Krótkie opowieści Kruliha treści różnorakie 18+

24567

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Haha, jakie męskie rozmowy na temat podrywania dziewczyn. :# Wprawdzie nauczyciel Michał miał coś innego na myśli niż duszenie i przeciąganie po gorącej lawie, jednak pojętny uczeń dopiął swego. :mrgreen: Ela wreszcie uległa, i będzie miał randkę z gilaniem po stopkach. :D Nie od dziś wiadomo, że kto się czubi, ten się lubi. :)
    Trochę niepokojące są podchody z dosypywaniem czegoś do drinków, dziewczyny nie czują się po nich dobrze, a faceci dziwnie się zachowują, oczywiście poza Michałem, który robi jakieś eksperymenty na simowych organizmach. XD
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Jezusie na dzisiejszym kacu aż mnie boli jak patrzę ja te simy pija. Bleee, strasznie realnie , zlituj się....Umieram. Zazdroszczę Eli że się dała pogilać
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Andrzej, błagam nie obraź się za brak komentarza. Bo choć kaca nie mam, to łeb mnie tak na... znaczy się boli koszmarnie, że nie dam rady nic sensownego napisać. Byłam, przeczytałam, uśmiałam się i pozazdrościłam avkom takiej energii życiowej. Dlaczego ich nigdy głowa nie boli i kaca nie mają?!!! :#
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869

    Witam ponownie, dziękuję pięknie Wszystkim za komentarze i wizyty :D


    Bożenko osoba która pokazywała Eli to ja ale tutaj dobrze skojarzyła Iwonka, iż to dom, co prawda mój avek pokazał jej avkowi więcej ale to na razie tajemnica >:)<3
    Aniu chodziło o więcej emocji, i chyba tejże emocji było pod dostatkiem :D Ela się zgodziła, cel osiągnięty ;) Takiego dziubka jak pokazałaś jeszcze nie widziałem, niezły haha
    Iwonko szkoła mistrza uwodzenia, może trochę na opak zrozumiana, ale efektywna, a o tym co dosypywane do drinków dzisiaj będzie ;)
    Wiolu zaraz sadystyczne... ja bym powiedział nie do odrzucenia :D
    Pawełku to też będzie ale trochę później ;)
    Marcinie żebyś Ty wiedział co te avki lubią ... słów brakuje, zwłaszcza jak się ma pomocnika w grze tak jak u Eli ;)
    Elu jeszcze Twojego avka nie przeciągałem po żadnym sprzęcie, ale ....istnieje jednak ryzyko >:)<3 tym razem bez dopalaczy i kresek będzie. Andrzejek wie co robi ;)
    Gabi dla Ciebie też dziś niespodzianka będzie, ale bez duszenia i lawy ;) a Michał to zielarz daje radę ;)
    Kami Ciebie niedługo też ktoś pogila ale nie wiem czy jako Twój nieświadomy brat się na to zgodzę >:)<3
    Aguś mają kaca jak wracają padnięci, czuja się źle, ale działają na prąd, więc daję radę ;) z człowiekami się tak nie da ;)

    Czas na kolejną część historii, dziś wrócimy trochę do początku, postaram się pokazać jak to z tym handlem było i trochę kolejnej love story będzie w perypetiach klubowych avków.

    Odcinek trzeci: Zamieszanie czasowe.

    Powrót do początku.
    Zanim zaczęła się zabawa, w życie został wprowadzony niecny plan, Dwóch nicponi brało w nim udział a wszystko w imię nauki. Trzeba było rozwiązać zagadkę dotycząca zacieszczy, oddział plajtował a trafiało tam coraz więcej młodocianych przypadków zażycia substancji pochodzenia niewiadomego. Zbyt duży wpływ to miało na życie mieszkańców, aby tak tą sprawę zostawić więc... zobaczcie sami...

    hk88pd91aa16.png
    x456k1yhmqs7.png

    Wszystko zostało skrzętnie ustalone, nie było mowy o błędach...


    lio9w3t5d3wn.png
    7dc81lxdw99j.png
    dcmhhc4a7g56.png
    osn6xqc75zhf.png
    72feppn1yhbw.png
    y07g20iguhb3.png
    s5ted4k11f3h.png
    4ll6zlea7aeb.png
    l6kebmyx9tof.png

