Avataria - Podróże avków :)

12346

Komentarz

  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Jenyś mam obłędne buty @wielokropka777 . Super są Twoje relacje, podobają mi się bo pokazujesz te wszystkie piękne zakątki inaczej. Jest to też światna reklama dla Twórców.
    Te niespodziewane randki i romanse dodają temu wszystkiemu pikanterii, a Matt i Monia wyglądają razem cudnie pod tym drzewem
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Cudna romantyczna sceneria, to i avkom coraz częściej zbiera się na romansowanie. ;) Uroczych ustronnych miejsc, nie trzeba długo szukać, bo w każdym zakątku jest jakaś "ławka miłości", a może i krzak :D
    Imprezują super, aż im zazdroszczę. :smiley:
    Piękne fotki, i świetnie pokazana relacja z miasteczka :* .
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Oj jestem taki mega zacieszony zawsze jak tu zaglądam bo zastanawiam się co tam jeszcze te ludziki nawyczyniają... a tu prosze miłośc oid pierwszego wejrzenia jak się patrzy ! No i fantastycznie pokazana podobnie jak insze poczynania ludzików :)
    Foto z ksieżycową randką rzeczywiście jest mega podobnie jak minka simowej Ani Wielokropki na tym foto
    Wspaniała relacja i nie wiem jakim cudem pisze tu dopiero teraz, chyba serducho mi wcześniej załotoało za mocno kiedy tu zajrzałem :)
    Wspaniałe foty także ta mi sie badzo spodobała z tymi strużkami zamglonego światła, jak taki realistyczny świt po całonocnej imprezie. Piękne
  • krulih2krulih2 Posty: 869
    Witaj Aniu ;)
    Bombastik zdjątki <3 Ależ mnie ominęło, nie dość, że oglądanie tak cudownych miejsc, to jeszcze perypetie miłosne, które się w twojej grze narodziły. Oglądam z zapartym tchem. Pięknie <3
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Monia w krzaczkach sama, nie wszyscy wytrzymują krzaczkowe tempo mojego avka widać. Twój avek widać woli klasyczne łóżko :D Dels jak nie szaleje na parkiecie to strzela strzałami amora. Te pozy przy tańcach są prześmieszne :) Aniu kochana dziękuję za wspaniałe relacje i reklamę mojego miasteczka. Na Twoich zdjęciach wygląda przepięknie, skromnie przyznam :) Ciekawa jestem gdzie teraz nas zabierzesz, ale jestem pewna, że będzie to niezwykła podroż. Ściskam Aniu i pozdrawiam! <3<3<3
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Windenburg Market jest uroczy zarówno w dzień jak i nocą, a nasze avki rozpanoszyły się w nim na dobre. Strzelają sobie sweet focie na pamiątkę, i dają czadu na parkiecie. Dobrze, że nie jest szklany, bo by popękał. :D
    Też byłam zaskoczona tym zdjęciem, świetnie Ci się to udało uchwycić, aż zatęskniłam za tym wolnym tańcem przytulańcem z trójeczki. :)
    05fp2cvowwh3.jpg

    Jedni się masują, drudzy po krzakach buszują,
    natomiast Aneczka woli wygodne łóżeczka :D

    Super relacja i fotki <3 Strasznie jestem ciekawa, gdzie te łobuziaki wylądują następnym razem. :*
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Aż szkoda się żegnać z tym cudownym miasteczkiem, gdzie simy czuły się nie tylko nad wyraz romansowo ale również klimat dobrej zabawy towarzyszył im prawie na każdym kroku.

