Kącik dw62801

«13456719
dw62801dw62801 Posty: 214 Member
edytowano lutego 2019 w Kąciki twórców
Witam, architektura to moja pasja odkąd zagrałem po raz pierwszy w Simsy :) Głównie buduję domy w stylu nowoczesnym, lecz czasami zdarzają mi się bardziej tradycyjne budowle. Chciałbym pokazać kilka moich kreacji. Ilość zdjęć będzie rosnąć w miarę czasu jeśli spotka się z pozytywną opinią. Oto kilka z nich:

Grayson Manor:
tumblr_o09w9fmuC81uijs6eo5_r1_1280.png
tumblr_o09w9fmuC81uijs6eo6_r1_1280.png
tumblr_o09w9fmuC81uijs6eo7_r1_1280.png

Beach House:
tumblr_nzmfftrmfY1uijs6eo3_1280.png
tumblr_nzmfftrmfY1uijs6eo1_1280.png
tumblr_nzmfftrmfY1uijs6eo2_1280.png

The Open-House:
tumblr_nyy9rvMlrH1uijs6eo3_1280.png
tumblr_nyy9rvMlrH1uijs6eo4_1280.png

Container House:
1_zpsldgufoih.png
2_zpsdh3wdvaz.png
4_zpsu8fbwzle.png

Dodatkowo kilka wnętrz:
tumblr_o1bex27rVj1uijs6eo1_1280.png
tumblr_o00qpicl6A1uijs6eo2_1280.png
tumblr_o00qpicl6A1uijs6eo1_1280.png
tumblr_nxioklekQZ1uijs6eo1_1280.png
tumblr_inline_nwffxnwNdb1teavzx_1280.png
tumblr_inline_nwffye2R2S1teavzx_1280.png

Poniżej kilka linków:
tumblr
youtube channel
Origin ID: dw62801
Tumblr
YouTube
Post edited by dw62801 on

Komentarz

  • MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    edytowano stycznia 2016
    Witaj na forum. Cieszę się, że zaprezentowałeś nam swoje kreacje, które są naprawdę piękne. Najbardziej przypadły mi do gustu dwa pierwsze gdyż gustuję właśnie w tradycyjnych domach, zresztą zajrzyj do mojego kącika to się sam przekonasz :)
    Jedyne w zasadzie czego mogłabym się uczepić to zbyt duża ilość użytego CC podczas urządzania wnętrz. Jest tego naprawdę tyle, że oglądając zdjęcia przez chwilę zastanawiałam się czy to na pewno fotki z Czwórki :open_mouth: Może uznasz, że nie mam racji ale to tylko moje zdanie a Ty nie musisz się nim przejmować ;) Wychodzi to z faktu, że sama nie mam w zwyczaju używania żadnych modyfikacji, lubię wykorzystywać jedynie to, co oferuje podstawa wraz z dodatkami, nic poza tym. Domki sa wtedy bardziej naturalne ;) Zresztą zawsze można fajnie pokombinować z obiektami z gry używając do tego kodu MOO by znacząco odbiegały od standardowego wyglądu. No nic ja tak mam, że zawsze będę się o te CC czepiać...musisz mi to wybaczyć bądź nie :wink:

    Pozdrawiam Cię gorąco i pokaż nam co tam jeszcze schowałeś ;)
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano stycznia 2016
    Witam :) Piękne budynki i wspaniałe wnętrza.
    Grayson Manor wygląda jak luksusowy Pensjonat :) na dodatek położony w przepięknym miejscu, aż chciałoby się tam zatrzymać i zrelaksować. Wspaniały.
    Beach House, cudowny domek na palach, aż prosi się o umieszczenie go blisko oceanu :).
    Open House, piękny modern o ciekawym kształcie.
    Container House, bardzo ciekawy starter.
    Każdy z nich to osobne arcydzieło. Widać, że już długo budujesz bo każdy jest niesamowity i że żaden ze stylów architektury nie jest ci obcy :).
    Wnętrza dopracowane i wspaniale urządzone. Widzę, że używasz CC, bez których ja też nie potrafię się obejść :). Wszystko dopracowane i urządzone z wielkim gustem. Kuchnia jest rewelacyjna, gabinet - bajka :). W salonie urzekły mnie portrety.
    Piękne projekty :)
    Jaki masz nick w galerii? I czy możesz się przedstawić? Tutaj, na forum wszyscy mówimy sobie po imieniu:)
    Gratuluję wspaniałych prac i pozdrawiam, Anka :)

