Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

1246728

Komentarz

  • The user and all related content has been deleted.
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Jak zwykle na końcu dotarłam do Twojego Kolorowego Szaleństwa, kiedy już wszystkie ochy i achy zostały "wypowiedziane"... co nie znaczy, że nie dodam jeszcze kilku od siebie.
    Agusiu, zupełnie nie rozumiem dlaczego taki talent budowlany, tak długo był w ukryciu. Naprawdę nie masz się czego wstydzić, to co budujesz jest świetne.
    Zaczarowałaś mnie orgią barw w ogrodzie. Fontanny nie tylko nadają mu klimatu ale faktycznie są niczym kolorowe szaleństwo, któremu z przyjemnością uległam.
    Wszystkie łazienki, a w zasadzie pokoje kąpielowe ( z uwagi na wstawienie tam kanap) są przestronne i z gustem umeblowane... aż chce się tam nie tylko kąpać.
    Natomiast 5 w jednym nie tylko jest radosne i kolorowe ale również funkcjonalne. Jak widać na zdjęciach wszystkie avki swobodnie się w nim czują ... co stanowi duży plus.
    Nie pozostaje mi nic innego jak przypiąć Ci odznakę budowlańca, na przygotowaną przez Ciebie klatę.
    Vimes, jak widać "udziela się" w społeczności simowej ... bałamut z niego niezły.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Aguś, dobry pomysł z tymi roślinkami, teraz dom wygląda ładniej. :)
    Zdjęcia też super. :) Jeden Andy doprowadził te simki do rozpaczy, a Ty piszesz, że masz jeszcze innego Vimesa, no to nie wiem, co się tam będzie działo, haha. :)
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Przepiekne zdjęcia z basenunu- super masz ustawioną grafikę. Bardzo dobre siwatło i kolory. Tez zdecydowanie jak poprzenicy uważam że z kwieciem jest lepiej
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Świetny domek i popieram przedmówców, że dodanie kwiatków bardzo na plus :) I basen <3 Nawet nie wiedziałam, że tak mi ich brakowało, zanim ich nie dodali xD Świetne wnętrza, tętniące kolorami, a mimo to nie krzykliwe.
  • MattMateusz15MattMateusz15 Posty: 572 Member
    Ten domek jest przepiękny :o Nic dodać , nic ująć ;) Dodał bym tylko więcej dywanów :) Pozdrawiam i dużo weny życzę :) Daje (*)
    Zapraszam do mojego kącika :D
  • olawocikiewiczolawocikiewicz Posty: 192 Member
    edytowano listopada 2014
    Cóż za kolorowy domek!Oczywiście o wnętrza chodzi :) Co do bryły-cóż,tak jak powiedziałaś-nie ma szału.Ale nie przejmuj się,ja też nie mam talentu do jej konstruowania :neutral_face: Za to z tej perspektywy wyszła ci rewelacyjnie:
    ft24qe5aj1b1.png
    Zabolało mnie trochę to,że taki piękny ogród zastąpił basen...Ale mimo to,nie zepsuł wrażenia o domku :) Dużo zieleni wokoło zdecydowanie na plus!
    Wnętrza-tak jak mówiłam-bardzo kolorowe.Ma to w sobie pewien urok.Nie zapominajmy,że ogólnie styl hiszpański(bo z nim mi się kojarzy ten domek)jest bardzo...wielokolorowy.Do tego podkreślają to fontanny na tyłach domku.Zauważyłam,że w pomieszczeniach jest bardzo dużo luzu,mogłabyś wykorzystać jakoś to wolne miejsce :) Bynajmniej widać to TYLKO po zrzutach.Przedpokój mnie zachwycił!Nie ma swojego określonego stylu,ale dla mnie jest piękny.Wszystkie pokoje na wielki +!
    Domek mi się podoba,pracuj tak dalej,a w końcu dojdziesz do perfekcji! :)
    Pozdrawiam <3
    ID na origin-Mandrake456
    l0v3jmda7q4z.jpg





