Krótkie opowieści Kruliha treści różnorakie 18+

«134567
Witam tym razem w innym kąciku, chciałem spróbować czegoś nowego, więc zawitałem i tutaj :D Pisarz ze mnie kiepski, ale spróbować warto, zwłaszcza jak się czyta Wasze wspaniałe historyjki. Mam nadzieję, że nikt się nie pogniewa na mnie za wykorzystanie avka, czy też bezczelne nabijanie się z wielu rzeczy i sytuacji. Na początek krótka historyjka, która może mieć ciąg dalszy, na razie nie wiem ile tego można pokazać więc postaram się granicy rozsądku nie przekroczyć :D
Jak już wiadomo wybudowałem klub, obiecałem Eli historyjkę ze zwiedzania, komiks jest długi i będę dawał po kawałku.
Tytuł : Piekielne Sale część pierwsza `Dziubek`


Był piękny poranek kiedy to grupa nowych mieszkańców postanowiła odwiedzić pewną parcelę publiczną w mieście...

gp34se0ku30h.png

Każdy słyszał o Puszku, ale nikt nie wiedział jak wygląda. Po pojawieniu się na miejscu przerażeni bohaterowie struchleli ale tylko na chwilę, przecież to tylko klub dało się słyszeć...

07023p6h8mcy.png


Rozradowani ruszyli do środka, jedni okupywać bar inni parkiet...

g2jmweej2r2h.png

Niektórzy natomiast znaleźli inne zajęcia w klubie...

0oyti0izibri.png
6jdxaxkfbiyp.png
zj0jvyh8djve.png

Aby odciągnąć uwagę Eli od zabawy telefonem mężczyźni postanowili zaprosić ją do tańca...

32kl44ag4z14.png
mf4wsjj8dwwa.png
6r2k7mixaqcy.png

Jak widać chłopcom się nie udało, więc standardowo skończyło się przy barze...

ngpt29ek7l62.png
92t1t0aitu42.png
g9mcp84rw7h6.png

...ale słychać było jakąś wrzawę na sali i trzeba było to sprawdzić

wwlon3z1zwtd.png

... i wtedy na parkiet wkroczyła Ona ...

1rb2eda7mhrj.png

Towarzystwo wreszcie opuściwszy bar, udało się na pogawędki, siedli więc wygodnie na sofach i oddawali się przyjaznej atmosferze rozmów...

hre7bk8wvmqy.png
hfog1q4cdgxx.png
sboyen5kpxca.png
q3431v1xzjm6.png
t6loh4d0ga4r.png
wxcllk6y27gd.png

...czuć było,że coś grubego się kroi...

d7pdw5unlibd.png
eaoe9gckoq0m.png
edqe5w694zyh.png


i nie obyło się bez pokazania....

srn7itl93bwj.png
myqysk4j81no.png

.... no i to na razie tyle kochani :D
Mam nadzieję, że nie zostanę zabity i że komiks się spodoba.

Komentarz

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano stycznia 2015
    Mina Anny faktycznie bezcenna.
    Chociaż myślę, że specjalnie chciała upić Wiolę skoro odsyłała barmankę do baru.
    Może chciała mieć chwilę ciszy. :smiley:

    Tjaa, dziubek Eli. xd
    Od kiedy avek Eli wygląda jak tatuażystka narkomanka?
    Bez obrazy.

    Ale to raczej mój avek ma jakieś konszachty ze światem przestępczym, nie poznaje siebie. :frowning:
  • The user and all related content has been deleted.
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Dwa razy musiałam to przeglądać, raz czytając teksty w chmurkach, a drugi raz, by przyjrzeć się wnętrzom. :D Jeno i drugie, super. :) Gorąca atmosfera tam panuje, więc drinki wyraźnie cieszą się powodzeniem, tylko trzeba było jakąś laskę za barem ustawić, coby chłopaki nie narzekały. :p Dziubek Eli stał się przebojem wieczoru. XD A tak ogólnie to wszyscy na luzie, i głupoty im po głowach chodzą, czyli normalka. :mrgreen: Uśmiałam się z tych dialogów, i czekam na więcej :)
  • The user and all related content has been deleted.
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano stycznia 2015
    Co tu dużo mówić?!!
    - ANDRZEJ !!! Chcę więcej i częściej :p
    - ANDRZEJ SŁUCHAJ IWONKI! :) HAHAH!