    Przed chwilą zajrzałam na Twój kanał i chyba zatrzymam się tam na dłużej ;)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Wow! Faktycznie, foty takie, że czasami byłam pewna że oglądam zdjęcie w katalogu z projektami domów. Piękne, ale to naprawdę piękne bryła z absolutnie idealnymi otoczeniami. Wnętrza dzięki dodatkom wyglądają naprawdę realistycznie. Niestety z tego powodu jednak nie pobiorę twoich domów, gdyż ja cc nie używam i cały urok mi zniknie, więc nie sprawdzę jak tam z funkcjonalnością. Ale to co pokazałeś na zdjęciach wygląda absolutnie wspaniale.
    Pozdrawiam, Agnieszka
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    No no no, doskonale zaprezentowane bryły domów. Wspaniałe obejścia, wnętrza odlotowe, młodzieżowo urządzone, wykorzystane świetne CC, profesjonalne prace, robisz co lubisz i to widać.

    Pozdrawiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Profesjonalne prace, swietne bryly, mistrzowskie wnetrza i mistrzowska prezentacja, Te prace na pewno zasluguja na wyladowanie na TSR jako ze w Galerii ze wzgledu na CC, tam gdzie my prace glownie wysylamy szans nie maja. Ale na TSR smialo moga konkurowac z innymi dzielami mistrzow tam.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2016
    Na bogato. :sunglasses: Pokazałeś zróżnicowane próbki ze swojego warsztatu. Mi najbardziej przypadł do gustu kontener. Ogród ma z tyłu super i ogólnie skromny jest. Reszta też w porządku. Akurat nie przepadam za dużymi domami, ale te posiadłości robią wrażenie. Ja bym się nie czepiał o CC, ale bardziej o filtry i przeróbki zdjęć. Tak je przerabiasz że czasami ciężko dostrzec pracę spod tych efektów. Zdjęcia kontenera mają za duży kontrast, a zdjęcia z domem plażowym masakrycznie się świecą. Nie zmienia to faktu, że prace są świetne. Staraj się jednak bardziej oddawać realizm z gry. :smile:
  • dw62801dw62801 Posty: 214 Member
    Dziękuję wszystkim. Mam na imię Daniel, mój nick w galerii jest taki sam jak na forum. Z uwagi na to, że używam dużo (a bardzo często wyłącznie) cc nie wszystkie domy są dostępne do pobrania. Gdyby do galerii można by było załączyć cc, nie byłoby żadnego problemu. Niestety nie ma takiej możliwości w The Sims 4. A załączenie dużej ilości cc jest czasochłonne. Czasami staram się urządzać wnętrza w minimalistycznym stylu, tzn. nie wymagające dużej ilości cc, ale nigdy mi to nie wychodzi...
    Origin ID: dw62801
    Tumblr
    YouTube
  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Wow...jestem pod wrażeniem. Uwielbiam CC w wystroju domów, więc jestem zachwycona pracami. Genialne bryły, wyposażenie...sama chętnie bym tam zamieszkała. W czym obrabiasz zdjęcia,że wyglądają niczym z katalogu?
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Prezentacja jak zwykle fantastyczna. Piękne projekty :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Witaj, Grayson Manor to naprawdę porządny kawał solidnego domiszcza. Ładny duży projekt i podobnie jak przy kolejnych pracach - ciekawie sfocony.
    Plażowy domek tez jest ciekawy na tych palach, dbasz o wygląd brył ,szczegóły i estetykę.Nie ograniczasz się do jednego stylu na co świetnym dowodem jest zarówno ten nowoczesny haus ,który bardzo mi sie spodobał i chyba najbardziej oryginalny z Twoich projektów czyli kontener mieszkalny (!)
    Villi Savoye jest szalenie oryginalny i tez bardzo mi sie spodobał czyli nie cukrując i reasumując ; jesteś świetnym simowycm architektem, widać,że t Twoje hobby więc pozostaje mi czekać z małym niedosytem na więcej dzieł
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Przepiękna reklama prac :) Pozazdrościć umiejętności rozplanowania i wyboru odpowiednich CC, bo jest tego ocean cały. Domy wspaniałe z wielką przyjemnością obejrzałam na Twoim kanale YT.

