Avataria - Podróże avków :)

123457»

Komentarz

  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    edytowano lipca 2016
    Sierotka w skarpetkach to hit tej relacji jak dla mnie :) W butach czy bez i tak wygląda bosko. Jak mi się podoba mój avek powiem skromnie :) Romans rozkwita widzę. Nawet publiczność zakochańcom nie przeszkadza, ale tam chyba wszyscy są nieskrępowani, bo i bieganie w gatkach jest na porządku dziennym. Towarzystwo się rozkręca z każdym odcinkiem. Aż strach się bać co będzie dalej. ;) Rewelacyjne foty i miejsce, wielkie dzięki Kropeczko za te wycieczkę i relacje. <3
  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Mnie chyba najbardziej rozbawiła ta fotka. Nic tylko dodać dymek "Będzie na fejsa hi hi " XD
    7evtud10mm2c.jpg
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    prawda stara jak świat w grupie raźniej i weselej! :)))
    dlatego cieszę się, że avkowe towarzystwo dalej będzie niezmordowanie trzymać się w paczce, razem bawić, cieszyć, śmieszyć i podróżować :)))

    co to jest parę siniaków i otarć na kręgielni, wybity bark, dwa pęknięte żebra, to nic, że połowa towarzystwa w chojrakowej ciuchci kichała od kurzu w biblioteko-wypożyczalnio-czytelni.... niektórzy dostali nawet wysypki :D, to nic, że w delsowym teżewe połowa ekipy popędziła do kibelka, a tylko jednemu dostał się woreczek, no nie byli przygotowani na tak zawrotna prędkość :D to nic, że po nawąchaniu się jakiegoś świństwa połowa ekipy padła jak nieżywa, a druga połowa poszła się pluskać w podejrzanym basenie i wesoło pokrzykiwała podgryzana przez ryby :D
    wszystko to nic, byle RAZEM! :)))

    dzięki Kropuś <3
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Co tu mozna dodac do opisu Wioli .. Nie da sie :) Uruchomione wyobraznia pociagi ruszyly i avki zaczely przezywac przygpdy jakich nawet nie ma na fotkach.
    I tym sa wlasnie te swietne zdjecia , Starterem do uruchomienia wyobrazni. Kazdy z nas moze sobie stworzyc do nich wlasna historie . A fakt, ze wystepuja w niej nasze avatary jest juz wisienka na torcie :)
    Dzieki Kropeczko <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member

    Wszystko już zostało napisane, dlatego ja pozwolę sobie dodać komentarz w nietypowej formie ;)

    iykoxwivlqbn.jpg

    be5qg827iznj.jpg

    86fno9nt0omk.jpg

    wz5ef3vmwe3h.jpg

    8otydtytekbo.jpg

    lff3h19ur8fn.jpg

    Wręcz nie mogę się doczekać kolejnych miejsc, w które nas zabierzesz.

    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Świetne fotki Kropku! mam nadzieję, że dalej będziesz kontynuować przygody z avkami dając nam, czyli całej reszcie, powody do uśmiechu :) fajnie jest, jak to napisał Dels, patrząc na fotki układać sobie swoją własną historyjkę do nich :)))
    dzięki za przygodę :)<3
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano września 2017
    Komentarz Eli dodał smaczku dalszej części relacji z simowych eskapad :D:D . Tej grupie próżniaków zdecydowanie powinien przyjrzeć się Urząd Skarbowy :D

    Zdjęcia kapitalne, uchwyciłaś najciekawsze i najzabawniejsze momenty. Patrząc na nie, historia sama się plecie ;)

    Następnym razem mam jednak nadzieję, że przy wyborze restauracji nie będziesz się kierowała jedynie jej wyglądem :D , tylko zwrócisz uwagę na to, kto jest szefem kuchni :D i przestudiujesz dokładnie menu. Bo najważniejsze jest aby w kuchni używane były świeże, sezonowe składniki. Jeśli pieczywo i ciasta są wypiekane na miejscu, to znak, że szefowi kuchni zależy na gościach i ma uczciwe podejście do swojego zawodu. A przecież nie chcesz zaserwować coś niedobrego swoim przyjaciołom :p



    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Ileż cudnych fotek i zabawnych sytuacji z udziałem tych niesfornych avków !!! Bardzo się cieszę, że do tego wróciłaś :*
    Oglądając zdjęcia z kręgielni, co chwile parskałam śmiechem. :D Wprawdzie każdy prezentował inną technikę rzucania kulą, ale kończyli tak samo, czyli padem płaskim na ziemię. :D
    Powłóczyli się po rożnych stacyjkach i zaliczyli sympatyczne podróżne pociągami. Dali czadu w barze karaoke, choć na szczęście nie było fonii i nie słyszałam tego fałszowania mojej simki. :D Za to po ruchach Agi i Kropki, wnioskuję, że sporo razem ćwiczyły, tworząc niezły duecik, takie DUO GIRLS. :D
    I na koniec ekskluzywna restauracja. Wszyscy wbili się w odświętne stroje i udają, że wiedzą co wybrać z tego kosmicznego menu. Hmm, Kropka ma coś nietęga minę po posiłku, czyżby nie dokonała dobrego wyboru. ;)
    Świetnie przedstawiasz zwiedzanie tych różnych parceli, to prawdziwy rarytas, budzący uśmiech na twarzy :D Wielki dzięki <3
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Kropeczko bardzo fajna historyjka,co prawda nie mogę na telefonie obejrzeć całości ale zagladam tutaj często.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AericiaAericia Posty: 574 Member
    Bardzo fajny pomysł na prowadzenie historii - dzięki temu każdy może sobie dopisać dialogi (kilka sama dopisałam ale może nie będę ich wcielać w życie bo to może być trochę PLUGAWE! ;)). (Mam "ciężkie" poczucie humoru...).
    W ogóle bardzo fajne screeny robisz. Naprawdę szacunek - wszystko idealnie wykadrowane i ustawione. Moim faworytem jest ten z ręką wystającą z miski. Parsknęłam śmiechem w monitor.
    ID Origin: ukyojin (można sobie posłuchać wycia wiatru bo prawie nic tam nie ma)
    Historyjka: Pamiętnik Psotnika (w pozostałych rolach: Diabeł, szczury, karaluchy, Simbugi i simowa logika)
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top