    Michał jednak postanowił plan udoskonalić i wtajemniczyć barmanów :o

    khul309obzcx.png
    b3rkjx95s1xh.png

    Teraz już wiecie jak się historia zaczęła czas wyruszyć na dalszą zabawę ;)
    Przez chwilę zabrakło barmana, więc na jego miejscu stanął dzielnie Andrzej, ale tylko na chwile, bo został wytrącony z równowagi i zaczął coś podejrzewać...

    ahum60qqbmix.png
    3exn8r4y409e.png
    0sehj1fjm7mf.png
    10qiz6s2prz2.png
    d2v9mxajigr0.png

    W momencie kiedy zdał sobie sprawę, że ktoś tu mocno namieszał, udał się porozmawiać z Elą. Niestety kretynowi po drodze zachciało się pływać z Michałem i ciężko go było wyciągnąć z basenu.... ale się wreszcie udało i został oddelegowany na rozmowę, oczywiście Michał mu towarzyszył...

    ils3qh8tnfax.png
    2h3fw230r03k.png

    ...Co tu dalej mówić, Michał się oddalił a Andrzej zapomniał o całym bożym świecie zatapiając w objęciach swoją piękna dziewczynę...
    Ze względu na to,że barman idiota powrócił część ludzików pobiegła do baru, tu bym dodał jak zwykle, ale skoro w płomieniach siedzą to posucha straszna w ustach... >:)

    gmm7c40brjva.png
    ihap6vou50ol.png
    boimvy9fohje.png
    mygqfsb4ybao.png
    smaq2sfi66wp.png
    c1gy67snnold.png
    saeddohiaelg.png
    lkor51pzypwy.png
    k5cb2stpxmsz.png
    224dnsoo4nzd.png


    To na razie na tyle kochani <3 . Przyjemnego czytania :D


  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Ja nie wiedziałam że mamy jakiś chemików w drużynie?! Cóż to za niecny plan odurzania simselfów? Boję się co będzie dalej ;)
    O matko... czy ja dobrze widzę? Andrzej i Dels flirtują? No przecież Panowie, każdy samochód jest ładny, czy długi czy krótki byle silnik działał.
    O kurde nawet barmani wkręceni w ten odlocik simowy ;) Kurcze swoją drogą nie wiedziałam że mam takie sokole oko, nawet jak facet tyłem siedzi to widzę że ma rozpięty rozporek, to się nazywa praktyka. Patrzcie i uczcie się ;)
    Widzę że mnie już wzięło równo, siedzę przy barku i gadam sama ze sobą, dobrze że przynajmniej Pieszczoszek słucha hahaha!
    HAHAH! Ella i Andrzej: świetnie odrobina wyuzdania nie zaszkodzi, Dels za to skorzysta na widoku i trochę się nakręci na inne panny pewnie? Czy następny odcinek to będzie orgia w klubie?! PROSZĘ MI UBRAĆ JAKĄŚ ŁADNĄ PIDŻAMKĘ!
    No tak, trzeba przyznać Kamil bardzo odważny, Gosia obserwuje flirty jego i Gabi, nie wiem sama czy mam ich pilnować czy zostawić sprawę Gosi ;)
    Cóż, tych dwoje po takich dawkach rozweselacz to chyba nic nie zatrzyma przed łaskotkami... gdziekolwiek!

    Super przebojowy odcinek, dzieje się Kolego Krulih! To lubię! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Przeczytalam, ogladnelam i caly czas mam dziwne wrazenie, ze tworzac to, tez byles po ziolkach Delsa.
    Litosci! Alkohol przez ch?
    Gdyby nie tego typu bledy odcinek bylby swietny, a tak nieco mi to zepsulo przyjemnosc ogladania i czytania.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    YukizYukiz Posty: 413 Member
    dopiero tutaj trafiłam ale jazda...
    Dajcie mi namiar na Andrzeja, bo ja leń jestem i doszukać się nie mogę... chyba mam pomysł na nową historię i to za sprawką tej historii.
  • Opcje
    KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    <3 Andrzej , super příběhy a skvělá prezentace obrázků s texty :)
    Moc hezky jsi to vymyslel a jak vidím pobavilo nás to všechny :) Mi se to líbí a díky za zábavu :)
    Čekám na další pokračování a věřím , že vymyslíš nějakou zábavnou historku :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Elu ja myślę że Andrew zwyczajnie chciał oddać klimat i nastrój w jakim były nasze simselfy stąd to "ch" hahah B) sama gdy pisze i się zagalopuję to holera wie jakie byki strzelę <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Czy eksperymenty na simach są prawnie dozwolone? Ale może piksel na pikselu może... Świetny odcinek :D . I nawet na te literówki nie wracałam uwagi i fajnie mi się czytało. Kombinatorzy się znaleźli. A na sobie trzeba było poeksperymentować >:)

