37! TAJEMNICZA POSIADŁOŚĆ - Karczma Pod Krzywym Młotkiem zaprasza :)

«13456771
CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
Kochani!
mam dla Was propozycję!
Mam nadzieję, że licznie dołączycie... trochę dla zabawy, trochę dla sprawdzenia samego siebie, a trochę dla zdrowego współzawodnictwa :) Nie jest to jakaś nowa forma zabawy, bo ludzie w simowym świecie bawią się tak już od dawna, ale może w gromadzie będzie nam chociaż weselej.

Zapraszam zatem do Karczmy Pod Krzywym Młotkiem, wstęp wolny, aczkolwiek przy wejściu należy okazać zbrodnicze narzędzie zwane młotkiem, bądź bardziej z uczuciem - młoteczkiem :)
Jak widzicie nasza karczma puściutka jeszcze i niewiele się w niej dzieje, ale, mam nadzieję, do czasu. Stylowy barek na wprost, pięknie zdobiony ręką mistrza, trzy stoliki, siedem krzeseł...dwa stylizowane kandelabry, jedna dymiąca świeczka, kominek, dwie niedźwiedzie skóry. Gołe ściany niestety, choć po prawej samotnie dynda rysunek domostwa słynnego bajarza, który czasami zasiada przed kominkiem i raczy nas fantastycznymi opowieściami. Z tego co mi wiadomo jedynie tyle pozostało mu pamiątek z rodzinnego domu, na który często spogląda z rozrzewnieniem. Smutny ci on, a jak wiecie smutny bajarz opowiada smutne historie, a tego byśmy jednak nie chcieli ;)
Zatem kto żyw niechaj pośpieszy z pomocą!
Zbudujemy bajarzowi rodzinny dom :D

0ua4ros9b5tv.jpg

Warunki wyzwania
- budynek wzorowany ma być na tym z powyższej fotki,
- nie musi być odwzorowany dokładnie i szczegółowo, a jedynie stanowić inspiracje dla Waszego projektu, niemniej powinien się chociaż kojarzyć z tym na fotce ;)
- nie ma limitu funduszu,
- parcela 30x20 w Windenburgu, dokładnie ta:

7zv7waur6lt5.jpg

UWAGA! osoby nie posiadające dodatku Spotkajmy się, mogą zbudować dom, na innej dowolnie wybranej działce 30x20!
- w tym temacie zamieszczamy 3-4 najlepsze naszym zdaniem fotki, resztę prezentujemy w swoich kącikach, do których zostawiamy link,
- parcele należałoby udostępnić również w Galerii, dla szerszej publiczności, zebyśmy je szybko znaleźli proponuje tag #CrazyHammer01,
- nie używamy CC, czyli zostajemy przy możliwościach jakie daje nam oryginalna zawartość gry, można używać kodu MMO (bb.moveobjects),
- limit czasowy - od dziś do 3 września! do godziny 12.00, czyli w sobotę o 12.00 rozpocznie się głosowanie

Głosowanie
- głosowanie rozpocznie się o godzinie 12.00 dnia 3 września , tj w sobotę :)
- wzorem fotek tygodnia, czy komiksów, będziemy oddawać swoje głosy w tym temacie pod zamieszczonymi pracami,
- głosujemy podając nick twórcy z @ ;p
- autor, którego praca uzyska najwięcej głosów wygrywa! :star:
- głosowanie będzie trwało tydzień, tj do soboty 10 września do godziny 12.00

Nagroda
- gwarantowana satysfakcja z siebie samego! :D
ponadto
- osoba, która wygra głosowanie, największą liczbą głosów, zaproponuje kolejną zabawę, czyli przedstawi nam obrazek z budynkiem który zbudujemy w kolejnym miesiącu :) (terminy dogadamy jak się zabawa powiedzie)
- jednocześnie zyska sobie miejsce w Karczmie tuż przy ciepłym kominku, a jego Imię zawiśnie w Holu Sławy, tuz obok najznamienitszych krasnoludów, a ci jak wiemy potrafili budować, taki Erebor na przykład! coś pięknego ;)

Podsumowując
Zapraszam jeszcze raz serdecznie do wspólnej zabawy!
i życzę połamania młotków!
<3

p.s.jeśli coś się Wam Kochani nasunie, co do warunków konkursu, ewentualnie jeśli coś pominęłam, proszę o info na pw, zedytuję powyższe.
Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top