the sims 2 gracie jeszcze w ta część simów?

«1
simunia12simunia12 Posty: 235 Member
Tak jak w temacie czy ktoś z was potrafi jeszcze grać w 2?
Swego czasu spędzałam całe dnie i długie godziny w tej części, i teraz obecnie zastanawiam się, nad tym czy by nie zrobić wyzwania wielopokoleniowego w tej właśnie części. Nie jest ona taka łatwa jak 3 czy 4 więc na pewno będzie to zadanie znacznie utrudnione biorąc pod uwagę fakt iż mamy otoczenie, które się nie starzeje, pracy szukamy za pomocą gazety lub komputera, a obrazy wcale takie drogie nie są. Tak sobie myślę, że to by był nawet fajny powrót do 2.
A wy jak uważacie dali byście radę grać w 2?

Komentarz

  • AnnieraAnniera Posty: 9 Member
    Heh ja dawno gram w 2, ponieważ dostałam 3 na święta ale niestety dysk mi już płyty nie wczytuje, a 2 mam z tego darmowego kodu, ja lubię te część, znam osoby które kręcą obecnie serial z nimi <3
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    W dwójkę grał niedawno jeszcze @Pablo - zwróć się do niego z zapytaniem.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Grał i nadal gra Alu :) Chociaż ostatnio bardzo sporadycznie mam czas usiąść do kompa :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    O, to świetnie. Możesz więc tym razem ty pochwalić się swoim doświadczeniem i wziąć udział w zabawie, którą @simunia12 zaproponowała. Swoją drogą - też się cieszę, że grasz w dwójkę - więc jeśli znajdzie się jakiś problem z grą - na pewno będę mogła skierować go do ciebie - bo usuwania błędów z dwójki już mało pamiętam.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano grudnia 2016
    Jako technik od problemów z grą znam się zerowo,może dlatego że do tej pory nie miałem z nią problemów gdy korzystałem z wersji pudełkowej jak i teraz kiedy używam wersji cyfrowej.
    @simunia12 - podrzuciła ciekawy pomysł ale czy jest szansa aby go zastosować? Raczej mało prawdopodobne bo jak wiesz w tej serii rodziny simowe się nie starzeją z automatu jak to ma miejsce w TS3 i TS4 z chwilą zmiany rodziny na inną poprzednia "zamiera".
    Oto dowód na to że od czasu do czasu wchodzę do gry(swego czasu sam próbowałem stworzyć zabawę o jakiej pisze @simunia12 ) :smile:
    Rodzinka nr.1 - Gabi @Ktosik i jej partner.
    VZszP8O.jpg
    Rodzinka nr.2 - Aniucha @ANIA3 i jej obecny mąż
    BEIO44Q.png
    Zaręczyny oraz pierwsza ciąża Aniuchy
    6AfWltt.png
    al8o1hR.jpg
    Rodzinka nr.3 - Ksantypa wraz z mężem Rafałem
    OWmRTeS.jpg
    Oraz ich pociecha w dniu urodzin
    fbsJdbp.jpg
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Rozbawiłeś mnie tą Ksantypą. Czym ci się zasłużyła, biedaczka, że nazwałeś ją tak szpetnie :P
    Swoją drogą - przypomniał mi się żart (tak a propos Ksantypy - synonimu zrzędliwej, wrednej i upierdliwej żony)

    Trwa ceremonia kościelna. W tłumie nabożnie modlących się ludzi pojawia się nagle sam Szatan - w swojej straszliwej postaci. Tłum rzuca się do ucieczki, tratując się nawzajem, a tylko jeden dziadzio siedzi w ławce nieporuszony. Szatan zbliżył się zaciekawiony i pyta:
    - Nie boisz się mnie?
    -Nie!
    - A to dlaczego? Wszyscy się mnie boją - mówi Szatan.
    - Dlaczego miałbym się bać akurat ciebie - odpowiada dziadzio spokojnie. Od czterdziestu lat moją żoną jest twoja siostra!
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Włączając dwójkę mam problemy żeby znaleźć pracę, bowiem w trójce wychodziłem na miasto i odwiedzałem lokację danego zawodu.

    W dwójce jeszcze krew mnie zalewa, jak nie mogę bez ingerencji sima wyrzucić śmieci, albo włożyć naczyń do zmywarki.
    Jak się do tego przywykło w trójce, to ciężko bez tego grać. Zwłaszcza że korzysta się z tego ciągle, a nawet odruchowo.

    Jeszcze problem w ogarnięciu większej ilości potrzeb sprawia, że często korzystam z kodu maxmotives.

