Avataria - Podróże avków :)

12357

Komentarz

  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    O kochana...ty to masz cierpliwość do całej tej ferajny...ja trójce simów nie pozwalam żyć własnym życiem bo by mi szkód narobili a co tu mówić taką gromadą! Zdjęcia cudne, relacja pełna humoru...aż żałuję,że mojego Avka tam nie ma
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    To ja dziękuje ci ogromnie za to,że jako pani przewodnik zorganizowałaś naszej pociesznej awkarni wyciechę właśnie do tego miejsca :)
    Fantastyczne foty ! Wyciecha zaowocowała przy okazji nowymi uczuciami, kto wie ,może simowa Wielokropka zaprezentuje jeszcze kiedyś jakiś ślub w piramidzie czy coś ;) Dels też nie próżnuje a i Markusowi uczucie się nie marnuje :smiley: Bardzo ładna fota, obrazuje, że coś się chyba zadziało faktycznie ;)
    To beztroskie lepienie garnków tudzież... wieży eiffla jest naprawde beztroskie i słodziachne :smiley: Uwielbiam te lepiankowe interakcje w grze. Ogniska zapłoneły chyba wszędzie gdzie mogły zapłonąć więc widać, że towarzycho jak już się bawi to na max albo mówiąc inaczej hołd złożono każdemu z bóstw ;) Pawełek wie gdzie się wygodnie rozsiąść by bez dalszego wysiłku podejrzeć ładne widoki z góry a reszta... trochę się nałazi po tych stopniach, jak dobrze, że simy nie męczą się szybciej bo ja bym już chyba padł pod którymś ogniskiem po takim przeczołganiu :smiley:
    Zaintrygowała mnie ta tajemnica o którą pytasz bo szczerze powiedziawszy sam tego tajemniczego fatum w grze nie widziałem Chyba z ciekawości sprawdzę jeszcze czy za którymś razem ten tajemniczy duch posążkowy i mi sie pojawi :astonished: Super jest ta fota.
    Wspaniała podróż Aniu, pięknie obfocona ,dzięki ogromniaszcze i ponownie podziw za upilnowanie tego - jak by nie patrzeć - sporego stadka naszych simowych cielątek :) Wygląda też na to,że awki pozostawiły tam po sobie niezła kolekcje zupełnie nowych artefaktów (glinanych) :D
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Fota z lewitującą głową kapitalna. Widać ruiny skrywają ciągle mnóstwo tajemnic. Nie wiem czy chcę wiedzieć czemu mój avek zasypia na kamieniach i to spojrzenie z politowaniem Delsa na mojego avka - super! :) Paweł potrzebował chyba chwili dla siebie, żeby rozkoszowac się pięknymi widokami. Każdy artystycznie uzdolniony, ulepione artefakty są śliczne,a ta kulka z kijaszkami to już w ogóle mistrzostwo! Może teraz Twój avek zapała miłością do krzaków :D Super Aniu!! <3
  • SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Ostatni dzień wycieczki najbardziej relaksacyjny -dominuje lepienie z gliny, kąpiele, ogniska i podziwianie widoków a zwiedzanie ma już trochę mniejszy urok.
    Fotki jak zawsze sympatycznie się ogląda.
    Fajnie wygląda, jak składają ''ofiary'' na ołtarzach :).
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Kolejna cudowna wycieczka po ruinach zabytkowego miasta Axun <3
    Patrząc na nasze avki, dochodzę do wniosku, że te samochody które dostali były zładowane po brzegi ciuchami. :D
    Całe szczęście, że to miasto nie było zbudowane z drewna, bo by je sfajczyli. :D Kto to widział rozpalać ogniska w ruinach!!!
    Cztery dni są razem, a prawie na każdym zdjęciu czule się ściskają, jakby rok się nie widzieli. :D
    Lepienie posażków z gliny weszło im krew, Delsik nawet jakieś abstrakcyjne potrafi zrobić, potem czeka na akceptację bóstwa, by je wpisano na listę czczonych bożków. :p
    Sadzawki w podziemiach są przepiękne, więc nikt tam avków nie musiał wrzucać, sami wskoczyli. :)
    Super przygodę tam zaliczyły nasze simowe ludziki. :*

    Gdzieś tam wyczytałam, że ostatnio miałaś Aniu mniej czasu, i na forum wpadasz wyrywkowo, a tu proszę, następna relacja z wycieczki. :D
    Bratanicę Emilkę oszczędź, bo to w końcu rodzina, a całkiem fajnych simów ulepiła. :)
    Cudowny spacer po urokliwym Windenburg Market , a nasze avki bardzo eleganckie, ale chodząc po tak pięknych lokalach trzeba odpowiednio wyglądać. :) Miałam w grze poprzednie miasteczko Moniki, i też byłam nim zauroczona. :)
    Pozdrawiam :*

