Wsi spokojna, wsi wesoła - dzidziak86 - Przegląd 2020

«13456732
dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
edytowano stycznia 2021 w Kąciki twórców
Witam. W końcu zebrałam się na odwagę i postanowiłam założyć swój kącik. Proszę o wyrozumiałość, bo to moje pierwsze posty i pierwsze zdjęcia wykonane w czwórce :)
Moje Simy rzadko z domu wychodzą, więc jak juz je wypuszczam lubię jak na parceli publicznej są wszelkie rozrywki :) Stąd pomysł na małe miasteczko, a konkretniej OLD TOWN!f973nphn73nk.png

Widok z góry:
nq4a055r0s50.png

563aa913l8ny.png

Kwiaciarnia i bar:
39w6s9j7mspu.png

Galeria i elegancki klub:
9kj58cjdglb5.png

53axm1sa6lfj.png

Spa i salon gier:
lmyxbl63xd17.png
8jyxvwnycrd0.png

Bar:
xk804hrunktr.png
fqun5orxj5cl.png

Plac klubu szachowego ;)
vf8dd2gu2538.png

Kawiarenka, a obok plac zabaw:
t0620ltit5lh.png

Mały park (na zdjęciu moja Simka, praprapra...wnuczka pierwszej Simki w czwórce) W parku można malować i ćwiczyć jogę:
2stghodzkqxs.png

To wszystko. Na pierwszym zdjęciu widać jeszcze siłownię :) Mam nadzieję, że Wam się spodobało! Pozdrawiam serdecznie :)







Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Świetny pomysł i wykonanie! Osobiście tez lubię upychac na parceli więcej niż jeden budynek i robic tam co tylko się da (w granicach rozsądku czywiście). Podoba mi sie pomysł z drzewem pośrodku to dośc oryginalne, można sbie dopowiedzieć ,że to stary dąb,święte drzewo jako pozostałość po wcześniejszej osadzie przedczwórkowej (czy coś w ten deseń) a tak a poważnie to podoba m sie bardzo, zwłaszcza te budynki są bardzo w me gusta. Restorante tez wygląda smakowicie i bardzo kojarzy mi się z restauracyjnym budynkiem gotowym w Trójce. Dobrze, ze zdecydowałaś sie na własny wątek budowlany i już czekam niecierpliwie na Twoje dalsze pomysły :)

    Ps: jeśli wrzucasz swoje budynki do galerii w grze to możesz też przyokazji podawac link do nich korzystając ze strony iternetowej galerii (poza grą)
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    cześć dzidziaku :)<3
    bardzo się cieszę, że mamy kolejnego (s)Twórcę na forum, im nas więcej tym ciekawiej :)
    widziałam kilka Twoich prac w Galerii, naprawdę fajnie wychodzi Ci budowanie simowych domków :)
    publiczne parcele są niewdzięczne, niestety, trzeba włożyc w nie dużo pracy by uzyskać zamierzony efekt, a Tobie się udało, nie pokazałaś nam co prawda za dużo :P ale to co widać jest śliczne! mnie najbardziej podoba się ostatnia fotka z prezentacji
    piękna praca :)
    do miłego :)
  • saszenkasaszenka Posty: 384 Member
    Witaj Simowa Koleżanko :)

    Ja też bardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na założenie kącika na tym forum :)
    Tworzone przez Ciebie prace idealnie trafiaja w mój gust. Podobają mi się bowiem takie - nazwijmy to - swojskie klimaty. Tak też jest z pracą, którą przedstawiłaś powyżej. Na pewno świetnym pomysłem jest umieszczenie na parceli domów /miejsc, spełniających wiele funkcji. Prowadzi to do oszczędności czasu na ładowanie obrazy, gdy sim chce gdzieś się wypuścić.
    OLD TOWN jest wspaniałą pracą. Domy i ich wnętrza utrzymane w jednym klimacie - starej osady /jak to żartobliwie zauważył Dels - w przedczwórkowej/. "Stare" drzewo pośrodku rynku, przy którym czas relaksu upływa przyjemnie na malowaniu, jodze, odpoczynku na ławeczce. Nieopodal coś dla milusińskich. Przed kafejkami zaś miejsca do degustacji. Wydaje się, że mieszkańcom tej osady czas upływa leniwie i przyjemnie.
    Jak juz pisałam wnętrza również mnie zachwyciły. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się elegancki klub, taki na "bogato". Jednak każde z nich ma swój niepowtarzalny urok /parcelę mam juz grze, więc mogłam sobie dokładnie je obejrzeć/.

    Zresztą, co się będę dłużej rozpisywać - praca piękna wizualnie, przede wszystkim zaś grywalna, a to w Simach najważniejsze.

