Dels Story - Długa Podróż (1)

«134
SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
edytowano marca 2018 w Zdjęcia i filmy z gry
Witajcie :)
W tym temacie rozpoczynamy (tudzież kontynuujemy) nowe odcinki a właściwie wycinki z dziwnego życiorysu simowego Delsa.
Poza tym tematem nowe odcinki w podobnym czasie będą dostępne także
TU.

Proforma wkleję także mała klauzulkę;
Wszelkie treści w tym wątku sa fikcyjne ,wszelkie ewentualne podobieństwa postaci czy sytuacji fikcyjnych do realnych sa przypadkowe. Treści w tym wątku pozostają zgodne z prawem RP i regulaminem forum. Ewentualne moderowanie treści bez uprzedzenia autora i podania przyczyny (vide konkretny punkt/punkty regulaminu lub art prawne) stanie się powodem zgłoszenia sprawy do administracji forum oraz jeśli będzie to konieczne - władz EA jako naruszenie i cenzura własności intelektualnej oraz naruszenie art. 54 Konstytucji RP oraz art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, które gwarantują swobodę wyrażania opinii bez cenzury.
Wszelkie pytania i ewentualne wątpliwości proszę kierować do mnie na priv.




No to jedziemy :)


1. Przeprowadzka


4nrko7wjr73g.jpg

gwvt3vsiz8so.jpg

yqak7x66zid7.jpg

he5gm3lrrzez.jpg

89bz0deuh3i0.jpg

7kxolabfr16b.jpg

peuw4g3h2bb9.jpg

qgnw3mxet0mc.jpg

g3rlywz6bwwg.jpg

j00f0inttvuk.jpg

79huny4z1sua.jpg

0c026b99az46.jpg

3zxmyyzms5op.jpg

41eapa9khtkv.jpg

z8nhffjsqr7k.jpg

7c1gp3ummh7q.jpg

nqv10ozc6qvb.jpg

2wkrn0iebces.jpg

088bal82rwv5.jpg

9k5mfvbuffy8.jpg

qv4azcz4jszt.jpg

bypqtnt9h8wx.jpg

vxkfnic6d7fp.jpg

4hrwel2wvds5.jpg

60vcnkxrmcis.jpg

9vjrsl0s276w.jpg

duhvy00ogt7w.jpg

wsyj5y4im0fh.jpg

op2dl9u0p2ij.jpg

aaaufuahmcqf.jpg

uzvvqx0vwsz3.jpg

ohywvyuyrt25.jpg

yixglg5izheh.jpg

Post edited by SimDels on

Komentarz

  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    No,no,mój mistrz komiksowy znowu w formie :) Mam nadzieję że pomysłów mu nie braknie i będę miał co czytać. Zapowiada się bardzo fajnie :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Olbrzymie zlecenie, tajemnicza nieznajoma - a jednak jakby znajoma , zagadkowa okolica czyli nasz architekt znowi w akcji . Czeka nie tylko robota ale o tajemnice do okrycia. Oby je tylko przezyl bez szwanku i nie ptzemieniony przez przypadek :smile:
    Swietne focie i ciekawy wstep do historii. Ofy tylko trwala dluzej niz dwa odcinki XD No przynajmniej choc dwa w ostatecznosci :p
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    5 patoli!! No Dels byłby zepsutym czosnkiem gdyby roboty u hrabiego ( czy wolisz Chrabiego?) nie przyjął. A że szlachcić ma jakieś tam nie chalo pod sufitem.,,no wiesz, kto by tam szlachcie bronił. Toż nie takie fanaberie miewają. Coś jednak w kościach czuję,że jeszcze Dels będzie żałował :D No i jak Ela również proszę o więcej niż dwa odcinki (powiedziała ta co sama zwykle kończy historie na 3 XD)
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano sierpnia 2017
    Nie edytuje z obawy o kolejne wcięcie postu a zatem pod tym linkiem zapraszam do udziału w zabawie w odbudowę domu dla Delsa i kamelii :)
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    No i mamy pierwszy kataklizm, który pomimo ogromu szkód i nieszczęścia jakie wyrządził, wygląda na zdjęciach bardzo malowniczo:
    sxtnbv5nir71.jpg

