(+18)"Człowieczy" los - Bożusiowe wspominki.

2456789

Komentarz

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No, proszę - panowie orzą racicami arenę, fukając na siebie groźnie, i obnażając "atuty", a panie - spłoszone niczym łanie - z daleka obserwują wyniki potyczki. Ciekawe, kto wygra. Jednak niech pamiętają o przysłowiu - gdzie dwóch się bije... Zdaje mi się, że na horyzoncie pojawił się kolejny przystojniaczek :) Na razie dla niepoznaki oferuje usługi "duszne", ale co będzie dalej?
    Fajną formę (albumową) przyjęłaś Bobi w tej opowieści. I bardzo podobają mi się dymki.
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    :D Uśmiałem się ,głównie chyba z tej konfrontacji 2 nakręconych nosorożców :smiley: A to nie ten typ kobiety był bo ta miast się rozkochać rozeźliła się na maxa (niesamowita jest ta mina simowej Bożenki). To rzeczywiście jak swojego rodzaju album (ja również trochę tak traktowałem zawsze swoje komiksidło).
    Widzę też, że mojemu podopiecznemu zwyczaj opisany przez Wiole w jej story bynajmniej nie przeszedł- nadal wprasza się na placki czy co tam jeszcze bez uprzedzenia i wychodzi jak wszystko wyje :D
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Bożenko - jesteś po prostu cudowna!
    Czytając to cały czas się uśmiechałam :)
    Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego tygodnia!
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Zdjęcia kapitalne! Mimika Twoich bohaterów rzeczywiście dużo podpowiada zanim się cokolwiek napisze, pychole mamy wybitnie wymowne.
    Bożuś i Rico wyglądają bosko, ale z tego co wiem to jemu się to "niebo" niedługo zamknie ;) Owszem Andrzejek ozdobiony o odrobinę więcej muskulatury wygląda smakowicie! Michaszek bombarduje wszystkich swoim uśmiechem, oby tak dalej! Aha! Tu pisze + 188 kącik, ja się domagam więcej nagości i lubieżności HAHAHA <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    O rety, jaki ten Andrzej chudziutki, przecież jak stanie bokiem, to Bożuś go nie zauważy. XD :D Dobrze, że poszedł na siłownię nabrać trochę ciała. :)
    Rico ostro wystartował w zalotach, rączki, ramionka, uszka, ale dalej nie doszedł. :p Musi zmienić taktykę. :D
    Delsik pilnuje Wioli, a przy okazji lodówki. :#
    Pojawili się też nowi przyjaciele, Niki i Pawełek :)
    Bardzo ładne zdjęcia i humorystyczne teksty. :) Czekam na dalsze karteczki z albumu. :)
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Witaj Aniołku <3
    Przeraziła mnie chudość Jędrka zakrawająca o anoreksje, ale widzę, że udało się go wrócić do normalnego kształtu ;) (i mówiłem,że to mój ręcznik :mrgreen: ) Rico za bardzo się spieszy, kobietę należy zdobywać a nie posiąść jak kolejną zabawkę czy przedmiot. Może i Andrzejek jest narwany, ale jak mu na kimś zależy zrobi wszystko by być z tą osobą ;) Sposób jaki wybrał wydaje mi się rozsądny, konfrontacja z Rico mogłaby przekreślić jego szanse u Bożenki, to delikatna i wrażliwa simka, więc chętniej by opatrywała rany pokrzywdzonego Rico w tym właśnie celu rozmawia z Delsem. A Dels zamiast zrozumieć nazywa go nosorożcem w rui, Misiek jak mogłeś :bawling::mrgreen: Pawełek w roli duszka...czuje kłopoty na horyzoncie, tylko czekać aż pojawi się tam Saszka z doniczką :mrgreen::)
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Sam też zaczynam mieć obawy przed Saszenką - Jędruś :)
    Ale ona występuje w innej historyjce to może u Bożenki się nie pojawi.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    haha rewelacyjna historia :D
    nie ma to jak podryw na gołą klatę, że tak powiem "na parkiet wbijamy na pełnym lansie" XD
    dobrze, że się nam jeden z samców alfa wybrał na siłownię, w końcu trzeba mieć, czym wojować :p
