Propozycja dodatku/pakietu rozgrywki do The sims 4

Witam! Chciałabym wam chwilkę opowiedzieć o pomyślę na nowy dodatek/pakiet rozgrywki The sims 4. Będzie on podobny (bardzo) do Rajskiej wyspy The sims 3. Nazwa mogła by być np. "Na plaży" i doszły by syreny, nowa okolica np "Plaża Moorland" :wink: i można by było się bawić na tej plaży, uczyć dzieci pływać (małe jak i duże) i była by nowa kariera "Ratownik" i nowa umiejętność "Pływanie" "nurkowanie" oraz "Surfowanie" (Chodzi o te pływanie na desce hehe :smiley: ) I by było innych duużo fajnych opcji. Pozdrawiam :)

(Jestem tu pierwszy raz i proszę o wyrozumiałość ;) )

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano maja 2017
    Pomysl swietny, Niestety znajac Maxisa jedyna opcja co najwyzej kiedys tam bedzie bedzie dodatek Lato na plazy . Bez ratownika i oczywiscie bez nurkowania ani opalania, Z akcesorii dojdzie lezak i na 100% barek plazowy i nowy parasol. A jesli Maxis sie bardzo, ale naprawde BARDZO postara to doda materac do plywania - w ten materac to ja jednak nie bardzo wierze.
    Parceli w okolicy dojdzie dwie. Moze tez bedzie nowa umiejetnosc zupelnie zbedna oczywiscie - zbieranie muszelek - cos takiego nie wymagaloby za duzego wysilku od teamu Maxisa , choc biorac pod uwage jak oni sa teraz teraz zajeci produkcja simsow na telefony, gdzie maja nadzieje zarobic trzy razy wiecej niz za jakies bardziej rozbudowane dodatki to i te muszelki chyba nie przejda :D
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    :D@kreatora ...
    muszelki
  • Opcje
    @kreatora W sumie to pewnie tak będzie, bo znając Maxis... Ha ha :smiley:
  • Opcje
    Babluch56Babluch56 Posty: 277 Member
    Mnie także się marzy dodatek wakacje, gdzie można by było popływać w morzu, kupywać pamiątki na stoiskach i skorzystać z karuzeli :)
    w wersii z górami można by było pojeździć na nartach lub desce oraz lepić bałwana i zamieszkać w igloo.
    Większość graczy liczy właśnie na taki dodatek lub zwierzaki więc na pewno wyjdzie bo sprzedaż będzie liczna :)
    Zwierzaki to już jest mus, bo co to za świat bez nich ?Od 1 części gry były psy i koty a 4 to już powinno być coś więcej...
    Oprócz tego chciałabym by rozszerzyli kariery usługowe, w których można grać i prowadzić firmę np. taki salon piękności, gdzie można by było zrobić fryzurę, makijaż, tatuaż ,opalić w solarium a nawet schudnąć korzystając z zabiegów kosmetycznych na ciało. Także krawcowa lub stylista był by super bo można by było kreować już z gotowych ubrań i dodawać kolory czy pierdułki typu naszywki czy biżuteria na ubrania jak się znudzi to możliwość sprzedania kreacji.
    A tak na marginesie niech wróci złodziej ! oraz źli simowie co grzebią w śmietnikach i je wywracają, tak małe rzeczy ale dają dużo radości w grze ;)
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2017
    @kreatora grabienie piasku na plazy haha jako umiejetność o
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2017
    @97wojtas97 Grabienie nie przejdzie - za duzo wyslku dla Maxisa . Przeciez musieliby grzebac sie w grafice zeby to wygladalo jak pograbione no nie? Do tej pory tylko murale na plaskim zrobili co sie zmieniaja. Muszelki latwiejsze bo juz maja patent na kamienie szlachetne . W tym dodatku kopczyk bedzie zawieral muszelki, a nie kamienie szlachetne. Zero roboty prawie. Jak im sie bedzie chcialo, to moze nawet ten kopczyk bedzie z piasku, a nie kamieni - ale nie licze na to specjalnie.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    No dobra zgadzam się z Tobą... Może musieli by troszkę podziałać nad grafiką ale mielibyśmy super oryginalny pro elo elo obiekt... GRABKI HURAAA XDDD
  • Opcje
    SweetPeaSweetPea Posty: 2 Member
    Na pewno chciałabym dodatek podobny do trójkowych "Wymarzonych podróży", lecz może niekoniecznie z tymi samymi miejscówkami, i żeby misje nie były aż tak ważną częścią rozgrywki.

