Dels i Przyjaciele - Koniec i początek

«13456721
SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
Klauzula: Wszelkie treści w tym wątku sa fikcyjne ,wszelkie ewentualne podobieństwa postaci czy sytuacji fikcyjnych do realnych sa przypadkowe. Treści w tym wątku pozostają zgodne z prawem RP i regulaminem forum. Ewentualne moderowanie treści bez uprzedzenia autora i podania przyczyny (vide konkretny punkt/punkty regulaminu lub art prawne) stanie się powodem zgłoszenia sprawy do administracji forum oraz jeśli będzie to konieczne - władz EA jako naruszenie i cenzura własności intelektualnej oraz naruszenie art. 54 Konstytucji RP oraz art. 10 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, które gwarantują swobodę wyrażania opinii bez cenzury.
Wszelkie pytania i ewentualne wątpliwości proszę kierować do mnie na priv.




Witajcie ! "Dels i Przyjaciele" to simowy komiks w którym występują zarówno moje włąsne postacie jak i te wykonane przez przyjaciół z forum czyli zgodnie z tytułem :)

Główni bohaterowie to min.Dels - architekt, jego brat Rico - wieczny romeo oraz Nina - pewna siebie i marząca o lepszym świecie.
To również podziękowanie dla Was za komentarze i wsparcie w simowej zabawie :)
Komiks z pewnym opóźnieniem publikuje także na powołanym do tego celu blogu jednak na świeżo wszystko najpierw będzie pojawiać się tu.


1%2Bczolowka.png

2%2Bopis.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

11.png

12.png

Cdn...



Post edited by SimDels on

Komentarz

  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Impreza na rynku zapowiada się świetnie! Nawet nieproszeni goście się pojawili. Te kamieniczki w tle wyglądają uroczo! :D . I powiem, że całkiem malownicza grupa z naszych avków. A Emil zrobiłby furorę gdyby tylko podłe i zawistne maksisy nie świsnęły mu galowego ubranka :\ .
    A co to?! Cirya - jak możesz tak?! No nic, jeszcze się odegramy >:) .
    Dels - REWELACJA! Komiksu tu jeszcze nie było i pomysł jeszcze nie było. Okazuje się, że zdjęcia i krótkie teksty też świetnie opowiadają. Tylko, żeby tych zdjęć było duuuużo! :D

    Dziękuję za zaproszenie i przepraszam za brak domku dla Delsa i Spółki :\ . Niestety, okazuje się, że nie jestem ani architektem ani budowlańcem - po 3 dniach wymyślania bryły poddałam się - życie realne ma swoje prawa.
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Jejku jej, jaki fajny pomysł, na przerobienie Simsów na komiks! :D I to jeszcze z naszymi uroczymi avkami w rolach głównych! :D Prezentują się bajecznie! :) Zazdrosna mina Iwonki powaliła mnie na kolana :D A Agnieszka jak zalotnie rozgląda się za potencjalnym ciachem :D A tymczasem punkt dla Ciryi :D No, ale to dopiero wstęp! Umieram z ciekawości co będzie dalej! :)
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano października 2014
    hahaha świetne! :D love it! <3

    zdaje się forma pisana, krótka, a taka treściwa i tyle można z niej wyczytać! :D
    zdjęcia i oprawa przecudne, że o aktorach skromnie nie wspomnę! :p
    zabójcze ujęcia! Iwonka wzrokiem mogłaby poszatkować pomidora :D
    oj Aguś! :D ale ciacho było fajne co nie? :D

    niech Impreza trwa! kysa48qz6ka0.gif

    edit...no dobra, czytam 4 raz! ;p
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zrobione fantastycznie jako komiks, a sceneria Starego Miasta jako tlo fantastyczna. Dells otoczony pieknymi panienkami powinien czuc sie jak w raju. Tylko braciszek jako konkurencja mlodo meska. Czyli wszystko dla Dellsow XD Wszystkie avki damskie sliczne i naprawde trudno sie zdecydowac, ktory ladniejszy :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Dels ile Ty jeszcze masz talentów?!:) Pomysł komiksu genialny,ja uwielbiam taką formę rysunek i tekst,kiedyś zaczytywałam się "Kapitanem Żbikiem" autorstwa Jerzego Wróblewskiego, którego znałam osobiście!:) Dels świetna historia się zapowiada z udziałem takiego wspaniałego grona znanych mi avków.:) Sprawiłeś mi ogromną frajdę takim pomysłem pokazania historii BRAWO!!
    Na tym zdjęciu Iwonka jest powalająca,( żadnych nieproszonych na imprezie) HA!HA!HA!