    Jeśli robię spam, to sorki.
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano grudnia 2016
    No tak - czasami trudno się przestawić. W trójce przy manipulowaniu dachami pożałowałam, że nie ma czwórkowych udogodnień. Za to czwórka nie ma (jeszcze) dachów odpowiednich do wieżyczek. W trójce wkurzam się wchodząc do CAS, w czwórce za to szybko nudzi mnie zamknięty świat, i denerwuje na maxa namalowane tło, od którego Sim się odbija, jak w filmie Truman Show... Już zapomniałam, jakie ograniczenia były w dwójce... Ale prosty wniosek wypływający z kolejnych odsłon serii - coś za coś, Marcinie :)
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    W dwójce zamknięty świat i ładowanie między każdą parcelą aż tak nie irytuje jak w czwórce, nie wiem czemu.
    Dwójka chodzi lekko i praktycznie nie grzeje mi laptopa, jest tylko trochę cieplejszy. To dla mnie wielki plus.
  • SkomplikowanaSkomplikowana Posty: 16 Member
    A ja mam problem z włączeniem Sims 2. Mam Ultimate collection i parę miesięcy wcześniej włączały się prawidłowo, a teraz po uruchomieniu słychać muzykę z ładowania gry, zmienia się rozdzielczość ekranu i kursor na ten simowy, ale nic nie widać :( czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No niestety - musisz poczekać aż zajrzy tu ktoś, kto obecnie w dwójkę gra. W czwórce robi się tak, gdy jest zbyt dużo cc. Gra po prostu nie daje rady. W trójce przy wadliwych modach też potrafiło się zapętlić. Spróbuj wyjąć folder z cc - i odpal grę. Sama wtedy zobaczysz, czy to wina tych cc. A jeśli nie - pozostanie czekać, aż ktoś tu zajrzy.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    @Skomplikowana - prawdopodobnie posiadasz jak pisze Alicja zbyt dużo obiektów CC oraz nie aktualne modyfikacje.
    Jenak ja bym jeszcze obwiniał sam Orgin jeśli posiadasz wersję cyfrową TS2,ostatnia jego aktualizacja bardzo mocno odbiła się na prawie wszystkich grach w tym i nie oszczędziło serii The Sims. Spróbuj na nowo pobrać ze strony EA jego najnowszą wersję i zainstaluj na miejsce tej którą masz. Natomiast obecną usuń ze swojego komputera.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • SkomplikowanaSkomplikowana Posty: 16 Member
    Nie jest to problem z cc, bo nie mam ani jednego :-).
    Pewnie jest to problem z Origin, bo faktycznie, jak teraz sobie przypominam, to problem pojawił się po aktualizacji Origin.
    Dziękuję za pomoc.
  • simunia12simunia12 Posty: 235 Member
    No ja obecnie trochę odpoczywam od swojej simowej rodzinki z 2, ale savy mam na komputerze także pewnie niedługo wrócę do kontynuowania wyzwania, bo naprawdę można się wciągnąć. Tylko właśnie jak się człowiek przyzwyczai do ulepszeń z nowszych części to potem jest faktycznie trudno się przestawić.
  • simunia12simunia12 Posty: 235 Member
    Faktycznie ciekawy blog.

    Ja obecnie gram w 2 i moja simka ma męża.

    Jej mężem jest Gerwazy Żakiet obecnie Wieniec

    Wo0lynp.jpg

    o9i5Byb.jpg

    Zbudowałam też dom na największej parceli i kosztuje on ok 300 tyś simoleanów więc, rodzinka ma na co zbierać kasę.
    A ja przynajmniej mam motywację do robienia wyzwania wielopokoleniowego.


  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Miło powspominać oglądając twoje fotki :) Ja nigdy nie dochowałam się wielopokoleniowej rodziny w dwójce, bo ciągle tworzyłam coś nowego :)
  • simunia12simunia12 Posty: 235 Member
    Ja teraz właśnie próbuje ale, simka stała się niewidzialna i nie wiem czy nie będę musiała robić od nowa wszystkiego.
  • I_YangI_Yang Posty: 162 Member
    Tak, też mam dwójkę z tego darmowego pakietu. Fajnie się gra :D powiem szczerze że już nawet częściej gram w dwójkę i czwórkę niż w trójkę. Jak porobię jakieś screeny to podrzucę ;) to co głównie chwaliłam i nadal chwale w dwójce to te rozbudowane biografie rodzin. Dlatego jak tylko ją odpalam to zajmuje się rodzinami z gry a nie tworzę nowych :)
    SimGaleria & Twitter: Sim_I_Yang
    Twórczość: http://www.iwakitoyang.deviantart.com
    Instagram: IwakitoYang
  • simunia12simunia12 Posty: 235 Member
    Ja teraz bardzo rzadko włączam The sims 2. Ostatnio trochę pogralam, ale mam różne błędy w grze i to mnie trochę zniechęca do dalszej gry.
    Chociaż czasami dobrze jest odpalić grę na 1-2h i sobie pograć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top