Avataria - Podróże avków :)

24567

Komentarz

  • SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    edytowano stycznia 2016
    WOW! Ale ekstra to zrobiłaś! :) Imprezka widzę - udana ;) Bardzo klimatyczne miejsce, tam, gdzie odbyła się zabawa sylwestrowa. Istnieje takie w realu? :)
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Mam ogromną nadzieję, że to nie były te słynne krzaki!!! Impreza widać była udana, a avki wyglądają pięknie! Super zdjęcia Aniu! <3
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Cudowne zdjęcia,kreacje avków i wspaniała relacja :) Czekam na dalsze wygibasy bo mamy przecież karnawał :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2016
    Ja nie wiem czy Ty zdajesz sobie sprawę z tego jaki zaciesz mi sprawiłaś tymi relacjami <3 Fantastyczne foty ! Nie wiem co prawda co Dzidziak robiła w krzakach nad ranem ale to chyba przejaw tego,że dobrze się bawiła ;)
    Świetnie wyglądają tańce, pięknie urządziłaś też klub w miasteczku, faktycznie nie używałem tam jeszcze rzeczy z nowego dodatku więc dobrze,że zwiększyłaś sobie funkcjonalność parceli w grze. A urządziłaś go pięknie (ja chce taki zegar w realu).
    Wspaniałe imprezy im zgotowałaś a ten taniec zawsze kojarzy m się hmm.. kojarzysz teledysk Madonny "Vogue" ? ;)
    Bombastyczne są także kreacje ludzików, Anna rzeczywiście w świątyni wygląda na natchnioną ale o wszystkich da sie powiedzieć,że wyglądają niecodziennie świetnie, noo zresztą jak przystało na imprezowanie także noworoczne.
    Piękne, dzięki za to <3

    No i jeszcze edit na czerwono bo to jest mega

    r1hqjyszx40u.jpg
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Aniu, Twoje relacje tak ze zwiedzania jak i z rożnego rodzaju imprez są fantastyczne <3 . Moje ukłony dla Ciebie za profesjonalne zdjęcia, które stanowią najlepszą zachętę do pobrania wszystkich tych cudownych miejsc, które odwiedziłaś z simami.
    Masz niesamowity talent i łatwość wychwytywania najciekawszych momentów z życia simowej społeczności ... a najważniejsze, że sprawia Ci to mnóstwo radości a nam obserwatorom daje zaciesz (jak mówi Michałek) :)
    Dziękuję za wspaniałą podróż po simowym świecie, jesteś skarbie cudownym przewodnikiem, z którym mogę wędrować każdego dnia i o każdej porze :blush:
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Świetna relacja a przy okazji prezentacja nowego dodatku :) Jak widać Simy bawiły się świetnie :)
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Pnie jak zawsze piękne ale Panowie normalnie pokazali klasę. Idealnie się na te wyprawę ubrali. Cóż widać, że się razem cudnie bawią a najważniejsze czują się dobrze w swoim towarzystwie
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Fantastyczne relacje Aniu <3 Fotki są cudne, a te z tańców tak dynamiczne, że tworzą złudzenie ruchu, i widać jak nasze avki tam szaleją. :D
    Na dodatek, masz chyba pełną "szafę" ciuchów CC, i za każdym razem występują we wspaniałych kreacjach. Na sylwestrowej imprezie wszyscy wyglądają szałowo i elegancko :) Ktosikowa jest zachwycona tą zieloną suknią <3
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Moi Kochani, sorki! :'( Szlak mi wszystko trafił i zupełnie nie mam pojęcia dlaczego. Muszę robić wszystko od początku :'(
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Ale co Co trafil? Zapis Ci padl? To mozna jeszcze ratowac. Aktualizacja byla i znow trzeba wlaczac w inne pokaz zawartosc zmodyfikowana i mody - to jesli Ci CC zniklo :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano stycznia 2016
    Jestem trąba do kwadratu! W dodatku trafił mnie "szlak" a nie szlag >:)

    Po prostu robiąc poprawki w "edytuj" coś niechcący przycisnęłam, nie wiem? I wszystko, fotki i opisy diabli wzięli. A co gorsze, jak wkleiłam wszystko tutaj, to z folderu ze zdjęciami biegusiem je usunęłam >:) a dopiero potem dokonywałam poprawki :#. Będę miała nauczkę, żeby przedwcześnie niczego nie usuwać :'(
    Post edited by Kropka_ on
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Oj, przykre :( Aniu, z tego co rozumiem, to tu na forum edytując wpis, coś się namieszało. Wyrzuconych rzeczy raczej nie odzyskasz, a tu jedynie możesz spróbować cofnąć się w przeglądarce do wcześniejszych działań, i może gdzieś tam je odnajdziesz. Choć nie jestem tego zbyt pewna.
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2016
    Cudowne wyczaderskie foty i relacyja ! :) Przyjemność jest wzajemna na pewno nie tylko dla mnie, miło że bawisz się awkami tymbardziej, że upinować takie towarzystwo to faktycznie masakra do sześciokąta...
    Podoba mi się miejsce w jakim ustawiłaś pływalnię, w tym odosobnieniu wygląda jeszcze piękniej ,fajnie zobaczyć insze postacie jak zawsze gustownie odziane i wyraźnie zadowolone z wyprawy (w Twojej grze ,podług mojego zamęczania to raj na ziemi wręcz).
    ANilewe fajne macha łapką jakby łapała równowage no ale latająca Bożenka to już jest poprostu kosmos :smiley: Dzięki za piekną ralacyje !
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    I mi się podoba, klub w wersji nocnej jest piękny. Aż dziw że zmieściło się tyle simów to w końcu takie maleństwo. Ja na tej parceli obecnie mam domek w którym gram, bo klimat jest przpiękny
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zdjecia przepiekne ♥ Imprezka super. Najbardziej mnie rozbawila fotka na ktorej bardzo happy towarzystwo siedzi na brzegu basenu popijajac drinki i moczac nogi. Zyc nie umierac. Chetnie by sie do nich dolaczylo :)
    P.S. Do kogo innego skierowany. Nie do Ani. Nie specjalnie lubie focie na ktoych widac, po kolorze krysztalkow, ze sim jest na ostatnich nogach , umierajacy z niewyspania czy glodu, nawet gdy sluza demonstracji czegos innego. W koncu jest kod "testingcheats on" z opcja modyfikuj potrzeby sima, ktory polecam wszelkim facetom. Ja wiem, ze to sa tylko elektroniczne piksele ale jakos nie potrafie nawet nad pikselami sie znecac. Prawdopodobnie cierpie na przerost wyobrazni :p
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Podziwiam za zapanowaniem nad taką ilością imprezowiczy! Dla mnie troje to już tłum :) Zdjęcia jak zwykle świetne, szczególnie latającej Bożenki. Wszyscy widać zadowoleni, pięknie ubrani i zrelaksowani. Musiała być przednia zabawa! Uwielbiam strój mojego avka! Super! <3
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Cudowne miejsce wybrałaś na kolejną imprezę simową :) . To , że poradziłaś sobie z takim tłumem zasługuje na szczególne wyrazy uznania <3 .Jak widać na zdjęciach Twoi podopieczni bawili się przednio i czuli się niczym przysłowiowe ryby w wodzie :D
    Bożenkę najwyraźniej coś poniosło :D ... bo zaszalała na maksa ;) albo wcześnie zapatrzyła się na Celebrity Splash w TV.
    Dlatego oglądając następne zdjęcie nasunęło mi się takie skojarzenie >:)

    ri6mzuz40dvv.png
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top