Sugestie graczy - Zmiany w The Sims 4

«13456726
SimGuru_PLSimGuru_PL Posty: 229 SimGuru (retired)
edytowano czerwca 2021 w Dyskusja ogólna
Kochani!

Jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów na zmiany w The Sims 4. Uważasz, że coś powinno zostać dodane do gry, usprawnione lub zmienione - nie zwlekaj i podziel się z nami swoją opinią. :)


Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano października 2014
    Ja na dzis popieram Kamelie w calej rozsciaglosci . Podlog ladnych jest tyle co kot naplakal i trzeba sie ratowac dywanami. Czesc tego co EA zaoferowala w dziale tapet, farb, czy kafli jest absolutnie nieakceptowalne przez osobe nawet nie o za dobrym guscie. Ciekawe czy Tworcy uzyli by cos takiego we wlasnym domach. Jesli nie mamy narzedzia rekoloringu to wersje jednego mebla w trzech kolorach - w tym jeden rzygliwy, to zdecydowanie za malo dla osob, ktore bawia sie w budowanie. Chyba, ze EA chce wyrzucic za burte wszystkich pasjonatow budownictwa i zostac tylko z malymi dziecmi, ktorym pobieranie gotowych parcel Maxisa do szczescia wystarczy.

    A teraz bol Tworcy facetow simowych : ilosc meskich fryzur jest wprost zalosna. To jest chyba jedna trzecia tego co dostali Tworcy simek. O ile zas CAS czworki sluzy simkom o tyle, jak zawsze bylo nawet w TS3 jest denny jesli chodzi o tworzenie facetow. No wtedy mielismy CAS NRaasa i mozna bylo jako takich facetow stworzyc z powiekszonymi suwakami. Teraz z ta zmarszczka mimiczna nieusuwalna w kacikach ustek od EA - sa tylko dwie opcje albo niech gosc niewazne czyjej produkcji gracza czy Maxisa nigdy z profilu nie staje zeby wynaturzonej szczeki nie pokazac, a jesli szczeke ma jako taka, to nie wolno mu stawac an face. No chyba, ze jak wszystkie jako tako wygladajace twory przykryje szczeke owlosieniem bujnym. A jak ktos nie lubi facetow z zarostem niech nie kupuje gry lepiej, albo zostanie przy Trojce.
    No i ostatnia rzecz ktora mnie boli straszliwie - mimika. W trojce mimika byla dopracowana perfekcyjnie. Tu jest wykonana byle jak. Nienaturalne grymasy wykrzywiajace twarz, a nie proba oddania mimiki ludzkiej. Gdyby mi zwrocono mimike z Trojki nawet pogodze sie z cala reszta.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    1.Edycja terenu na parcelach
    2.Edycja świata poza parcelami
    3.Większy limit pięter (3 poziomy to trochę za mało)

    Myślę,że przynajmniej edycje terenu na parceli i zwiększenie limitu pięter jest możliwe do zrealizowania.
  • resurrectedresurrected Posty: 21 Member
    Tak, zdecydowanie zgadzam się z większością. Nie mam The Sims 4, jednak oglądając gameplay'e zauważyłam kilka braków. Brak samochodów i w pełni otwartej przestrzeni to chyba największy cios. Fani TS pisali, że być może nie będzie króliczych nor. A tu proszę. W ogóle nie widać, gdzie pracuje twój sim. W mieście nie istnieje nawet budynek jego pracy, co uważam za frustrujące. Jak pisali użytkownicy przede mną, tapety i podłogi są na niskim poziomie. Basenów mi nie brakuje, właściwie używałam ich tylko ze względów sadystycznych, tj. topienie simów, ale dobrze, że w listopadowej aktualizacji już będą. Za małymi dziećmi też nie będę płakać.
    heq0o9xbyky3.gif
  • KORNELIE15KORNELIE15 Posty: 510 Member
    Myslím,že nápadů by bylo mnoho , kdybychom to srovnávali s TS 3
    Budu taky reagovat na to , co mi chybí v TS 4

    1. Roztomilá batolata ,které se učí chodit ,mluvit atd. :)
    Z novorozence vyroste dítě a jde do školy, tak to není reálné .

    2. Uvítala by jsem své vlastní vzory na přebarvení oblečení ,koberců,podlah a zdí . :)
    Při jakékoliv tvorbě , jsou vlastní vzory velmi důležité :)
    PS: Přednastavené vzory jsou nedostačující :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top