  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Aguś, dom jest wspaniały, nie mam się do czego przyczepić, nawet do fotek :D ...
    Kuchnia odjazdowa, świetne połączenie z barkiem i od razu zrobiło się cieplutko, jak cała siódemka obległa kuchnię :D
    Zastanawiają mnie tylko te sypialnie w sumie 5 łóżek na 7 simów?...hmmm, nie dziwię się, że Ania poleguje na kanapach :D
    No i jeszcze...hmm...kto sypia w tym podwójnym łożu? :p
  • krulih2krulih2 Posty: 869
    Wreszcie dotarłem i do Ciebie, przepraszam,ze tak późno.
    Agnieszko świetny domek, piękne kolorowe wnętrza. Ogród mnie urzekł, jest fantastyczny na pewno nocą wygląda niesamowicie.
    Teraz trochę od początku simka-> wspaniała ,duże oczy na plus.
    Cieszę się, że przebudowałaś dom babci wygląda znacznie lepiej w nowym wydaniu, więcej nie napiszę bo mnie te Twoje niewiasty rozproszyły B)
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Anna_vel_annA napisał użytkownik: »
    Widzę Twój domek i lecę do szafy się pakować, na wakacje chcę. Cudny, nie masz co marudzić, bryła zwarta i gotowa niczym Twoja klata ;) Ogród świetny, a do końca swoich dni chyba nie nadziwię się tym cudownym barwnym fontannom, które tak wspaniale są użyte w grze. Extra efekt.
    We wnętrzu doskonale połączyłaś kolory, podoba mi się niezmiernie ten musztardowy brąz i ceglasta czerwień. Zapowiadało się bardzo klasycznie, a jest nowocześnie.
    Kapitalnie wyglądają kolorowe półki w jadalni.
    Impreza jak się patrzy, Emil i Danusia szaleją :))
    Pokoje kąpielowe przestronne, jasne, piękne.
    Sypialnia malinowo czerwona jest boska, intymna i eteryczna.
    Podobnie fioletowa część sypialniana, Dels nawet ma siłownie? :)
    I tak, rzeczywiście, pluskamy się a jakże, w końcu pogoda listopadowa dopisuje ;) HAHAH! Widzę Twoje stworki potworki też, a jakże raz się simuje!

    Pozdrówki <3

    Nic dodać, nic ująć, całość świetnie wyszła, bryła udana, a i wnetrza niczego sobie. A ta łazienka:

    xfp23vh5wmjq.png

    BOSKA! <3
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    No pewnie, że się spodobało! :) Domek jest ładny, funkcjonalny, świetnie rozplanowana przestrzeń zarówno w środku, jak i na zewnątrz (fajny pomysł z altanką, wyszła bardzo przytulnie). Najbardziej chyba mi się spodobała jadalnia i salon. Sypialnia z różowymi akcentami trochę odstaje od całości, ale i tak jest ładna :)
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Mnie też bardzo się spodobał domek. <3 Co do bryły to od frontu prezentuje się ładnie, ale z boku dodałabym znowu te kwiaty pod okna, by go bardziej ozdobić. Fontanny, klomby z kwiatami, dróżki oraz altanka z lampionami, tworzą razem uroczy ogród. :) W środku też bardzo przytulnie. ładne mebelki w starym stylu, i dobrze dobrane tapety. Całe szczęście, że zagoniłaś mojego avka do gabinetu, bo to śliczny pokoik z ciekawymi książkami. :mrgreen: Na górze sypialnie w różnych kolorach, więc każdy mógł sobie wybrać to co lubi. :) Salonik z jadalnią przestronny, pięknie urządzony, i chyba wszystkim przypadł do gustu. :) Dziękuję za zaproszenie avka do oglądania domu. Gościnny gospodarz, miłe towarzystwo i wygodne domostwo sprawiło, że pobyt był bardzo przyjemny :kiss:
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Obejrzałam dokładnie Twój ostatni dom i zachwycił mnie. Chociaż bryła skromna, to wnetrza rewelacyjne! <3
    Najbardziej podoba mi się to ujęcie:
    vzixilel7gkq.png
    bardzo przytulny dom. :)<3
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    <3 z 2 strony kącika najbardziej podoba mi się reakcja avka Eweliny na niezręczną sytuację HAHAH!

