Kody do budowania w The Sims 4

Witajcie, chciałabym się was zapytać o jakieś przydatne kody, które ułatwią mi budowanie. Coś w stylu kodu "bb.moveobjects on/off"
Za wszystkie kody z góry dziękuję :)

Komentarz

  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    Kopiuj-wklej z simowej wiki:
    "Przycisk Alt - pozwala umieszczać obiekty poza kratkami.
    Przycisk G - likwiduje kratki w trybie budowania.
    bb.enablefreebuild - odblokuje możliwość przejścia do trybu budowania na np. ukrytej parceli, w szpitalu itp.
    bb.moveobjects - używając tego kodu, można łączyć obiekty (np. łóżko + zasłona do okien = łóżko z baldachimem) i dowolnie je ustawiać.
    bb.ignoregameplayunlocksentitlement - odblokowuje "zablokowane" obiekty specjalne.
    bb.showhiddenobjects - pokazuje ukryte obiekty z trybu testowego.
    Przycisk Ctrl 9/0 - pozwala na podwyższanie i obniżanie obiektów (przy włączonym bb.moveobjects).
    Przycisk Shift + ] - powiększa rozmiar zaznaczonego obiektu.
    Przycisk Shift + E - pozwala na stawianie wybranego obiektu kilka razy, bez potrzeby ponownego wyboru obiektu."

    tak na przyszłość to serio wystarczyło wpisać "Sims 4 kody" w google :P http://pl.sims.wikia.com/wiki/The_Sims_4/kody
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    haha to nie jest tak że nie wpisywałam... myślałam tylko że ktoś zna jeszcze jakieś :P te akurat znam więc nie musisz wklejać z wiki bo to chyba oczywiste że tam już patrzyłam :P
  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    Nie, to nie jest oczywiste :) Prosiłaś o podanie każdego kodu przydatnego do budowania jedynie oprócz moveobjects, więc mówisz-masz.
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    @Tokusa czy te kody w 100% są aktualne i się wgrywają?
    Kiedyś ktoś mi podał kod na przebudowę szpitala i niestety nie zadziałał w grze. I mogę tylko bez kod przerabiać laboratorium,pozostałe parcele jak szpital czy posterunek są ukryte.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    @Pablo nie testowałam jedynie "Shift + E", "Ctrl 9/0" i "bb.ignoregameplayunlocksentitlement", cała reszta jest jak najbardziej działająca :)
    Często używam "Shift + ]" do zmiany wielkości przedmiotów dekoracyjnych w ogrodzie.
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    Widocznie źle sformułowałam wypowiedź, w takim razie przepraszam. :) A skoro mowa o kodach znasz może kod na zresetowanie sima bo mi się facet cały czas zawiesza (np. w basenie pływa i nie chce wyjść i pływa sobie w jednym miejscu). :)
  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    gdy wpiszesz kod testingcheatsenabled true to będziesz mieć wiele opcji, w tym kliknięcie na sima i wybór opcji resetu :) tak to kodu na sam reset nie znam.
    Origin ID: TokusaShi
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2017
    Nie testingcheatsenabled true - to byl kod do Trojki !
    tylko testingcheats on
    @Dorcia34 W basenie reset moze nie dzialac. Kod testingcheats czy nie . Mnie ostatnio nie chcial dzialac i musialam w trybie budowy zlikwidowac basen, zeby mi sie dzieciak nie utopil. Dopiero gdy basen zniknal dalo sie sima zresetowac.
    Kodu na reset nie ma - to wlasnie testingcheats jest tym kodem. Wbijamy go, wciskamy Shift klikajac na sima i wybieramy opcje u gory reset object
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    TokusaTokusa Posty: 284 Member
    Tak, tak, czasem mylę się z tym :C w trójce używałam często, w czwórce sporadycznie, stąd to. Mea culpa.
    Origin ID: TokusaShi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top