Krótkie opowieści Kruliha treści różnorakie 18+

13567

Komentarz

  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Popłakałam się ze śmiechu. Lupa tu niepotrzebna, może lepiej trzeba szczękę trzymać, by nie wpadła do szklanki. Na wszelki wypadek polecam avkom anticiapeglue, a Tobie Andrzeju założenie kącika ze złotymi myślami.
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2015
    :D Dotrwałem tylko do tego "że aż mrauuu" i musiałem odpoczać :D

    No i prosze nawet D. mi obrobili za plecami :D
    Boshe jakie foty ! Dzikie chaszcze Rico ? Bo już sie pogubiłem...oni chyba już mocna dawkę zacieszacza wzieli przed tymi przygotowaniami :D Będzie pałer do wykonania zadania oj będzie.. nawet kiedy Rico ucieknie przed niedziwedziem :D
    Co ten Andree tam czyta :O
    Wie też jak zagadac z szefem ,mina z kubkiem wody to patent,który jak widac sie sprawdza :D
    Idealnie dobrałeś miny do tekstów - bomba to mało powiedziane :D

    A po "szefosku" - naprawde wspaniała robota !
    Post edited by SimDels on
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    "jak sie do Ciebie podkradnie i zazada Twoich chaszczy, to bedziesz inaczej spiewal" - padlam w ataku smiechu :D
    Utrata wlasnych chaszczy moze byc naprawde bolesnym przezyciem.
    Andrzejku jeden z najzabawniejszych kawalkow jaki czytalam ostatnio i bez mesko damskich watkow co latwe nie jest. Ten kawalek jest super!!!
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano marca 2015
    Kolejny odcinek Andrzejku jest bardzo ciekawy a zarazem tajemniczy,już mnie ciekawość zżera co będzie dalej. Ale tak bez kobitek w dziczy to nie fajnie,chociaż jakąś "pielęgniarkę" byś przemycił na wypadek ataku niedźwiedzia lub innego zwierza :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano marca 2015
    Andrzeju - najlepiej przyjść na końcu i przeczytać całość za jednym zamachem - od deski do deski!
    Uśmiałam się niesamowicie! Masz dar snucia barwnej i wartkiej opowieści - tylko za pomocą dymków!
    To jest dopiero sztuka - pozbawić historyjkę tych wszystkich objaśnień na boku, a jednak uczynić ją jasną i czytelną. Nawet bez lupy!

    Jestem za - względem założenia zeszytu Złotych Myśli Zacieszacza Andrzeja. Pod tytułem ZYMZA!

    Na pierwszym miejscu umieszczam : ... Albo będzie zdobywał, albo mordował... Co na jedno wychodzi!
    No po prostu perła!

    Mam nadzieję, że koniec to dotyczy TYLKO TEJ historyjki?
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Bardzo lubię takie męskie przygody, Jest super. Obrazki swietne a teksty jeszcze lepsze
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Ja krótko bo się tarzam: kkvtn3mrlrhv.gif i px1ko08lbm39.gif i jeszcze 5f12xeqscz86.gif
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    O kurcze! Andrzejowi grozi kryminał?! Trzeba będzie tort upiec i wsadzić do środka pilniczek ;)
    HAHAH! Ale przekręt, zamiast kary wizja haremu w dziczy HAHA!
    O jezusie! Andrzej, jak mogłeś zignorować tę czerwoną pałeczkę barmana! To na pewno jakaś wróżka zaklęta w faceta jest! A Ty zaloty olałeś! W sumie to jak kobietek nie można brać to przynajmniej mężczyzn weź przystojnych ;)
    ALEŻ SOLIDARNOŚĆ: Yyyyyyyyyyy......... HAHA!
    Ale prosze, pełny profesjonalizm, panowie czytają lekturę jak przegonić niedźwiedzia, a jak to będzie niedźwiedzica?
    Nie no mimika Delsa mówi sama za siebie, mnie już go jest żal że tam musi jechać ;) AHAHAHA!!!! A MINA ANDRZEJA Z KUBKIEM W DŁONI?! !HAHAHAAAAAA!!!!!!!

    Rico czy pojedzie nie wiadomo, ale najlepiej to skoczcie po...

    landing-beargrylls.jpg?width=960&height=300&ext=.jpg

    Cmokasy weekendowe! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • The user and all related content has been deleted.
  • DemonkaDemonka Posty: 116 Member
    Jeny nigdy jeszcze nie widziałam simowego komiksu
    To jest mega genialne :D
  • saszenkasaszenka Posty: 384 Member
    edytowano marca 2015
    No, panowie, macie niezłe zadania do wykonania - znależć pustelnika, uniknąć starcia z niedźwiedziem, przedsięwziąć środki ostrożności, by nie zostać uwiedzionym... powiedzmy przez jakąś inną istotę , nie dać się ściągnąc w krzaki niejakiemu Alfredowi :) ... A wszystko to w imię ... hmm... męskiej przyjaźni >:)
    Anna proponuje panom nakłonienie do wyprawy niejakiego Beara Grylls. Gdyby jednak ów rzeczony awanturnik się wypiął , to proszę rozważyć zabranie ze sobą

    xt3jgbrbe9y3.jpg

    Szczęśliwej drogi :)

    Ps.
    Andrzeju, świetny komiks. Przyłaczam się więc do tych zachwytów tu wyrażonych i gormko śmieję po każdej scence.
    Jednak ciągle zastanawiam się, co Ty robisz tym simom,że swoje emocje wyrażają poprzez tak wyrazistą mimikę twarzy. Wydaje mi się, że zacieszcz nie wystarczy :)
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Szykuje nam się tu niezły męski survival w głuszy :D ... w celach oględnie mówiąc prowadzenia "prac naukowych". Co z tego wyniknie czas pokarze.
    Należy chyba nadmienić, że nie jest to inicjatywa męskiej części ludzików, tylko efekt szantażu Pana burmistrza, który Andrzejkowi dał wybór: zsyłka w głuszę albo areszt. Swoją drogą pierwszy raz czytam, aby ktoś w zamian za zasługi dla miasta musiał zwiedzać dzikie chaszcze.

