Avataria - Podróże avków :)

12467

Komentarz

  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    @wielokropka777 też się zastanawiałam, jak to zrobiłaś, że taką wielką bandę zebrałaś, teraz już wiem i myślę ,że pomysł wykorzystany będzie.

    Świetnie wyszła ci wycieczka a jeszcze lepiej te fotki przypadkowe.
    Zwłaszcza ta : )

    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    I ja padłam ja to zobaczyłam. Zdjęcie jest nieziemskie, , ogóle widzę że mój avek jest strasznie emocjonalny, boi się , puszcza perę uszami. Ale podobam się to podglądanie cudzymi oczami, super pomysł
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Impreza w Mini Country Club nieziemska, rozbawiła mnie latająca Bożenka :mrgreen: Avki wyglądają super, a parcela Kami jest niesamowita, fajna ta degustacja nad basenem ;)
    Podróż do Meksyku wow, podziwiam, że ogarniasz tylu ludków to raz, ale to co oni u ciebie wyprawiają hahahaha Pawełek i Bóg Słońca padłem :mrgreen: , Ewelinka śpi w krzakach, Andy to chyba z głodu te zawroty głowy ma, widzę,że u Ciebie też niedożywiony jakiś :mrgreen: . No i oślepił mnie chwilowo widok Mata hahaha. Ja nie odpowiadam za to co mój avek robi, ale może zapytał gdzie jego płatki które wcześniej ktoś opędzlował w czeluściach ;) W każdym bądź razie ten ktoś wygląda nad wyraz uroczo w tych paskach na ciele tudzież wybaczam te płatki :blush: Markus raczej do kochliwych nie należy i faktycznie kiepsko z tą ingerencją wyszło, ale widok Kami z dymkiem przy uszach jest boski, ognista simka ;)
    Świetna relacja czekam na więcej :mrgreen:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Tyle chociaż dobrego, że w tym odcinku mojego avka nie było w krzakach :) Rzeczywiście zdjęcie Kami z dymem w uszach wymiata :) Tak to jest jak się wtrąca w czyjeś sprawy! Kolejna super relacja Aniu! <3
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano kwietnia 2018
    Taaaaaa...poranny jogging, od razu widzę że ta historia to fikcja hahah! ;) Ewelinko skąd Ty wytrzasnęłaś takie czadowe buty?! Kamelia przy ognisku w ciemnościach w.. okularach słonecznych, nie ma co styl trzeba mieć nawet nocą! Każdy ma jakieś fascynujące zajęcie, kapitalna relacja! Oczywiście wygrywa ewidentnie zdjęcie:

    A potem proszę świątynia Majów, normalnie Ty to nam dostarczasz emocji Kochana, już z Bożenką rozmawiałam że cały świat zwiedzimy dzięki Tobie :) Tajemnice, skarby, zagadki, plątanina korytarzy i mnóstwo emocji i wspaniałe zdjęcia! Cudna Wiolinka dyskutująca sama ze sobą ;)

    3zhkdjiwncak.jpg

    Subtelnie zirytowana Kamelia jest boska :) Dzięki za nową dawkę wspaniałości <3
    Post edited by EA_Kuba on
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano stycznia 2016
    Towarzystwo w chwilach wolnych od zwiedzania z ogromną przyjemnością oddaje się porannym konwersacjom i relaksowi. Jędruś zaczyna straszy coraz większą chudością swoich łydek ;) . Zdecydowanie boję się o jego nadwątlone zdrowie i uważam, że przed kolejną wyprawa powiniem wzmocnić organizm i nabrać ciałka :) Michasiowi widok kości chyba się źle kojarzy ;) możliwe, że studiował medycynę i nie zaliczył zajęć z prosektorium ;) Z reszta na widok takiego monstrum też bym dała nogi za pas :mrgreen:
    Jeśli chodzi o ślimaka to mam następującą teorię:
    sk3ar8w8sarb.png

    Szczególnie urokliwe są zdjęcia pokazujące zgromadzone w piramidzie bogactwo rożnego rodzaju skamielin.