    Świetna relacja! Biba się rozkręca, nie wiadomo ile kto wypił ale to nic HAhAH! Dziewczyny i Chłopaków już wszystkich rozpoznaję, nikt mnie nie zagnie bo co dzień patrzę na was po kilka godzin :)) Super się to ogląda! Dzięki Kochaneczku!
    Ela to twardy orzech do zgryzienia, ale jak się już dostaniesz pod skorupkę to miodzio jest, walczcie Panowie o jej uwagę! Chcę zobaczyć jak w końcu daje za wygraną i się zakochuje! :))

    p.s. może to nieistotne, ale włącz sobie kod: headlineEffects off - nie będziesz się musiał gimnastykować żeby nie było widać kryształka nad naszymi głowami :)

    Pozdrówka i czekam co dalej, żądam EXCESÓW! NIECH SIĘ KTOŚ W KOŃCU OBNAŻY ZNACZY !! ODWAŻY!! HAHahahaa! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano stycznia 2015
    BOMBA zegarowa !!! kapitalne teksty,smiałem sie co chwilę (dobrze,że nic nie piłem przy kompie...).
    Dziewczyny w Twoim story wyjątkowo dumne i niedostepne,Ela dała chłopakom czadu.
    Teksty Anny i Eli zabijaja śmiechem no i ta wartka akcja pełna rozbawiających tekstów z dzióbkiem w finiszu...
    Skąd Ty bierzesz takie teksty ?! :D
    Nie wiem tylko co widziała Ela i o jakiego misia chodzi :D
    Przy okazji obejrzeliśmy nieuzinkowy klub,wspaniale prezentują się te fontanny wewnątrz a wielki kryształ chyba jeszcze na nikogo nie spadł więc też ujdzie ;) Świetne story (i wcale nie takie krótkie) i miejsce akcji !
    Czekam na więcej ;)

    Ps: Iwonka litości !

    Chyba nikt Cie nie zabije ale Ty zabijaj nas Andrzeju jak najwięcej tym komksem !

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano stycznia 2015
    Przezornie podeszłam do laptopa bez żadnych artykułów spożywczych :D !

    Ja sobie życzę wiedzieć kto pokazał i co pokazał! Ja ciekawska z natury jestem! Ela niech się nie obraża, tylko wszystko do końca opowie. Nie można tak człowieka w połowie historii zostawiać... :#

    I co tu znowu! Moją Agusię o podsłuchiwanie się oskarża >:) ! No co historia to się Agusi czepiają! A to niby nie chce podpalonej Iwonki gasić, tu podsłuchuje... No ja słów nie mam :\ !

    Andrzej! Super jest. Dopiero dzisiaj doczłapałam, ale jak obiecałam - przeczytałam i bardzo mi się podobało! Dawaj dalej! :D<3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • KapsPlayKapsPlay Posty: 167 Member
    Haha, świetna historia. Tak samo jak większość też zaciekawiło mnie kto, gdzie i co wyjął :) Tajemniczością powiało ;)
    Galeria: KapsPlay
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Tak -ja też stwierdzam że dziubek Eli niezły jest..... Co oni tam pili?
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Zaskoczyłeś mnie. Zaintrygowana jestem tym co było pokazywane, przez kogo i co było takie duże, że wywołało nawet poruszenie u Eli, którą raczej trudno jest zszokować ;) .

    Andrzeju, debiut udany. Czas na dalszy ciąg ...

