardziej.
    8. Jak często grasz?
    Niestety nie tyle ile bym chciała. Czasami jest to raz w tygodniu , a czasami nawet raz na miesiąc :(
    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Nie brałam z żadnym udziału.
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    Ten od cmara o:)
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Ogrodnik i malarka.
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młodzi dorośli.
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Na pewno "Wielkie pranie" i marzą mi się studia, wakacje w tropikach: takie nicnierobienie i ferie zimowe, ze zjazdami z górki sankami B)
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Nie ma takiej, bardzo zżywam się z każdym simem. Raz włączyłam upływ czasu i umarł mi koń, reszcie rodziny podałam wtedy eliksir młodości i tak skończyła się moja rozgrywka - marzenie o stworzeniu wielopokoleniowej rodziny :#
    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    Może nie najzabawniejsza, ale trochę mnie rozbawiła. moja simka była właścicielka krowokwiata, no i zapomniała go karmić. Oczywiście krowokwiat zadbał sam o swój brzuszek i zjadł współlokatora. Nagrobek został na parceli, całkiem o nim zapomniałam. Po kilku simowych dniach duch współlokatora zaczął co noc wychodzić z nagrobka i wyjadać wszystko z lodówki :o

    Hmm, kogo tu otagować...może @diziol , @KarminiaSims :)
    ID GALERIA - Nawia9
  • SurfGringoSurfGringo Posty: 102 Member
    1. Ulubiona część serii?
    The Sims 2, zdecydowanie.
    2. Ulubione akcesoria?
    Żadne ;\ Dodają za mało treści za taką cenę.
    3. Ulubiony dodatek?
    Cztery Pory Roku.
    4. Kiedy pierwszy raz grałeś/grałaś w The Sims i jaka była to część?
    Jedynka, wieeeeeele lat temu.
    5. Opisz rodzinę/sima którą/którym najczęściej grasz.
    Zwykle gram wielopokoleniowymi rodzinami simów okultystycznych.
    6. Gdybyś był Simem w jakim otoczeniu chciałbyś mieszkać?
    Selvadorada! <3
    7. Co lubisz najbardziej: budować, dekorować czy grać simami?
    Tworzyć simów.
    8. Jak często grasz?
    Parę razy w miesiącu.
    9. Ulubione wyzwanie w grze?
    Nigdy nie grałam w wyzwanie.
    10. Ulubiony mod? (nie CC)
    Pose player.
    11. Ulubiona profesja w The Sims?
    Weterynarz.
    12. Jaką grupą wiekową najbardziej lubisz pogrywać?
    Młodzi dorośli.
    13. Czy jest jakiś dodatek/akcesoria/pakiet rozgrywki o którym aktualnie marzysz?
    Przyjmę wszystko z nadnaturalnymi postaciami!
    14. Jaka jest najokrutniejsza rzecz jaką zrobiłaś/zrobiłeś simom?
    Uwięziłam niechciane dziecko na małym wybiegu na ogródku. Niestety dzieci nie mogą umrzeć w TS4, więc stało tam aż do bycia nastolatkiem.
    15. Najzabawniejsza historia z rozgrywki jaką pamiętasz?
    Nie pamiętam.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top