    Pozdrawiam serdecznie :)
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2015
    Wow! Sliczna praca. Budyneczki dopieszczone na maksa <3
    Piekna archtektura, cudowna kolorystyka elewacji i swietnie zagospodarowana parcela. Dzis nie napisze zbyt wiele bo juz ledwo na oczy widze ale ciesze sie ze tak zdolny architekt dobil do nas.
    Wszystkie budyneczki to cacuszka ale ten mnie wprost urzekl.
    lmyxbl63xd17.png
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Wspaniałe jest to miasteczko, urokliwe domki i do tego wszystko w jednym miejscu, by sim był zadowolony.Bardzo się cieszę,że będzie można podziwiać Twoje prace w kąciku, bo w galerii też już zwróciłam na nie uwagę.
    ID Origin olivkasims
  • krulih2krulih2 Posty: 869
    Witam nowego twórcę ;)
    Piękna praca, uwielbiam takie rozbudowane projekty :) Budynki są super, świetne daszki, piękna kolorystyka, dobrze wykorzystana przestrzeń działki. Bardzo me gusta <3
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    edytowano października 2017
    Dziękuję za tak miłe komentarze :) Cieszy mnie ogromnie, że Wam się spodobało! Też lubię takie klimaty...w sumie inspiracją była stara rybacka dzielnica Schnoor w Bremen z malutkimi domkami (najstarsze datowane są na XV wiek) i wąskimi uliczkami. Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam!
    Post edited by dzidziak86 on
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Bardzo ładna prezentacja. Zdjęcia są bardzo dobre, doświetlone i ostre. Domki też mi się podobają, od początku wiedziałam że to nie jest polskie stare miasto bo stylistyka budynków jest inna , oraz wysokość. Nie mnie środki sa bardzo dobre, jak i bryły
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Witaj na forum! Wkroczyłaś do nas z impetem, od razu się zakochałam w Twoich kamieniczkach! <3 Świetna parcela, bardzo dopracowana za równo w kwestii wyglądu, jak i użyteczności :)
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Witaj. Twoje miasteczko jest skromne, ale urzekające. Sam nigdy nie potrafiłem budować lokali publicznych w grze
    stąd podziwiam osoby którym idzie to dobrze. Kwiaciarnia pięknie kontrastuje wraz z budynkiem baru stojącym tuż obok.
    Do tego jest dużo detali na parceli - typu tuje przy budynkach, ławki, donice, kwietniki, szyldy czy markizy.
    Nie jest tego ani za dużo, ani za mało.
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano września 2015
    Chyba znów załapie sie jako pierwszy na obejrzenie Twojego cuda a cudo to nie przesadzone określenie bo rzadko startery są tak dopieszczone i tak zachęcają do grania , piekna praca ,minimalistyczna jak przstało na starter ale bardzo efektowna.
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano września 2015
    Tak starterek, jak to starterek, uroczy i delikatny. Nie powalczysz z budżetem, ale i tak jest niezły, urządzony z dobrym gustem, i grywalny
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Jest śliczny! W ogóle wspaniale budujesz i urządzasz swoje domki, są genialne :) zwłaszcza ta kamieniczka z Bremen, jest urzekająco piękna. Pozdrawiam.
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Okazały , duży dom, fajnie ozdobiony pnącymi roślinkami. Lekka konstrukcja drewniana z tyłu domu prezentuje się bajecznie.
    Kiełbaska z grilla i hop do basenu :D Świetna kuchnia. Bardzo fajny rodzinny dom. BRAWA!!
    ID Origin olivkasims
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    dobry wieczór Kochana :)
    ponawiam pytanko o imię... o ile to nie tajemne ;)
    jeszcze nie zdążyłam skomentować starterka, a Ty już wstawiłaś przepiękna rezydencje do kącika...
    ale po kolei :p starter bardzo przytulny, ciekawy, urokliwy w popołudniowym słoneczku i grywalny, wnętrza w granicach budżetu bardzo fajnie urządzone :)

    co do Letniej Rezydencji to faktycznie spora i piekna praca, gustowna...ogród stonowany, nieprzesadzony pieknie zagospodarowany!
    wnętrza utrzymane w jendym, klasycznym stylu, bardzo podoba misie kuchnia na tym screenie choc sam screen lekko skoszony ;))
    no i zbudowałas wspamnniała werandę, pieknie tam i można wypocząć albo zabawic się!
    bardzo dobra praca <3
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @wielokropka777 dziękuję :) Rónież pozdrawiam!
    @olivkasims dziękuję za tak miły komentarz! To moja pierwsza próba z pnącymi roślinami :)
    @Cayrees dziękuję! Monika :)
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    OLD TOWN bardzo mi się podoba, lubię takie parcele. :)
    Zagospodarowałabym jedynie bardziej środek parceli, wygląda trochę pustawo.
    SUNNY RESIDENCE, również urocza parcela, w klasycznym stylu. :)
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Słoneczna rezydencja wygląda pięknie ! Ładna bryła i wysmakowane pomieszczonka a do tego zadbana zielona rzestrzen wokół.Bardzo efektownie wygląda zieleń na budynku oraz jeziorko ,podoba mi się także przeplatanie szarej cegiełki z farbą we wnętrzach jak tu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top