    Wątek ciekawy, postacie realistyczne, zapowiada się interesująco :) . Nawet pani detektyw już działa. Hrabia w obliczu nieszczęścia przeszedł prawdziwą przemianę ;) i teraz działa charytatywne, niosąc pomoc poszkodowanej ludności miasteczka :o .
    Chociaż ostatnimi czasy nie wchodzę już do kącików i nie komentuję prac graczy, to w tym konkretnym wypadku, nie mogłam pozostać obojętna ;)
    Dwa odcinki za nami, czekam na dalszy ciąg :)



    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Ogladajac to przypomnialo mi sie slynne zawolanie Zorby "Co za sliczna katastrofa!"
    I faktycznie bardzo malownicze gruzy i pogorzeliska XD
    Swoja droga sliczny ten domeczek Kamelii i Delsa - znaczy BYL sliczny bo teraz juz w 1/3 go nie ma XD
    Po wojnie gorzej by nie wygladalo XD
    Na dzis architekt zdaje sie bedzie siedzial w Mishuo poki mu jakas litosciwa dusza nie odbuduje chalupy - ja na pewno nie XD siedze w chacie dla Wioli i moze, moze na koniec sierpnia sie z nia wreszcie wyrobie - sorki :)
    Zreszta takie sliczne stylowe domki co Dels robi i co pasuja do tego projektu dla hrabiego czyli do zabytkow to zdecydowanie nie
    moja specjalnosc :D
    A hrabia? Miec szpital w chacie to chyba marzenie wampira - te wszystkie zapasy krwii , ktore tam podeslano na pewno ... XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Też mi sie ten domeczek podobał. Klasyka , śliczny w stylu północno-delsowym. O taki w realu poproszę. Szkoda tak niszczyć własne dziecko do fotek.
    Opowieść ciekawa, choc jestem zainteresowana tą zmianą koloru włosów i stroju,. Super Ci wyszło, może powinieneś być stylistą?

    Ela ma rację - hrabia wie jak się urządzić, choć podejrzewam że te jego intencje nie są tak naprawdę do końca czyste
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Współczuję Delsowi i Kameli,utracili cały swój dobytek jaki posiadali(o mały włos i ja bym go chyba stracił w realu po tym co przeszło przez moją okolicę).Ale od czego są przyjaciele? Na pewno już pracują nad nowymi projektami dla pana architekta i jego przyjaciółki Kami :) Ostatnio nawet sim Pablo zamieszkał w tej samej okolicy co ta dwójka ale już po kataklizmie i jego działka wygląda ponuro ale jest w całości.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Super. Wykorzystałeś świetnie te wszystkie lokacje. Najbardziej zewnętrznie podoba mi się dom Waterfall House. Powala to wtopienie w naturę.
    No i pociag też robi w opowieści wrażenie niesamowite. Jest nowoczesny i realistyczny.
    Sam watek z wyspą dowcipny i ciekawy. Wszytko zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Miło znów zobaczyć Ele i Cyrię choć i konduktor wydawał mi się bardzo znajomy...
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Przede wszystkim padlam na kolana pod wrazeniem jak WIELKA robote odwaliles! Toz to jest jak powiesc prawdziwa z dziesiatkami watkow odwolujaca sie chwilami do przeszlosci, ktora znaja tu tylko wtajemniczeni w przygody Delsa w czasie. Pozbierales kolejne watki i spolotles je po mistrzowsku w jedna calosc wykorzystujac postacie, ktore juz sie w tej historii przewijaly.
    I to w komiksie! I tylko dzieki dialogom! Mistrzostwo swiata dla mnie :)
    I jest to powiesc ktora wciaga , bo mnostwo jej elementow jest dosc tajemniczych , a postacie niejednoznaczne. Sympatyczny htabia okazuje sie wcale nie byc tak sympatycznym i wspanialomyslnym na jakiego wygladal na starcie. W odbudowie jego miasta i projekcie Delsa moga namieszac zas ekolodzy broniacy unikatowych dzdzownic -przy tych dzdzownicach padlam ze smiechu XD
    Z drugiej strony obrona wyspy przed zmienieniem jej w pola golfowe z hotelami ma gleboki sens. Czyli jestu na powaznie i smiesznie jednoczesnie. I w tym wszystkim obraca sie grupa charakterystycznych bohaterow tak lubianych przez nas po przednich komiksach :)
    Nawet widok mojego niechcianego avka po tak dlugiej przerwie juz mnie raczej bawi a nie drazni XD
    I tak cholera nawet w grze nie udalo mi sie spelnic mojego marzenia by byc facetem . To musialo byc przeznaczenie chyba, Z tym walczyc sie nie da.. Jak juz dawno odkryli bohaterowie Swiata Dysku. A o ile ktos zna Swiat Dysku, to tez o tym wie,
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Świetnie łączysz wątki i okolice w swojej historyjce Michaś :) Właśnie zapoznałem się z jej dalszą częścią i czekam na dalszy ciąg.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Super Michale. Historyjka wielowątkowa - archeologiczno-ekologiczno-podróżniczo - detektywistyczna! Widać, że bawisz się swoimi Simami, i bawisz świetnie! A mnie najbardziej bawią twoje "nowotwory" językowe, jakkolwiek to brzmi :) Są zabawne - wręcz przekomiczne. I didaskalia, w których dowcipnie i cierpliwie je objaśniasz. Najbardziej rozśmieszyło mnie objaśnienie przy "kawał drogi"
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano sierpnia 2017
    Do Amsterdamu przez Włoszczową i Koluszki :D, unikatowe dżdżownice... :D, padłam. Skąd Ty Michaś bierzesz pomysły na te komiksy ;) ?