    Pawełek chyba zapatrzył się na Mateusza i postanowił zdobyć serce Anusi wdzięcząc się ( tym razem w ubraniu) swoją figurą :smiley: Nie wszystko chyba poszło po jego myśli skoro wylądował z maseczka błotną :D

    Wiolusia natomiast wyszła z założenia, że czasami dobrze jest porozmawiać z mądrym człowiekiem i dlatego rozmawia... sama ze sobą ;)
    Naszą panią przewodnik dopadła klątwa Tutenchamona ... albo zgoła innego chamona ;) musiała się komuś nieźle narazić.
    Widzę, że moja dziewczynka u Pawełka dorobiła się synka z Delskiem, u Ciebie przygruchała sobie Markusa, a u mnie rozkochała w sobie Jędrusia ;) jak tak dalej pójdzie to zostanie sama :p i dopiero wtedy będzie miała powody do depresji :heartbreak: bo nie igra się cudzymi uczuciami :rage:

    A swoją drogą ciekawa jestem co też Markus powiedział takiego Kami, że aż tak się zagotowała ?
    Przy okazji spróbuję go o to podpytać ;)



    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Bo maseczka błotna u Pawełka to próba generalna przed występem - król Słońce to JA! Bożenko :)

    Ingerowanie w związki (pary) tak się kończy - cała para idzie uszami :)

    Zastanawiająca jest ta tygrysia wysypka.... Czyżby to efekt jakiejś klątwy? Kto wie, co się w tych sadzawkach kryło!
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Nono wygląda na to, że Markus potrafi doprowadzić do niezłej "zadymy" a Mati mówiąc po krótce się nie patyczkuje :D No ale po kolei...
    Aniu przede wszystkim ogromniaszcze serducho ponownie za wspaniałe relacyje ! <3 Piękne foto choć przyznaje że to z gołą dupka i mnie rozbawiło na max:D
    12,15 ludzików... rety podziwiam cię za tą zabawę i cierpliwość ale także za to w jaki sposób przy okazji pokazałaś wnętrza no i... zachowania tych naszych niesfornych ludzików :) Andy znalazł wsparcie w Wioli to dobrze bo kto wie czy rozmowa z Kami nie skończyłaby się podobnie jak w przypadku Markusa (ciekawe co tam chłopak nawywijał, ta interakcja wygląda superowo) :D Skąd przylecieli ? Aż mi ciarki rzeszły na to pytanie no ale... wielu dopatruje się pozaziemskiej ręki odnośnie najstarszych cywilizacji ;)
    Łomatko ! On się tam sam pojawił ? Haha w każdym razie wygląda na to,że szybko uciekł od nowej horrorowatej adoratorki /adoratora ...cóż pomoczyc łapki w krwistym basenie wraz z resztą :D A to inni są szalenie dyskretni :smiley:
    Nie dość,że nasi podopieczni mają pod Twoim przewodnictwem niesamowitą wyciechę z zaspokojeniem wszystkich potrzeb (no może za wyjątkiem cocacoli wprost z Mc Czegoś ;) ) to do tego jeszcze taaaka bryka :O Super !
    Nie moge sie doczekać dalszego przygodowania, dzięki ogromniaszcze za dotychczasowe !

