Kod seryjny

Proszę pomóżcie!! Kupiłam dodatek Witaj w pracy lecz dostawca nie chce podać kodu seryjnego (nie wysłał mi go razem z płytą) Czy gra wymaga kodu???
Jeszcze jedno pytanie, chce kupić główną gre lecz Pani napisała mi ,że kod został już użyty ,mogę go jeszcze raz wpisać???

PROSZE POMOCY!!! :'(

Komentarz

  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano maja 2015
    Nic nie rozumiem - masz czy nie masz podstawkę? Jeśli masz - to uruchom Origin, wejdź w zakładkę moje gry, kliknij na okładkę TS4 - na literkę i, która jest na"okładce" PODSTAWKI - OTWORZY CI SIĘ ZAWARTOŚĆ UKRYTA POD TĄ OKŁADKĄ - TAM POWINNAŚ TEŻ MIEĆ wITAJ W pRACY gotowe do zainstalowania. Kliknij - zainstaluj - i gotowe. Jeśli spiratowałaś podstawkę - to niestety - dokupowanie dodatku do spiraconej podstawki mija się z celem.
  • PatiSzczepPatiSzczep Posty: 193 Member
    @Alicja
    Skoro dostawca nie chce jej podać numeru seryjnego (którego, jeśli dobrze zrozumiałam, nie otrzymała w ogóle, ale płytę z dodatkiem ma), to nie będzie go miała na swoim Originie. Ale też już się zgubiłam, czy ma podstawkę, czy nie...
    @XMarla
    Nie kupowałaś przypadkiem na "okazyjnej" aukcji na allegro albo może używaną grę?
    The Sims 2 Ultimate Collection | The Sims 3 (wszystkie dodatki) | The Sims 4
    1. MSI GT62VR 6RD Dominator | Intel Core i7-6700HQ | 16 GB RAM | nVidia GeForce GTX1060 6GB | Windows 10 Pro
    2. Lenovo Z710 | Intel Core i5-4200M | 16 GB RAM | Intel HD Graphics 4600 | Windows 8.1
  • Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Ale moment, dwie rzeczy się nie zgadzają;
    Pierwsza, czemu kupiłaś dodatek, dopiero myśląc nad podstawką? Musisz mieć podstawkę by dodatek zadziałał.
    Druga, Jak dostawca nie chce ci dać? Kupowałaś w sklepie przez internet, czy tak jak powiedziała moja przedmówczyni, na allegro? Jeśli w sklepie, to pudełko powinno być w folii, i nie powinnaś w ogóle mieć problemów z kodem, bo nic w środku nei było by tknięte. Jeśli jednak kupiłaś przez Allegro, no to nie liczyłbym na wiele, ktoś po prostu cię oszukał.
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No więc Dagi nie zgadzało mi się tu coś od początku, nie chciałam jednak oskarżać kogoś bezpodstawnie o piractwo. Ale przypuszczam że jest tak, że nasza koleżanka "kupiła" spiratowaną wersję podstawki, a legalnie - dodatek. Ale niestety - trzeba dużej znajomości w technice piratowania, by przeskoczyć zabezpieczenia Origin. Ale to forum akurat nie służy dyskusji o piratowaniu, więc jeśli @XMaria w najbliższym czasie się nie wypowie - temat zamknę.
  • Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Ja przypuszczałem, że kupiła dodatek bez podstawki... Właśnie, propo tego, co ma oznaczać? chciałam kupić główną grę, lecz Pani napisała mi że kod został już użyty"? Jaka znowu Pani? Wiele rzeczy się tu nie zgadza, i w ogóle ciężko zrozumieć jaki był jej problem z tym kodem...
  • PatiSzczepPatiSzczep Posty: 193 Member
    Ja również nie chciałam nikogo oskarżać o piractwo, jednak bardzo mocno zastanowiło mnie pytanie o to, czy TS4 wymaga kodu... No i kto kupuje dodatek, nie mając podstawki?
    Miejmy nadzieję, że XMarIa się wkrótce odezwie i wyjaśni nam trochę dokładniej tą sprawę...
    The Sims 2 Ultimate Collection | The Sims 3 (wszystkie dodatki) | The Sims 4
    1. MSI GT62VR 6RD Dominator | Intel Core i7-6700HQ | 16 GB RAM | nVidia GeForce GTX1060 6GB | Windows 10 Pro
    2. Lenovo Z710 | Intel Core i5-4200M | 16 GB RAM | Intel HD Graphics 4600 | Windows 8.1
  • Dagi66Dagi66 Posty: 374
    Dobra, spójrzmy prawdzie w oczy. Minęły dwa miesiące od momentu gdy to napisała. Zobaczyła, że wyczailiśmy pirata, i teraz wstydzi się zaglądnąć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top