Krótkie opowieści Kruliha treści różnorakie 18+

123457»

Komentarz

  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Ekstra, mega, cudo, miód malina! :D Ze śmiechu chyba nie zasnę :D Nie ma to jak powrót w wielkim stylu, pełen radości i dowcipu! :) Przygody chłopaków super, zwłaszcza w salonie fryzjerskim :D Już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków! :)
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Są powichrowani kumple - jest impreza :D No b jakżeby inaczej (litości brzuch mnie boli ze śmiechu). Rico bywa bezpośredni do bólu ale i fryzjer dał czadu albo tylko szczero doradził chłopakowi coby urody nie zmarnować a że francuz to wie najlepiej co i jak :smiley: ale problemy z brzucholem zaczęły się u mnie już przy wiarygodności Delsa i przypomnieniu tajemniczego kryminalnego wątku z gaciami,który w simowym świecie najwyraźniej jest już legendą bez względu na okoliczności tudzież na to czy wydarzył się naprawdę :D
    Pozostaje niecierpliwie poczekac na t co nastąpi teraz na placu budowy po szeregu epitetów :smiley:
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ta opowieść ma pare wad
    1 jest jej za mało
    2 zawsze kończysz w najciekawszym miejscu

    Andree w wersji odświeżonej to pięekny meczinzna, ale ja najbardziej lubie kawałek z materacem
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Super fotki, super dialogi, i zaliczona potężna dawka śmiechu. Oj Andrzeju, potrafisz rozbawić. :D Męskie pogaduchy są rewelacyjne, ale kto może wymyślić to lepiej niż facet. ;) Do ekipy dobił nowy członek Rico, co bardzo mnie cieszy, bo lubię tego misiaczka. Myślę, że z niedźwiedziami nie będzie problemu, swój swojego zawsze pozna. ;) Oby tylko to poznanie nie zaszło zbyt daleko, bo Nineś będzie musiała wypróbować na swoim mężu nowy komplet garnków. :D Monsieur Vimes, fryzjer jak się patrzy, ostrzyże, wypoleruje, zagada z francuska, i nawet poprosi o numer telefonu do klienta. I czemu ten Andree uciekł w popłochu, przecież ręka tego fachowca, zrobiła mu cacy fryzurkę, i tak delikatnie muskała mu włosy. ;) "Rudy jelonek", z tajną misją, wywołał u mnie napad śmiechu. :D
  • SimAnnaBellaSimAnnaBella Posty: 747 Member
    Historia jest genialna. Dialogi są genialne. Postacie są genialne. Autorzy są genialni!
    Świetnie się czyta. Koniec i kropka. Nic do dodania. Polę do pisania zostawiam mistrzom i pozdrawiam! :);)
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Super komiks :) Świetne zdjęcia i dialogi! Czekam niecierpliwie na kolejny odcinek :)
  • SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Padłam ze śmiechu , fryzjer **** a koledzy zgrywusy też nieźli. Uwielbiam takie klimaty :) .
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Funkcja polerowania rozłożyła mnie na łopatki :joy: Po czymś takim siedząc u fryzjera będę się trząść ze śmiechu i mnie też będzie funkcja polerowania potrzebna :D
    Świetne!
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top