    Klub zarówno z nazwy jak i wystroju to piekielnie gorący lokal. >:)
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Andrzeju,debiut wyszedł Ci wspaniale :) Czekam na dalszą część XD
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano stycznia 2015
    No, no, no Delsik w roli nauczyciela podrywu - kolejne zaskoczenie, tego się nie spodziewałam. Wprawdzie chyba nie do końca właściwie zinterpretowałeś jego lekcje :) , ale najważniejsze, że podziałało na obiekt westchnień.
    Zauważyłam, że Michał jest również znawcą w temacie robienie dziubka ... taki simowy guru :D .
    Obiecałeś uchylić rąbka tajemnicy, a zamiast tego dodałeś następną, bo zastanawiam się co Dels dodał do drinków, i w jakim celu to zrobił.
    Wątek lekko zaskakujący, ale czyta się i ogląda świetnie. Wciągnęło mnie w Twoją historię ;)
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Powolutku lodowe serce Elli się roztapia, no jak tu się na Was gniewać Chłopaki? W końcu Wasza skromność powala ;)
    - Marcin, świetnie wyglądasz.
    - Wiem Aguś.

    HAHA!

    Co za zbój z tego Delsa! Co my mamy w tych drinkach?! Nie ważne, można zlecieć ze stołka obserwując simselfy podczas jego działania HAHAH!
    Dialogi absolutnie fantastyczne, wyznania dwóch mężczyzn i to uwielbienie dla dużych...OCZU.
    O W MORDĘ! ALE PODRYW! Andrzej?! CO TO ZA TEKSTY MIŁOSNE?! Ale w końcu, jeden lubi łaskotanie, drugi przyduszanie ;) HAhaHA!
    O tak..."WOW" więcej bym nie dodała obserwując Andrzeja obłapiającego Ellę! CO za tupet!

    o proszę, a tu pani pokazuje jak się robi "dzióbka"

    git.pl-3359.jpg
    h6shak8bpgow.jpg

  • The user and all related content has been deleted.
  • The user and all related content has been deleted.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Kolejny super odcinek Andrzej,mimo późnej pory uśmiałem się setnie.Zastanawia mnie co Michał dodał dziewczyną do drinków i co tej Eli pokazał przyszły adorator.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Też się uśmiałem. Ela najwyraźniej lubi być podduszana. :wtf:
    Anię trochę przyćmiło po tym drinku. :trollface:
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wreszcie i moj zenski avek w historii milosnej. Kiepsko mu poszlo u u mnie, to sie na Andrzeju odkuje.
    I po co Andrzejowi byly porady Delsa po tym drinku z ziolkiem ? Najpierw mi chlopcy avka upili, a potem skutecznie zostal uwiedziony obietnica przeciagniecia po sprzecie parkowym przez l z kreska. I dobrze mu tak, po co tyle chlal! Ile nieporozumien moze wyniknac z powodu angielskiej klawiatury!
    Gilgac po stopkach bedziemy tylko pod warunkiem, ze stopki umyte inaczej chala z gilgania.
    Na reszte towarzystwa ziolka slabiej podzialaly. Chyba mniej pili. A na pewno Anna, ktora drink podejrzeliwie obadala i zdaje sie nie dopila. Choc chyba troszeczke lyknela, bo sie jej goraco zrobilo.
    Na Marcina zas drink podzialal przedziwnie - cofnal go do pierszego etapu ewolucji, co zaowocowalo tancem jaki wykonal przodek czlowieka zaraz po zlezieniu z drzewa, ale dosc szybko doszedl do siebie.
    Na Age drink podzialal w sposob typowy - zzoieleniala i zaczela szukac miejsca w ktorym by sie mogla drinka pozbyc z organizmu.
    Na Delsa nie podzialal wcale, bo sobie pan eksperymentator ziolek oczywiscie nie dorzucil.
    Biedny Andrzej sam nie wie w co sie pakuje :wink:
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top