    llaizepj9c4g.png
    7.png 243.2K
    ID Origin olivkasims
  • [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano października 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Naprawdę świetnie się to ogląda/czyta! :D I kto by pomyślał, że ja i Emil tak razem densić będziemy! :D A potem wszyscy razem za Delsem wężykiem :D Ciekawe kto Iwonce serce złamał? Może właśnie Devil? :P No, ale gdzie Rico i Nina? ;>

    P.S. Do mnie też nie musisz tak "oficjalnie", po nazwisku simki ;) Ewelina jestem ;)
  • beagle626beagle626 Posty: 93 Member
    Widać, że naprawdę przykładasz się do każdego zdjęcia. Na wszystkich świetnie uchwyciłeś gesty i mimikę simów, dzięki czemu można z nich bardzo wiele wyczytać. Wiem, jak długo czasami trzeba czekać, żeby zrobić udany screen. Podoba mi się też lekki i przejrzysty styl Twojego komiksu. Gratuluję i czekam na więcej! :)
    Poza tym, jestem ciekaw, co dalej spotka bohaterów :D
  • JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Doskonałe :) Jestem z pokolenia przedkomiksowego - gdy w PRL ukazywały się pierwsze zeszyty komiksowe, byłem już za stary na takie lektury (i miałem inne ważniejsze sprawy do roboty).

    Z tym większą ochotą oglądam i wczytuję się w Twoje dzieło, kolego Delsie. Niezbyt rozumiem, czym zawstydziłem tę śliczną blondyneczkę - zajrzałem jej w dekolt? :o I w ogóle kto to jest? Dasz adres?

    Gdybym Ci za bardzo podeptał buty w tańcu, Ewelino, kup sobie nowe, na mój rachunek. Jak szaleć, to szaleć! Zamawiam następnego lambeth-walka :)

    Proszę o więcej, kolego Delsie. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie i mam wrażenie, że polubię komiksy - przynajmniej takie.
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Ogromnie Wam dziękuję :)
    Yvonne - oczywiście ,może przyjmiemy,że ona ma na imię Iva tylko mówią na nią Carmen
    Anilewe - Pewien łamacz serc pojawi się poniżej ale sam jeszcze nie wiem jak wyjaśni się historia Ivy Carmen ;)
    Beagle - wielkie dzięki!
    Sam tego nie wiem ale oczywiście to wszystko trudno ogarnąć bo w grze możemy mieć tylko 8 osobowa rodzinę a tu zaproszonych gości jest więcej.Dlatego nie zawsze wszyscy są widoczni na screenach.
    Emilu - dziękuję.Teraz widzę,że jest tam trochę błędów i nie jest ogólnie tak fajnie jak zakładałem ale tym bardziej miło mi,że może się podobać
    Bohaterowie (również Twój ludzik) są w grze mało przewidywalni więc zobaczymy jak będzie także jeśli chodzi o ewentualne podboje sercowe ;)

    No to lecimy dalej ;)

    1.png

    3.png

    2.png

    4.png

    5.png

    6a.png

    6.png

    8.png

    7.png

    9.png

    10.png

    11.png

    12.png

    13.png

    14.png

    14a.png

    15.png

    16.png

    17.png

    18.png

    19.png

    20.png

    21.png

    Cdn...
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Super rozkręcasz imprezę Desl dziewczyny mają świetną zabawę, ale coś mało panów ,Emil i Ty nie dacie rady obtańcować tyle panienek!:
    Zdjęcia z imprezy rewelacyjne, szczególnie ujęcie wężyka na czele z Delsem BRAWO!!! No i ciekawi mnie co też trapi Iwonkę :) Niecierpliwie czekam na cdn.:)
    ID Origin olivkasims
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Nie no genialne to jest! Zdjęcia faktycznie robisz cudne! I zachowanie obcych avków to jedno ale przyłapanie ich i cyknięcie fotki w odpowiednim momencie a potem tak świetne opisanie - to mistrzostwo świata. Wszedłeś do gry z przytupem! :D