    Pozdrówki.
    h6shak8bpgow.jpg

  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Mi też się te domy bardzo podobają. Widać w nich pasję, są fantastyczne, jak z reala. A wszystko podkreślają jeszcze te zdjęcia. Naprawdę realistyczne. Najbardziej podobają mi się te 2 ostatnie nowoczesne domy, sa zewnętrznie obłednie
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Ciekawa architektura, ciekawe wnetrza. Pozwolę się nie zgodzić z wypowiedzią koleżanki @MychQQQ:
    MychQQQ napisał użytkownik: »
    Jedyne w zasadzie czego mogłabym się uczepić to zbyt duża ilość użytego CC podczas urządzania wnętrz. Jest tego naprawdę tyle, że oglądając zdjęcia przez chwilę zastanawiałam się czy to na pewno fotki z Czwórki :open_mouth: Może uznasz, że nie mam racji ale to tylko moje zdanie a Ty nie musisz się nim przejmować ;) Wychodzi to z faktu, że sama nie mam w zwyczaju używania żadnych modyfikacji, lubię wykorzystywać jedynie to, co oferuje podstawa wraz z dodatkami, nic poza tym. Domki sa wtedy bardziej naturalne ;)
    Niestety czwórka jest najmniej realnie zbudowaną grą, a jej obiekty/przedmioty są bardzo "plastikowe", dlatego nie dziwię się, że posiłkujesz się pięknymi CC. Choć rozumiem @MychQQQ, każdy ma swój gust i prawo do własnego zdania. :)

    Twoje domy wyglądają bardzo realistycznie i zapewne taki efekt chciałeś osiągnąć, co w pełni ci się udało. Zarówno bryły domów, jak i wnetrza są bardzo ciekawe, jedyne do czego mogę się przyczepić to nadmierne posługiwanie się programem graficznym. Powinieneś się zdecydować, czy chcesz, by zdjęcia wyglądały jak grafiki, czy naturalnie zrobione zdjęcia w realu. Przyznam jednak, że na specjalistycznych forach tego typu zdjecia zostają odrzucone ze względu na zamazywanie prawdziwego obrazu, który w konsekwencji może całkiem inaczej wyglądać w grze.
  • Witaj :)
    bardzo ładne domki, szczególnie podoba mi się The Open-House. Świetny pomysł z kontenerem mieszkalnym. Też się przyczepię do zbyt dużych przeróbek zdjęć, bo przez to ciężko zobaczyć jak dom wyglądałby w grze.
    Ogólnie świetne prace, chętnie zobaczę więcej.
    Pozdrawiam :)
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    @dw62801 Robię odkop i mam nadzieję, że wrzucisz coś jeszcze na forum, bo twoje prace i zdjęcia to pełna "profeska" i ogląda się je z wielką przyjemnością!
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Co tu dużo mówić, prace są FENOMENALNE.
    h6shak8bpgow.jpg

  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja sie chyba do ciebie na jakies lekcje zapiszę, sa piękne
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top