  • Opcje
    toangieetoangiee Posty: 83 Member
    Przejrzalam wszystko dokladnie. Brak mi slow - zdjecia są cudowne jak i całe story, a raczej bardziej relacja z wyjść i imprez. Naprawdę super to wygląda i widać że sprawia Ci to ogromną przyjemność. Gratuluję opanowania takiej gromadki simow! I czekam na dalsze świetne zdjęcia! :heart:
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Coś mi się wydaje, że w myśl zasady 'dzień bez krzaków dniem straconym' to jednak mój avek buszuje w krzaczorach :) Niektórzy już nie wytrzymują tempa wycieczki, ale po tylu atrakcjach i tak cud, że mogą jeszcze chodzić. Kapitalne zdjęcie ,z jak się okazało, Mroczną! <3
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Kolejna dawka śmiechu zaliczona :D Oglądając te tłumy ludzików, zwiedzające gęsiego zakamarki świątynne, nie sposób się nie uśmiechnąć. Są też wystawieni na różne pokusy, które Michał im tam zostawił. Avek Anny tym razem bawił się w degustację, i chyba trochę przeholował. ;)
    Nogi oczywiście też trzeba wymoczyć po takich kilometrowych wędrówkach krętymi korytarzami. :D
    O rety, Mroczny okazał się kobietą. XD Na szczęście nie miał ochoty na zbieranie dusz, tylko na pogawędkę z przystojniakiem w kapeluszu. A może chciał autograf od Indiany Delsa. :D
    Krzaczek cieszy się coraz większą popularnością. B)
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Wybacz, że z takim poślizgiem tu przybywam kochana! :* Ale z radością i uśmiechem na ustach nadrobiłam wszystkie odcinki relacji! Rozpieszczasz naszych simów zapewniając im tyle wycieczek i atrakcji :D Fajnie popatrzeć jak miło spędzają czas, budują relacje między sobą i przeżywają szalone przygody :D Delsik z Mrocznym/Mroczną to chyba przygoda nr 1 :D Czekam na relacje z kolejnych podróży naszej wspaniałej ekipy! :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Strasznie mi sie podoba jak oni tak gesiego chodza jedno za drugim po tej piramidzie. Super to wyglada :)
    Krotki odpoczynek. No dla niektorych dluzszy jesli pic im sie zachcialo i wychlali napoj procentowy. Choc nie wiem jak na tych kamieniach Annie sie spalo. :)
    Delsikowi nawet smierc nie straszna. Szczegolnie kiedy jest rodzaju zenskiego. Miejmy nadzieje ze nie umawial sie z nia na randke po wycieczce. Ona jest uzbrojona!! I moze to i owo na nim wymusic. A miec smierc za zone, to tylko w piodence wojskowej ladnie brzmi. Szczegolnie jesli jest przesadnie zazdrosna.
    Na razie jednak wracamy do pieleszy domowych. No nie tak od razu! Matt z Monika ostatni raz musza przeciez stestowac namiot! :)
    No a kto gwizdnal w koncu ten baniak?
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Mnie też rozwaliła kolejka do krzaczka.
    Wycieczka udana, łażenie po piramidzie , wszyscy tacy grzeczni gęsiego a potem towarzystwo zaczyna się rozłazić i ''oglądać '' zabytki i testować podejrzane trunki :) , akcja z Kosiarzem wymiata.

    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Kami, Aneczko, Michałku, Bobi, @toangiee, Moniczko, Gabi, Ewelinko, Elu, Kasiu :), bardzo dziękuję za odwiedziny i wszystkie Wasze fantastyczne komentarze <3.

    Ostatnio miałam trochę mniej czasu i na forum wpadałam wyrywkowo, że o graniu już nie wspomnę :(
    Pozdrawiam wszystkich gorąco, buziaki <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Po pierwsze - podziwiam zdolność kierowania tą hałastrą. Jak ci się udało ich tak na kupie trzymać? I żeby tak karnie gęsiego łazili? Ja jak mam 4 simów to od razu polezą w cztery strony świata... Może jakiś kod na to jest? Albo mod? Przydałby się...
    Zdjęcia fantastyczne <3 - masz oko do wychwytywania najciekawszych sytuacji. Nie będę oryginalna, Kamil i mający gdzieś boga Słońce Pawełek rozbawili mnie do łez... :sweat_smile:
    Brawo!
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top