Znikające dachy i ściany

Dzień dobry, dzisiaj w grze pojawił się problem. Budowałam dom i okazało się, że nie mogę zrobić dachów-kiedy tylko "puszczam" myszką odpowiednio ukształtowany dach, on znika. Z kolei przełączając się na widok ze światów widać ten dach na budynku. Analogicznie, kiedy taras styka się ze ścianą budynku znika ściana w miejscu łączenia. Czy ktoś wie, co się stało? Ostatni raz budowałam kilka dni temu i wszystko działało poprawnie. Pozdrawiam

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Napraw gre w Orgin. Nie gwarantuje czy zadziala.
    Jesli nie zadziala stworz druga nowa gre i sprawdz czy tam masz tak samo. jesli w drugiej grze dziala poprawnie - znaczy zbugowal Ci sie ten sejf w ktorym grasz.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    -Magda--Magda- Posty: 270 Member
    edytowano sierpnia 2015
    Ja też to miałam ale nie pamiętam jak to naprawiłam.
  • Opcje
    Ogromne dzięki kreatora, okazało się że inna zapisana gra działa poprawnie. Czemu tak się stało? mogę jakoś uratować tego pierwotnego save'a? :(
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Probowalas naprawic gre? Opcja Orgin /Moje gry/ prawym myszy na okladke TS4 Napraw gre.
    Jesli to nie zadziala, to niestety sejf jest skopany. Zapisz te rozpoczete budynki do biblioteki na etapie na jakim sa. Zapisz rodzine i jej dom. I zacznij nowa gre wprowadzajac z biblioteki ta stara rodzine do gry. Zostana jej wszystkie umiejetnosci, zdobycze i poziom karier. Nie zostanie kasa. Kase im doloz kodem motherlode na pustej parceli, a potem siagnij ich stary dom tez z biblioteki. Inne domy budowane rozmiesc w miescie i jedyne co sie zmieni to znikna znajomi im. Mam nadzieje ze nie zostanie ptrzeniesiony bug z poprzedniej gry.
    No i jak zapiszesz to wszystko to usun stary sejf. jest opcja usuwania w "zapisz jako" trzeba kliknac na x tam
    19pkemzcjrvb.jpg
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Dzieki, już nie chciałam szukać tego naprawiania i sobie po prostu wszystko przeniosłam do nowej gry :) z tym że oczywiście pomyliły mi się rodziny i skasowałam sobie rodzinę właściwą z karierą i cechami, i muszę teraz rzeźbić od nowa :P Ogólnie jedyna rzecz jaka się zmieniła teraz to to, że zainstalowałam witaj w pracy oraz ostatnio grałam na kodzie polepszającym nastrójniki - to przez to? Teraz boję się kodów używać żeby znowu coś takiego mi się nie stało
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2015
    Kody sa OK i nie powinny psuc gry. To sa oficjalne kody EA podane. Mody moga zepsuc gre i CC - czyli to co wklada sie do folderu mods, ale kody nie :)
    P.S Opcja naprawiania jest fajna. Nie trzeba specjalnie szukac - wystarczy wejsc na Orgin w zakladke moje gry i to wszystko, no i pamietac, ze to prawym myszy na okladke TS4 sie klika. Ja czesto jej uzywam - tylko trzeba to robic na wylaczonej grze i odczekac az Orgin przeleci wszystkie dodatki, Dopiero jak widzisz, ze zainstalowal z powrotem ostatni dodatek mozesz wyjsc z Orgin. Toto nie dlubie w grze w Dokumentach tam gdzie masz sejf tylko sprawdza w programach files, tam gdzie jest gra zainstalowana, czy nie sa skopane jakies pliki.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Fajnie, dzięki wielkie :) Mogę budować zamek :D Już znalazłam tą opcję w Originie i będę na pewno korzystac :) A takie awarie się często zdarzają? Bo kompletnie nie wiem czemu tak się stało :( Modów żadnych nie ściągałam, tylko grałam sobie spokojnie
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zdarzaja sie - u mnie na przyklad czesto sie zdarza nie wiem dlaczego, ze wyposazenie sie psuje - znaczy nic nie moge wlozyc do wyposazenia rodziny tylko sprzedac. Innej opcji nie mam. No i wtedy naprawiam i zaczyna dzialac. Czasem tez zanika opcja gotuj na lodowce ale teraz juz dawno tego bugu nie bylo . W obu wypadkach naprawiam i znow dziala. Gra mi sie zacznie nagle ciac bez powodu czasem- tez naprawiam bo byc moze sim EA sie zacial w jakiejs lokalizacji - wtedy to naprawiam tez.
    U mnie to wszystko potem dziala - u innych moze nie dzialac, bo powod moze byc inny. Mody lub CC nie pasujace do aktualizacji, albo gra sie tnie z powodu kiepskiej karty graficznej, no i wtedy naprawa gry tego nie uzdrowi :)
    Milego grania :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top