    Faktycznie, Devila mógłbyś wprowadzić na imprezę - wszędzie, gdzie czytam jest - więc tu już chyba norma powinna być. No chyba, że nie chcesz mieć konkurencji, hihi ;)

    Cirya - to twoja? Włosy wskazują na nią, ale się chyba przebrała? A co się łamiesz dziewczyno - wśród swoich jesteś. Jeszcze parę drinków i wszyscy będą słyszeć mniej więcej tak jak ty śpiewasz! :D

    No i gdzie Rico i Nina? Czyżby Rico postanowił wykorzystać nieobecność Delsa w chacie i zabrać się porządnie za rwanie Niny?! B)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Dopiero co umieściłam poprzedni wpis i już mam ciąg dalszy! Dziękuję Dels!! Ale historia się porobiła z Anką i Devem HA!HA!HA! aż się spłakałam ze śmiechu !:) Super się czyta i ogląda, impreza na całego bracia rozbawieni ( co oni biorą?):)

    lkjxbnmrdjd3.png

    A najfajniejsze jest to że to nie są jakieś tam Simy tylko, avki ludzi z forum których wszystkich znam i to jest naprawdę strzał w dziesiątkę!:)
    13.png 321.9K
    ID Origin olivkasims
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    A ja już myślałam, że mój komentarz wcięło >:) a ty już zdążyłeś kolejną cześć wrzucić! :D

    No i Devil jest! Tylko, jakoś tak jak nie on? Coś słabiutko trafił... Biedna Ania, teraz będzie rozmyślała i spędzi jeszcze bezsenną noc! To chyba pierwszy raz, gdy to dziewczyna martwi się, że złamała serce Devilowi! :D Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka haha!

    Widać, że impreza się rozkręca i ściąga coraz więcej gości. Życzę powodzenia w zapanowaniu nad naszymi rozbrykanymi avkami! :D (*)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Biedny Devil, słabo mu wejście wyszło! xD Simka Kamelii taka śliczna <3
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Mi też się ta zabawa podoba. Cięzko opanowac tak duża grupę w jednym miejscu. Ciekawe co jeszcze zobaczymy??
  • [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano października 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Iwonko, może dlatego odrzuciła jego zaloty. <haha>

    Dels REWELACJA, ten komiksowy pokaz naszych imprezowiczów jest świetny. (*) Tylko czemu Iwonka taka smutna ?
    Uchwyciłeś ciekawe momenty w grze, i dopisałeś do nich fajny tekścik, co trochę śmiałam się do monitora. :)
  • JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Mnie tam już nie było, @olivkasims - na drugiej części imprezy. Po północy dżentelmen bez fraka na bale nie łazi. Spać też mi się chciało, wymknąłem się więc po angielsku - i dobrze.

    Bo gdybym na WŁASNE OCZY zobaczył, jak Elżbieta oświadcza się Annie, chociaż obie są mężatkami, to bym wezwał egzorcystę albo osobiście laską i kropidłem rozpędził taką niemoralność! >:)

    Czy klub "Drakula" to lokal publiczny i ogólnodostępny, czy tęczowy przybytek rui, porubstwa oraz tych tam... dżęderów? >:) A gdyby do klubu zajrzał któryś z nieletnich Simów (z przyprawioną brodą)? >:) Moralność Wierzbowej Zatoczki poszłaby się bujać na banan? >:)

    https://lh3.googleusercontent.com/-S-42ddJ6bjA/VDwiIZLiIdI/AAAAAAAAKlU/Cbz44MII_T4/w1044-h557-no/10.png

    Chyba, że to fotomontaż, kolego Delsie. W takim razie uśmiałem się. :D

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top