    Ponadto od czasu obejrzenia serialu "Westworld" chodzi mi po głowie pomysł innego dodatku. Coś a la skok w przeszłość, dodatek działający podobnie jak "Wymarzone podróże", tyle, że zamiast wakacyjnych miejscówek, mielibyśmy np. starożytny Rzym, dziki zachód czy epokę wiktoriańską. Najlepiej kilka takich światów na raz.

    Jednak zdaję sobie sprawę, że przy 4 to raczej niemożliwe. Zapewne z takim dodatkiem w 3 nie byłoby problemu, bo byłby na podobnej zasadzie co właśnie WP, ale czwórka i jej ograniczenia skutecznie uniemożliwiają taki dodatek. Pomarzyć zawsze można hehe.

    Przy okazji witam, bo jest to mój pierwszy post na tym forum. :)
  • Opcje
    Fajne może go kupie .bardo bym go chcała miec. :)
  • Opcje
    kokomerrakokomerra Posty: 42 Member
    edytowano lutego 2018
    Ja chciałabym aby się pojawił dodatek studenckie życie, lub jakiś który ma nowe interakcje ze szkołą. Np, Chodzić z dzieckiem/nastolatkiem do szkoły. Mundurki szkole. Może także zajęcie dodatkowe, np. Ktoś przychodzi do domu i uczy dziecko/nastolatka grania na pianinie :smiley:
    Post edited by kokomerra on
  • Opcje
    Berengar1984Berengar1984 Posty: 4
    edytowano lutego 2018
    Witam wszystkich. :D
    Co do postawionego pytania o dodatki wymarzone, to chciałoby się by maxis zrobił supernatural w wersji ts4. Wiem są wampiry, ale chodzi o pozostałe nienaturale. Na YT widzę filmy szukające tropów na kolejny pakiet o wiedźmach. Czy ja wiem czy jest to możliwe?
    Z większych dodatków to widzę Uniwersytet/Studenckie życie. Jak i pory roku.

    EDIT:
    Jeszcze pakiet azjatycki. Mam na myśli akcesoria, ubrania, fryzury, meble, domki w stylu azjatyckim. Wiem ze są jakieś mody na to, ale chodzi mi o oficjalny pakiet.
    Post edited by Berengar1984 on
  • Opcje
    ToshikiKageToshikiKage Posty: 152 Member
    Ja chciała bym pakiet rozgrywki, gdzie wyjeżdżam na wakacje, jakaś plarza ala Wyspa Takkiki z The Sims 2. Gdzie nauczysz się tańca chula czy z ogniem, opalasz się na plaży, pływasz w morzu i zbierasz nową kolekcje muszelek.

    Było by fajnie jakby wrócił złodziej oraz strażacy w czasie pożaru przyjeżdżali.

    Jeśli chodzi o szkołę, brakuje mi wyboru szkoły, które uczą podopiecznych jakiś umiejętności, fajny jest ten pomysł z zajęciami pozalekcyjnymi, ale harcerze co doszli z dodatkiem cztery pory roku, to za mało dla dzieci. Podobno z tym dodatkiem doszła możliwość wyboru szkoły ale nie wiem jak to zrobić. O ile to nie plotka...

    Fajnie też było by gdyby doszedł wyjazd do Japonii oraz stroje i fryzury od tego. Wakacje spędzić na zwiedzaniu świątyń, czy ogrodów cesarskich. Nauczyć się karate, wypić herbatę w japońskiej herbaciarni, bądź opanować taniec z parasolem czy wachlarzem, jak gejsza.

    Wiem sporo tego ale nic nie zaszkodzi jak o tym napiszę...
  • Opcje
    SimBot85SimBot85 Posty: 4 Member
    Ello ello Simogracze :)
    Gram od kilku lat w Simsy, głównie w TS4. Praktycznie mam wszystkie dodatki i akcesoria. Brakuje mi jednak pewnych elementów które by uzupełniły akcesoria z różnych dodatków. Myślę tu o dodatku np tytułem Akcesoria królewskie. Uzupełnił by on i rozszerzył pakiet w dawnym stylu, czy też zostań gwiazdą i dodatek modowy. Dzięki temu można by było tworzyć monarsze rodziny - wielu Smimograczy jest fanami brytyjskiej rodziny królewskiej; również można by było stworzyć rozgrywkę z wyborem Miss i Mistera Simwoord, również możnaby było wybrać króla i królową balu studentów. Dzięki dodatkowi kariera polityczna mogłaby zyskać nową ścieżkę.
    Marzy mi się by można było robić podesty wewnątrz budynku. Również brakuje mi stricte okrągłych ścian i dzielenia okrągłych dachów na pół. Jest też mało okrągłych stołów które byłyby z obrusem lub z teksturą jak w przypadku stołu z Wampirów lub Zostań gwiazdą.
    Dziękuję:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top