    Przeprowadzka o 2 w nocy... phi! Normalka.
    To już takie sielskie klimaty, zaraz którejś z nas zacznie w głowie budzik dzwonić że czas się rozmnażać ;) Biedny Dels...
    Jadalnia wspaniała, nawet fortepian jest, tylko Emila brakuje żeby coś do posiłku pięknego zagrał. Jak ja będę grać to będą niestrawności na 100 %
    No wiesz? Żebym nie weszła samodzielnie do biblioteki?! To jest podstęp, tam musi być gdzieś winiarnia, to jedyne wytłumaczenie. Gabi się dokształca jak poderwać skutecznie Pana Vimsa na mieście ;)
    Sypialnie i pokoje kąpielowe są piękne, wszystko takie klasyczne i eleganckie, brawo!
    No i co by było gdyby basenu nie było :)
    Ja widzę, że tu wszyscy mają pięknie kolorystycznie dobrane stroje kąpielowe tylko nie ja... jak nie u Michała w bieliźnie, tak u Agi w zielonych majtkach... gdzie jest moja kanapa? Idę spać.

    Dobrego weekendu :D
    h6shak8bpgow.jpg

  • olawocikiewiczolawocikiewicz Posty: 192 Member
    Zakochałam się!(Chłop będzie zły,ale co tam :smiley: )I to w tej bryle!Po prostu jest piękna.Nie wiem co mnie w niej tak urzekło...Masz mi tu natychmiast gadać!
    Ogród też bardzo ładnie rządzony.Mam tendencję do małych,lub nawet średnich altan,ale ta wspaniale się komponuje z ogrodem.
    Widzę,że we wnętrach dominowała zieleń.Czyżby kolejny dom ekologa na forum?Ale muszę przyznać,że b.ładnie wygląda w połączeniu z brązem czy pomarańczą.Chociażby popatrzeć na tą cudną łazienkę,o której wspomniała Danutka.Za to najbardziej spodobał mi się hol.Ciekawa kolorystyka,widać że tętni życiem-wydaje się być taki żywy.No a gabinet?Z taką ilością książek moja Ola siedziała by tam aż po grób.
    Domek ciekawy,na + :)
    Pozdrawiam <3
    ID na origin-Mandrake456
    l0v3jmda7q4z.jpg





  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    super Agusia! mnie się bardzo podoba <3 wewnętrzne jest wypieszczone, o czym świadczy choćby rozanielona mina mojego simselfa :D
    bardzo podoba mi się pomysł z altaną i bardzo klimatycznie Ci to wyszło Aguś :) na dole, czyli kombo kuchnio-salono-jadalnia bardzo fajne kolory i umeblowanie, tak samo podobają mi się sypialnie, każda w innej tonacji i każda fajna na swój sposób :)
    ja osobiście nie lubię podłogi typu biało-czarna płytka ala marmur i nie przepadam za ścianą w paski (choć ta akurat nie razi mnie tak jak marmurowa podłoga, no i dlatego wg mnie łazienki straciły troszkę na uroku :))
    zewnętrze tez mi bardzo przypadło do gustu...moc buziaków :)

    no i oczywiście Wspaniałego Weekendu :) dużo zabawy w budowaniu domków :) (ta zaraza dalej nie działa!)2min284yy86s.gif


    jgiphcz2c9d1.jpg
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano listopada 2014
    No i masz ci los! a ja chciałam cię Wiolu razem z Anią do Wersalu Danusi zabrać! I jak ty tam przeżyjesz?!! :D<3<3<3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    ahahaha byle marmur mnie nie przygniótł :D może jakoś dam rade :D
  • The user and all related content has been deleted.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top