    A mam tylko małą prosiebkę - bo nie mogę czasami w tych dymkach się połapać. Ten, który idzie pierwszy do czytania, niech będzie trochę wyżej. Bo ja nie jestem widocznie taka kumata jak większość tutaj :(
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja nie ogarnęłam - czy to cały czas ta jedna noc? I tyle się dzieje - romanse , znów gilanie, picie.... Numer z rozporkiem znakomity
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Chociaż przyświecał Wam szlachetny cel, to jednak niezłe z Was nicponie. Bo nawet rozwiązanie zagadki dotyczącej zacieszczy, nie usprawiedliwia przeprowadzania testów na przyjaciołach.

    Twoja rozmowa z Delsem o zabarwieniu lekko erotycznym rozbawiła mnie na równi z:
    - Michał, to trochę krepujące, wiesz...
    - Wiem, dlatego patrzę

    Nie wiem, czy to "Puszek" tak działa na społeczność simową, czy Wasze eksperymenty wymknęły się spod kontroli, bo sporo się dzieje ... a gilanie stało się motywem przewodnim większości romansów.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    MattMateusz15MattMateusz15 Posty: 572 Member
    Krulihu , twoje opowieści mnie rozwalają XD Najlepsze było to z tym dziubkiem i lekcją flirtu :D Chcę więcej :3 Jestem ciekaw ile oni tam drinków wszyscy razem wypili :P
    Zapraszam do mojego kącika :D
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2015
    OMG ! I tym razem dałes czadu zaraz przejrze to jeszcze 5 razy,humor już mi sie poprawił o 300 % :D Tyle tekstów od których można obudzić domowników śmiechem w nocy jak ty to robisz ? :D Anticiapex działa cuda jak widac oby tylko Delsik nie poszedł siedziec za dilerke jak dziewczyny oprzytomnieja :D Kapitalne story !
    Ps : strach sie bac co oni moga zrobic po kolejnej dawce tajemniczego "leku na pobudzenie" :O
  • Opcje
    PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Czytam i ryczę ze śmiechu Andrzeju :D Mam nadzieję że Andy gdy przeprowadził się do mojego miasta nie przemycił tych specyfików? Tym bardziej że i Dels za nim przywędrował do mnie.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Zwidy, majaki, i gilanie od stóp do głów. B) MICHAŁ COŚ TY TAM NAMIESZAŁ!!!
    Wyjaśniło się też kto pokazał Eli, choć sprawa tej "wielkości" nadaj niejasna. ;)
    Świetny odcinek, ubawiłam się czytając teksty, i oglądając fotki. :D
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Trochę się w tym wszystkim pogubiłam, ale wątek Eli rozbawił mnie do łez! :D Dziubek na profilowy, spławienie chłopaków, a potem danie się poderwać i gilanie :D
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Nadrabiałem naraz 3 odcinki - nie, kolego Krulih, z lupą tego czytać nie trzeba. Warto jednak wziąć paczkę chusteczek, żeby się nie popłakać ze śmiechu albo nie zasmarkać z tęsknoty za młodością... :'(

    Znakomicie sfotografowane - świetne przezabawne dymki - zwarty i dobrze zrealizowany pomysł. Barmanka odesłana za bar. Gilanie uskutecznione. Wsadź jeszcze kolegę Delsa do pudła jako dilera, żeby się cenzorzy moralności do historyjki nie dobrali i dawaaaaaj! Masz talent!

    (y)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top