    Michał pozazdrościł bratu dziewczyny i "ustrzelił' Wiolcię do przytulania i miłosnych wyznań.
    Rico nie odstępuje na krok swojej Kropeczki i przy każdej sposobności tuli swoje szczęście w mocnych ramionach.
    Markusa natomiast oczarowała skutecznie Gabi ;) Swoją drogą zdjęcie wyszło genialnie :star:
    Agusia czuła się na parkiecie niczym ryba w wodzie :) to się nazywa wejście smoka a raczej smoczycy :D

    Ciekawa jestem, gdzie nastepnym razem wybiorą się z naszą panią przewodnik niesforne ludziki ;)
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Fantastyczne foty ! Już miałem zadac pytanie co on wyczynia ale wszystko wyjaśniło się już na nastęonych fotkach i to bardzo szczęśliwie :smiley: Monika zdaje się zakręciła z radości tak że poszła spać w krzaczory :D MIłość zawsze piękna u Ciebie a tańce nawet jeśli nie zawsze wychodza naszym ludkom zgrabnie to napewno szalenie zabawnie <3 Dzięki za uśmiech którego nie sposób nie mieć przy oglądaniu tych fociszy ina dodatek w pięknym otoczeniu
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Moniczka sama najlepiej wie, czy krzaczory wygodne. W końcu sama je budowała :D
    I były wreszcie tańce! No proszę, Agę przywiało na parkiet - w super kreacji i w zabójczych szpilach! Halka niepotrzebna - tylko sie plącze między nogami i przeszkadza. Ale i tak widzę, że najlepiej ma Dels - leży sobie wygodnie a miłość jego życia go masuje. Jakby mu zrobić zdjęcie od dołu to pewnie widać by było rozanieloną gębkę :)

    Cudowne zdjęcia, Kropeczko! <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Wszyscy piękni, świetnie ubrani, błyszczący , w szampańskich nastrojach :)
    Kojarzy mi się to z parnymi, letnimi nocami, w starych miastach gorącego klimatu, gdzie życie zaczyna się po zmroku.
    Wtedy wszyscy wychodzą z domów, wystrojeni, wyspani po sjeście i imprezują do rana.
    Nastrój tworzą zapachy unoszące się z kwiatów, aromat dobrego jedzenia, widać ognie świec, słychać taneczną muzykę, cichy brzęk kieliszków z drinkami...
    rozmarzyłam się :)
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    fantastyczne fotki! <3
    widze tu nawet fotki na komiks i na fotki tygodnia :) )))
    podróżnicy wspaniali (szczególnie ta pani co w samych skarpetkach zwiedza ruiny, albo ci panowie w malowniczych męskich slipkach, poproszę o namiary :D na slipki, nie na panów :P), klimaty nieziemskie, budowle tajemnicze i przerażające
    jak widać wcale nie potrzeba dużo słowa pisanego, żeby opisać właśnie jakąś przygodę...super Kropku! nacieszyłam oko :)
    i dziękuje <3
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano lipca 2016
    :D:D:D fakt, to że Bobi jest w samych skarpetkach zauważyłam dopiero po zrobieniu pierwszej partii fotek :D. Do kolejnych sesji ze zwiedzania, przyodziałam jej stópki w "wytworne" białe tenisówki ;) Dziękuję Wiolu <3. Buziaki :*:)
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hahaha tylko czmu dałas jej o rozmiar mniejsze to ja nie wiem! teraz biedaczka sie krzywi bo ją cisną w stopy :D

    hwh8hdtsyg7v.jpg
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    Genialne fotki z wyprawy nad wodospad i ze zwiedzania piramidy :D Ubawiłam się setnie, szczególnie widząc tą moją sierotę zasuwającą w skarpetkach. Czyżby Bobi pomyliła piramidę z meczetem ;) albo przygotowuje się na wyjazd do Japonii i już trenuje tamtejsze zwyczaje :)
    Obaj panowie w kolorowych ślipkach również zwrócili moją uwagę. Takich modeli nie powstydziłby się nawet sam Calvin Klein ;)
    Moniczki nie odstępuje nawet na krok Matt, co jest rozczulające i wzruszające zarazem. Kropeczka też ma swojego wielbiciela, którego jak zauważyłam potrafi idealnie zanęcić.
    Vimes natomiast ma dylemat, który biust wybrać: Agusi czy Bobi.
    Swoją drogą jak tak na nią patrzę to wypisz wymaluj przypomina mi "Upadłą madonnę z wielkim cycem".
    3apffjgm2i20.jpg


    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Cudne fotki! (oddaj tą dobrą grafikę!). Podziwiam,że ogarniasz całe to stadko,ale muszą mieć tam wesoło! Pozazdrościć ♥
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top