    Jak widać Delsik i Kami po przebytej traumie spowodowanej trzęsieniem ziemi, postanowili spędzić czas podróżując po Simoświecie ;) Ela -
    naukowiec prowadząca tajne badania we własnej piwnicy i Wiola - Ciria mieszkająca z rodzinką w starożytnym indiańskim mieście :) - tacy przyjaciele to prawdziwy skarb. Swoją drogą, niezłe łobuziaki z tych Ciriowych dzieciaków ;)
    Bardzo się cieszę że wróciłeś do tych avkowych historii Mistrzu komiksu. Wartka akcja, piękne plenery, zabawne dialogi a także poważne sprawy dotyczące ochrony przyrody - zapowiada się na ciekawą opowieść. Jestem zachwycona <3.
    Już czekam niecierpliwie na kolejne odcinki. Ciekawa jestem kto jeszcze się pojawi :), bo znając Ciebie, to pewnie wpleciesz w tą historię całą plejadę postaci :p.
    Pozdrawiam niedzielnie i uściskuję :)
    PS. Dziękuję za postać mojego sima Troya. Zrobienie z niego trochę szalonego ekologa to fajny pomysł <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member


    hahahaha rewelacja! dzięki za ogromny uśmiech na mojej buzi :D
    oraz, nawet przede wszystkim, za wciągnięcie nas, ludkowej masy szarej, w trybiki Twojej komiksowej machiny! a machina jest potężna i miażdży! :D i przerobiła szarą masę na kolorowo! :D
    Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków przygód zakochanych gołąbeczków, Kami i Delsa! Ja jestem pod wrażeniem (jak zwykle zresztą i chyba mi już tak zostanie na stałe ;) )
    i jak tu nie kochać facetów!? taki biedny, zagubiony Delsik na naradzie u Vlada, najlepszy tekst tego odcinka!

    0i06olwkek3t.jpg

    albo mojego avka własny, osobisty ukochany co sobie rwał włos z głowy :D:D:D i w dodatku nie kontaktuje, bombowe teksty!

    g1l6r7ylo39d.jpg

    przeczytałam dwa razy, a i pewnie jeszcze nie raz przeczytam :)))
    no i bardzo dobre jest to wymienienie, kto, co, jak, dlaczego i komu, szczególnie komu, bo przyznam się, ze ja się raz jeden zamotałam kto z kim i komu :D
    Dzięki za wspaniałe wrażenia! <3
    Niecierpliwie czekam na ciąg dalszy, poganiać nie będę, bo zdaje sobie sprawę, że taki odcinek to masa czasu i innych takich czasopodobnych .... nie mniej jednak nalegam na kontynuację :D
    no i na koniec dodam w imieniu znanej architekt :blush: o pseudonimie Cayrees, że nasze biuro jest niezmiernie dumne z wyboru i zaufania jakim Państwo obdarzyliście nasz projekt! Oby się dobrze mieszkało i hodowało latorośle bądź zimorośle :p
    dzięki! <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Jak zwykle mistrzowskie zdjęcia i teksty, ale czego innego się po takim mistrzu spodziewać :) Co za spiski, co za emocje! Strach się bać naprawdę ;) Bardzo podoba mi się jak wykorzystałes wszystkie domki w komiksie. Dziękuję, że dla mojego znalazło się miejsce, mimo że jest bez biura :)<3 A ten hrabia to taki gadzinowaty mi się wydaje ;) Czekam na kolejne odcinki, bo ciekawość mnie już zjada! ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top