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Fajna historyjka . Zapowiada się ciekawie i humorystycznie. Teksty rozwaliły mnie na kawałki a zwłaszcza o samcu alfa :)
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Cos mi umklo :)
    Drugi odcinek zdaje sie. Gdzie dwoch potencjalnych samcow alfa rywalizuje o Bozenke. :p
    Ja tam nie wiem, czy avek Bozenki bedzie dobierac partnera patrzac na jego muskuly wylacznie. Choc wizyta w silowni wyjdzie na zdrowie Andrzejowi w kazdym wypadku. Zawsze mniej szans na to, ze Rico rozsmaruje go na scianie jako plaskozrzezbe dwuwymiarowa.
    Jak widac Rico zdobywa punkty raczej swa slawa medialna. Choc jak bialozebny Andrzej zacznie slac usmiechy swojej wybrance, kwiatki wreczac, swymi cudownymi oczyma w jej oczka zagladac i czule slowka szeptac, to ani slawa medialna ani prezenie muskulow nie pomoze rywalowi. No chyba, ze braciszek mu wspomoze i dobra slowo o nim Bozence szepnie.
    Choc znajac reputacje Rica, ja na miejscu Delsa bym go nie reklamowala jako przyklad amanta ktory bedzie wierny swej wybrance. Jako, ze Rico bedzie wierny, tak dlugo dopoki nie spotka idacej mu naprzeciw po chodniku nieznanej mlodej jednostki plci zenskiej o dobrej figurze. Zreszta Dels wlasnie odgrzewa w zyciu po zyciu swa milosc odwieczna do Wiolinki i nie bedzie sie w klopoty milosne innych bawil. Wlasne go czekaja zdaje sie.
    Bardzo zabawny odcinek :
    P.S Uszczkne sobie jeden kwiatek z gory, coby nie trzeba bylo osobnego postu dla mnie tworzyc. Czuje sie wiec juz kwiatkiem i podziekowaniem obdarowana zdalnie ♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Przepiękna historia miłosna! Słodko i uroczo :) Nie dziwię się Bożusi, że oszalała na punkcie Andrzeja. Samych dobrych dni w nowym roku dla Ciebie <3
  • Opcje
    SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Witaj Bożenko!
    Piękna historia, miło poczytać i miło popatrzeć :) Jacy zakochani...
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Jak romantycznie! <3 Każda dziewczyna marzy o byciu tak kochaną i adorowaną :) Czekam na kolejne nowinki w nowym roku! :* Oby był jak najlepszy! :kissing_heart:
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Jakie romantyczne zdjęcia,zakochane simy jak dwa gołąbki, czy tak będzie zawsze czy pojawi się inny sim i zacznie mieszać ?
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Piękna historia,wspaniałe zdjęcia... fascynacja nietuzinkową postacią zawsze może się przerodzić w coś więcej niż dużą sympatię a obrona przed własnymi uczuciami na dłuższą metę nie ma sensu, nie da się.. i w taki sposób poległa tez komiksowa Bożenka :)
    Również zwróciłem uwage tak jak Ania na to mocno "dyskretne spojrzenie" przypadkowej osoby :D Wygląda jakby miała Was zabić, może nie znalazła się tam przypadkowo ? Rico jak zawsze bezpośredni ale pewnie poradzi sobie z tym jakoś choć i pewnie będzie żałować tego co wypuści z łapki.
    Nasi zakochani zapatrzeni są w siebie a ja w nich więc pozostaje mi czekać na dalszą część (mocno niecierpliwie) :) Lukrowane dla nich i autorki story <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Nosz kurczę! :) Te simy tak łatwo przechodzą z jednego stanu upojenia w drugi ;). Zmieniają partnerów jak...., papierowe chusteczki. Co one takie kochliwe??? A Endrju, to jak widać w pokazywanych tu historiach, zawrócił już w głowie niejednej pięknej simce :).
    Dla Bożusi i Jędrka najlepsze życzenia i niech miłość kwitnie <3
    Dla Rico, słowa otuchy, pewnie niebawem kogoś przygarnie do swego serducha :)

    PS. Ta ruda z fioletowymi kosmykami wygląda bardzo podejrzanie :#

    Pozdrawiam Bożenko :)<3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top