  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Aniu kochana zdjęcia są super. Rozumiem, że to rozgrzewka w takim razie :) Chyba jakieś czary przywieźli ze są z ruin, bo i tu lewitujące przedmioty można znaleźć :D Avki pięknie wystrojone na tę szaloną noc. Świetne to zdjęcie przy stolikach, panowie się rozsiedli niczym królowie, a panie w szpilkach stoją :)
    Aniu raz jeszcze wielkie dzięki, to bardzo motywujące oglądać swoją pracę w Twojej grze. <3 Miasteczko prezentuje się na zdjęciach uroczo. Dzięki za poświęcenie czasu! <3 Od razu mi się paszczęka zaczęła cieszyć jak zobaczyłam te fotki!
    Emilka stworzyła naprawdę fajnych simów, a ja tak właśnie się zastanawiałam, że bez modów są i coś mi tu nie pasowało :)
    Pozdrawiam :*

    P.S. Kto znajdzie ducha na zdjęciu?? Nieźle się zakamuflował :)



  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Miasteczko wyglada absolutnie bajkowo na tych fotkach i widac, ze avki zwiedzaja je nawet ze sporym zainteresowaniem. Tu dopiero widac ile pracy i serca wlozyla Monika <3 wykanczajac najdrobniejsze detale w nim.
    Jestem oczarowana efektem. I wielkie Ci dzieki Aniu za pokazanie nam tak dokladnie tej urokliwej pracy. Jestes niezastapiona! <3 A simy wcale niezle - masz zdolna bratanice XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Axun i nasze simselfy to znaczy kompletny zawrót głowy ;) Ależ się nazbierało zdjęć! A tak, bo jest co podziwiać, można oszaleć z wrażenia!
    Wszyscy odświeżeni, przebrani, nakarmieni i gotowi na nowe przygody. Ciekawe na co trafimy podczas zwiedzania tego dziewiątego cudu simowego świata?
    Cała nasza banda się zgromadziła by się zrelaksować przy ognichu, choć niektórzy wolą odrobinę prywatności jak widać :)
    Mało tego! Sensacji trochę z lewitującymi głowami Lenina ;) i romanse! Proszę, nawet całusy miały miejsce, ale co się dziwić, to wszystko przez tę adrenalinę! Na szczęście chłodna woda nas wyciszyła i można było eksplorować kolejne pomieszczenia. Zdjęcia w plenerze są wspaniałe, barwne i radosne. Przepięknie się ogląda Twoje galerie Aniu!

    A potem jakby było mało emocji wylądowaliśmy w Windenburgu na starówce. Ależ tam pięknie jest! Już dawno wrzuciłam do gry, ale nie miałam okazji pospacerować więc Ani za wycieczkę bardzo dziękuję! Tutaj to już inna para kaloszy, a dokładnie szpilek ;) Dziewczyny jak maliny a Chłopaki jak lizaki ;) Widać że spędziliśmy tam sympatycznie czas, podejrzewam że przy stoliczku w kawiarence polało się kilka trunków wyskokowych, pewnie jakaś kolacja była, a na końcu jakieś pląsy pewnie bo widzę że DJ jeszcze nie przybył, ale konsola już na nas czekała :)

    Pozdrawiam serdecznie Aniu, wspaniałe wycieczki kapitalnie się to ogląda! I jaką mam kieckę! UUUUUUUUUUUU <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Taki spacer po starówce wieczorową porą to wspaniały pomysł. Cudnie jest tak wędrować między kamieniczkami... Za dużo w życiu nie zwiedziłam, ale ta wycieczka przypomniała mi wieczorny wędrówki po Pradze. Okres był świąteczno-noworoczny i było magicznie, zupełnie jak patrząc na twoje śliczne zdjęcia <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Piękna relacyja Aniu ! Wraz z brygada naszych niesforniaczków pięknie przybliżyłaś nam to nietuzinkowe miejsce ; Windenburg Market ma mimo pewnej charmonijnej stylistyki dużą róźnorodność architektoniczną, każdy budynek jest inny i równie ciekawy a wszystkie one wraz z kanałami wodnymi tworzą masę ciekawych zaułków i uliczek. Wielka wspaniała parcela więc i wyciecha musiała się udać.I tu przy okazji ponownie brawo dla Moniki a także dla Ciebie take za cierpliwość do ludzików :)
    Zabawna sytuacja z ta bratanicą :) Zdolna ta Emilka jest
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Aniu zdjęcia są cudne, szczegolnie te z romansem w tle :) Towarzystwo się rozkręca - jedzą, piją, lulki palą, tańce, hulanka, swawola! Czy mi się wydaje, czy Dzidziak się poszerzył troszkę, a nawet bardzo? Pewnie sobie pozwala za często na ciacho czekoladowe. Relacja z randki Twojego avka urocza. Super ta fotka z księżycem w tle, bardzo romantyczna. W razie czego w miasteczku też są krzaczki :)<3
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Widzę, że tam u ciebie romans za romansem :) Każdy jakiegoś ustronnego kącika szuka... No, wkrótce walentynki, więc nic dziwnego :) Ale tańców żadnych nie było? No przecież oni po którymś tam nektarku świetnie tańczą... Czasami nosem po podłodze ale to takie fajne :D Śliczne zdjęcia Aniu! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Za dnia równie uroczo jak nocą, bardzo chętnie bym się na takie randez-vous z simami wybrała, ciekawe jakby to było pogadać trochę w simlish i wysłuchać wszystkich skarg na właścicieli avków i ich traktowanie podopiecznych hahah! ;)
    Ryneczek jest boski, wszystkie zaułki i kąciki dopieszczone, nawet nie trzeba dobrze wyglądać by zdjęcie pięknie wyszło :) Nasza Ania zrobiła z nas istnych celebrytów!
    Nie ma się co dziwić że Kropeczka poszła na randkę z Rico, niezła z niego partia! Bardzo podoba mi się to zdjęcie:

    iam6eb9q0pdc.jpg

    W Windenburgu nikt się nie przejmuje że ktoś na chwilę zaginął w objęciach ukochanego, szalejemy dalej! HAHA!
    Ooooo nawet Matt się zgubił w spojrzeniu Moni! Same romanse, widać klimat nam sprzyja. Proszę podziękować ode mnie przystojnemu blondynowi za kwiatuszka ;)

    Pozdrówki serdeczne Kochana, wielkie dzięki za wycieczkę <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    ulalalala lalal lalala ile tu się działo beze mnie, a z udziałem mojego odlaszczonego avka!
    jestes kochana! <3
    fantastyczne relacje, piękne zdjęcia, dużo wspaniałości, a ja ciągle jestem w trakcie czytania i podziwiania, zarówno wspaniałości budowlanych, które dzieki Tobie mamy okazję zwiedzić jak i innych atrakcji :)
    super! <3
    wracam do czytania i oglądania :)
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano lutego 2016
    Anusiu, kolejna podróż i kolejna dawka wspaniałych i niezapomnianych wrażeń z zaginionego miasto Axun, porywa za serce i na długo zostanie w mej pamięci.
    Bo po pierwsze, te ruiny emanują nie tylko dawną świetnością, pięknem czy tajemniczą energią, one są po prostu zachwycające i w 100% warte odwiedzenia.
    Ale po kolei, ogień na górze zapalił ten kto pierwszy pokonał wszystkie schody tej piramidy. Wiola-Cayrees podejrzewam, że cieszy się z faktu dotarcia na sam szczyt, bądź co bądź to nie lada wyczyn dla piechura nizinnego :) To, że Alusia została pilnować dzieło Matta, też mnie nie dziwi, bo tak cenne dzieła sztuki wymagają ochrony ;)
    Do Pawełka z chęcią bym się przysiadła, i też bym miała tak rozanieloną minę bo widoki są obłędne.Moniczka wykorzystuje każdą wolną chwilkę na regenerację organizmu :D a najlepszy na to jest sen.
    Rico jako znawca niewieścich kształtów, nareszcie zapamiętał, że czułością i delikatnością więcej zyska niż podrywem na swoje walory cielesne. Przy Kropeczce najwyraźniej uruchomiły mu się długo skrywane pokłady tejże delikatności.
    Rozbawiła mnie moja simka, która załapała fazę lepienie z gliny ... ona jest zdolniejsza od oryginału, który jest całkowitym beztalenciem w tej dziedzinie. :)
    Nie wiem, co Markus nawywijał ale skoro Bobi mu wybaczyła, to musiało być mało istotne ;) poza tym czyż nie miło jest się przepraszać tak czule <3


    Windenburg Market faktycznie mnie zauroczył cudownym klimatem.Romantyzm tego miejsca sprawia, że chce się do niego wracać jak do... Neapolu <3
    Ludziki wyczuł, że to miejsce jak żadne inne, nadaje się do miłego spędzenia czasu we dwoje, dlatego miłość kwitnie na każdym kroku <3
    h124j08t4kro.jpg
    9dajnc4lgfuw.png
    7jxq8gywkmag.png

    Tobie skarbie dziękuję za relacje <3 a Monice za nastrojowe pełne niepowtarzalnego uroku miejsce <3 ... monetę wrzuciłam do kanału, więc na pewno tu wrócę.

    Post edited by bobas52 on
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top