Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

2456728

Komentarz

  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    HA!HA!HA! Kolejna zabawa z moimi ulubionymi aktorami -simami!! BRAWO Agnieszko! :) Iwonko uśmiałam się z Twojego komentarza zacytuję....
    ...."niech Emil pokaże wreszcie nam swoje kropidło..." HA!HA!HA! :)
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    hehe, wesoły wieczór mamy dziś :D

    Aguś tak jak czytałam, to też mi się wydawało, że przechrzciłaś avka Iwonki :)
    ale mamy 21 wiek, wszystko można zmodyfikować ;)
    np. mam podejrzenie, że Emil to chyba na zmodyfikowanych kurczakach jedzie :D:D
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Iwonka napisała: Haha, taka niespodzianka i tu :) Dlaczego Anusia śpi na kanapie, plecki ją rozbolą.
    - Iwonko! Bo na kolację była grochówka! HAHAH!
    Aga napisała: Jak Ela nie ma! Przecież cię nawet podrywała na imprezie u Delsa! A że w przebraniu... No cóż...
    - Ela by mnie w życiu nie podrywała! Ja jestem po 30tce! HAHA!
    Aga: A twój avek Aniu to do snu miała jakąś piżamkę? Bo u mnie latał w majtkach i staniku. Czerwonym.
    - Matko jedyna! Proszę mnie w trybie natychmiastowym w jakąś koszulinę lekką i przewiewną wbić! Może być kusa, w razie alarmu p/pożarowego mogę odcedzić kartofelkę z prędkością światła!

    Jesteście niemożliwe Moje Dziewczyny :) Cmokasy <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    edytowano października 2014
    No właśnie dałam plamę :\ . No cóż, posypałam głowę popiołem, kwiaty wysłałam :) . A co do Emila to mnie nic już nie zdziwi! :D
    Aniu, mam nadzieję, że lubisz lawendowy... ;)
    Ela by mnie w życiu nie podrywała! Ja jestem po 30tce! HAHA!
    To ja też nie mam szans :\:D
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    pięknie zasexowiłaś avatarka Aguś, lawendowy? OK. Byle nie ziemisty, strasznie niekorzystnie się na siedzeniu prezentuje ;)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Kurcze super i jakie pozy z wędkami odstawiły :D Wnętrza prezentują się świetnie,nie tylko za sprawą dziewczyn ;)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Swietne - usmialam sie na maksa z Anny na kanapie - dom sie tez swietnie prezentuje - nareszcie koniec z domami na pokaz jedynie w ktorych grac sie nie da - bo teraz zawsze mozna takowy pobrac na luzie i stestowac jak sie gra w jakies landarze, albo zgraconej chacie. Tu jak widac gra sie super. A co do wolnej woli :) - zeby miec pozytek z sima niestety musi on miec co najmniej drugi poziom charyzmy zeby zaczal nabierac troche indywidualnosci. Im wiecej charyzmy i obycia z innymi simami - tym bardziej "inteligentny" piksel jest :D Mnie wyszkolenie takowego zabiera do 10 dni intensywnej gry nim go moge na luzie puscic. No niestety moj puszczony natychmiast leci zrobic sobie drinka - alkoholik jeden.. Komputera dawac im nie wolno bo natychmiast poleca grac w "People for ever" i nie odejda od kompa dobrowolnie. (Zupelnie jak ich Opiekunowie XD) : Ale do ogrodka perwswazja mojego nie trzeba zaganiac - podlewa sam z siebie jak sie kapnie, ze mu usycha cosik. Niestety na podlaniu sie konczy.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Wow kolejna historyjka z avkami, tym razem babskie spotkanie w Starym Młynie. :) Ani, Iwonce, i Agusi, chyba się domek spodobał, bo rozgościły się w nim na dobre. Jedynie Ani, przy losowaniu łóżek coś źle poszło. <haha>
    Pozdrawiam
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Ania niby ma aspirację botanika ale na początku nowej drogi życiowej do łopaty łopatą trzeba ją było gonić :D . Teraz muszę zabrać się za edukowanie tych moich pikseli (jak ja lubię to słowo, Elu) to może jakaś historyjka powstanie :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Fajnie się dom prezentuje, wygląda ciekawie, a dziewczęta piękne, czego można chcieć więcej. Chyba tylko jakiegoś miłego meskiego towarzystwa.
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Haha Anna jak widać uwielbia spać w Simsach :D Domek bardzo fajny, lubię domy jednopiętrowe, właściwie parterowe :) Pozdrawiam!
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Witam i pozdrawiam Cię Agusiu :)
    Tak się złożyło, że korzystam z chwilki wolnego czasu i tym samym nadrabiam zaległości w kącikach.
    Ponieważ dopiero niedawno się poznałyśmy, postanowiłam rzucić okiem na Twoje prace aby " przybliżyć" sobie Twoją osobę. I muszę przyznać, że kolejny raz jestem mile zaskoczona.
    Modernizacja domku babci wypadła znakomicie tym bardziej, że napotkałaś na spore problemy z materiałami. Wszystkie pomieszczenia są przestronne, ciepłe i rewelacyjnie wyposażone. Wyrazy uznania za trzy w jednym, czyli:

    w3qeviro1nmc.png

    Jestem pełna uznania, że taka drobna osóbka jak Annie poradziła sobie z tym wyzwaniem. Najwyraźniej w tym małym ciałku drzemie wulkan energii.
    Historyjką z dziewczynami świetnie się bawiłam ... za sprawą pełnych dowcipu opisów.
    Współczułam jedynie Ani tego spania na kanapie w kuchni, i nawet zapewnienie, że kanapa była wygodna niczego zmieniło.
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    resurrectedresurrected Posty: 21 Member
    Dom jest świetny. Uwielbiam jednopiętrowe domy. Są takie niby zwyczajne, a jednak jest w nich ta moc!
    heq0o9xbyky3.gif
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Dziękuję za sympatyczne komentarze! :D W kolejce czeka nowy domek i zobaczymy, może w końcu znajdę czas na pokazanie. Pozdrawiam! :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    resurrectedresurrected Posty: 21 Member
    Ooo, no to trzeba koniecznie zobaczyć ten domek! Rodzinka świetna :)
    heq0o9xbyky3.gif
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Zdecydwoanie zgadam się z Yvonne tył jest calkiem niezły, dachy też są ok. Poprzez użycie tylu kolorów dom nie wydaje się pusty. choc jest potezny rozmiarowo. Szalona kuchnia bardzo spodobała
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top