    Już od początku daje się zauważyć niezbyt ochocze podejście "lwów salonowych" do tej eskapady .... no może z wyjątkiem jednego z czerwoną różdżką ;) . Ale on w męskim gronie czuje się jak ryba w wodzie. Proponuję aby Andrzejek baczył na to co do niego mówi, bo "wsadź sobie to w d...." może być odebrane jako zachęta.

    Pozostali uczestnicy zdecydowanie mniej wykazują optymizmu (miastowe ludziki) i najchętniej by się wymiksowali z tej wyprawy ... głusza ich przeraża.
    Poza tym trzeba będzie jakoś wytrwać przez tych kilka dni bez damskiego wianuszka adoratorek, i zamiast ciągłego uwielbienia, zmierzyć się z surową naturą ;) . Chociaż wyobraźnia podsuwa im mrożące krew w żyłach scenariusze, to męskie ego nie pozwala się wycofać. Nadrabiają minami i w przyspieszonym tempie, korzystając z dostępnej literatury, próbują "doszkolić się" na każdą ewentualna okoliczność jaka może ich spotkać.

    Jest to tym bardziej zabawne, że z historyjek jakie do tej pory czytałam, nic nie wskazuje na to, żeby zamieszkujące ostępy misie miały krwiożercze instynkty. Powiedziałabym wręcz, że są do ludzików niezwykle romansowo ustosunkowane.
    Dlatego bardziej się boję o ich bezpieczeństwo, niż o naszych "naukowców", którzy pod wpływem buzującego w nich testosteronu, gotowi wyrządzić krzywdę rodzimym mieszkańcom lasu.

    Wszystkim podróżnikom życzę ekscytującej wyprawy, odwagi i sił do realizacji wyznaczonego celu :) .
    Misiom natomiast radzę zaszyć się w głuszy i broń Boże się nie ujawniać, dopóki nasi mężczyźni będą tam buszować.

    No chyba, że będą przyparte okolicznościami :) :
    g6b9hp9d57wb.jpg




    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Dobrze, że mieszkam na odludziu, bo wyłem ze śmiechu o trzeciej nad ranem! I pomyśleć, że tak długo nie czytywałem i w ogóle nie rozumiałem sensu powstawania komiksów...

    Barmana z czerwoną pałeczką w dupsku chętnie zatrudnię do puszczania fajerwerków na imprezach masowych, gdy już założę agencję artystyczną. Rezerwuję sobie prawo pierwszeństwa przy zatrudnieniu faceta. A jeśli puszcza jednocześnie bąbelki nosem, dostanie podwójną gażę.

    Przed wyjazdem w dzicze-chaszcze warto jednak sprawdzić, czy ten pustelnik to przypadkiem nie niedźwiedź. Albo odwrotnie. Bo nie ma na świecie takiej ilości papieru toaletowego, która byłaby wtedy najbardziej potrzebna Herosom Surrvivalowcom. :expressionless:
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Tym odcinkiem to tylko smaku narobiłeś :P Jestem strasznie ciekawa co tam chłopcy nawywijają w dziczy! :D
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2015
    :D No tym razem ja podziękuję,poryczałem sie ze smiechu (powaga) :D Twój awek robi takie miny,że bez tekstów można sie rechotac a z tekstami to lepiej nic nie pic przy kompie (nawet piwa z witaminami).
    No i prosze Rico zdążył zjarac bar Matiego a ledwo co robote zaczął :D Nie wiem co oznaczał misiek przytulasek w wykonaniu pana doktora ale ów znajomy od Michała dostał od niego chyba kopa w d.. na tym krzesełku na pożegnanie miast odwzajemnić przypływ przyjaznego uczucia :D
    Rozwaliła mnie też scena z lezącym Delsem, zupełnie jakbyś zgadł że w mojej grze też tak sie kładzie kiedy inni robią cos pożyteczniejszego :D
    Chyba najbardziej zaskoczył mnie koniec ; Anna to prawdziwy tajniak,pojawia sie i znika tak poprostu... i jak rozumiem.. hmmm znów spiskowaliśmy :D (kopnięcie w zadek było zatem ukartowane).
    Po takiej dawce pałera wiem już napewno,że nareszcie mam łikend :D
  • saszenkasaszenka Posty: 384 Member
    No proszę, jak na prawdziwych mężczyzn przystało, panowie odpowiednio się przygotowali do wypracy - kondycję zdobyli, piwo wypili, kuksańce zaliczyli. męskie rozmowy przeprowadzili. Hmm ...tylko dlaczego przed Anną Incognito się nie ukryli? No tak, przecież świat ... o przepraszam ... opowieści bez kobiet byłyby jak ogród bez kwiatów :)
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Mnie też najbardziej rozśmieszył Dels próbujący się wywinąć od ćwiczeń :D I oczywiście też jestem zaintrygowana pojawieniem się Anny :>
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    PIWO na pewno zapamiętam. Zwłaszcza ilości ;)
    Nie ma to jak męska werwa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top