Anna_Vel_annA ♡ ♡ ♡

«13456736
Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
edytowano lipca 2016 w Kąciki twórców
Pozdrawiam Wszystkich Moich Kochanych Przyjaciół i Forumowiczów! <3
h6shak8bpgow.jpg

Post edited by Anna_vel_annA on

Komentarz

  • The user and all related content has been deleted.
  • [Deleted User][Deleted User] Posty: 0
    edytowano września 2014
    The user and all related content has been deleted.
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Anno, toż to galeria piękności <3 Twój avek jest wspaniały, jak tylko go zobaczyłam, byłam nim zachwycona. Powiem nawet, że bardziej mi się podoba od tego z TS3. Popieram Iwonkę, w tym co napisała, jesteś taką radosną iskierką na tym forum <3
    Leonerka się przefarbowała XD , ładnie jej w tych ognistych włosach. :D
    Czemu "była ukochana", może się okazać, że będzie obecną. :mrgreen:
    Buziaki :kiss:
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Wszyscy super oryginalni i pieknie zrobieni ale avek przebija wszystko. Rzeczywiscie okazuje sie, ze w TS4 Casie nawet trudniej zrobic jest oryginalnie wygladajacego sima niz w trojce. Przynajmniej mnie. Nie wiem czy simki latwiej bo nawet nie probowalam. Ale patrzac sie na czesto podobne u jednego Tworcy typy to chyba tez nie latwo. Tak wiec gratuluje fantastycznej roznorodnosci. Mam avka i pania Lay w bibliotece wiec nie ma watpliwosci, ze na pewno zamieszkaja kiedys u mnie w grze.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Iwonko! Bardzo Ci dziękuję, może to i pomysł by samemu avka nie tworzyć, tylko oddać się w kompetentne ręce ;) tak mnie widzi osoba pewna blond, co wytrzymała ze mną 19 lat, więc się chłopak już trochę napatrzył HAHA! Dziś otrzymałam tyle wspaniałych wiadomości i ciepłych słów, że niemożliwym jest bym przez najbliższe 10 lat miała grypę, anginę, czy katar, bo baterie mam naładowane na maksa i brzęczą jak kable z rozdzielni w deszczowy dzień ;) I tak, ręce mam zdrowe, silna jestem, ukręcę łeb każdemu co ma przyjemność z krzywdzenia. Możesz ich wrzucać łopatami do mnie, potrenuję na nich zamiast na drewnie do pieca ;) CMOKASY WIELGASY MOJA DROGA!

    Gabi Kochana! Wielkie uszanowanie moje dla Głównej Najsłodszej Diablicy Forum :)) Ściskam mocno w pasie, dziękuję Ci za tak wspaniałe słowa otuchy i serdeczności. To takie echo potem w momentach gdy człowiek czuje się wywrócony na lewą stronę. Działa jak lek.
    A była ukochana, no bo ślicznota taka wygrała że mój blond "agresor" to raczej u mnie na smyczy zostanie ;) BUZIALE OGROMNIASZCZE!

    ELU! To taki simowy Oscar gościć u Ciebie w grze! Bardzo dziękuję! Wierzę że będzie dobra zabawa, dużo nektaru? ;) i sporo Vimsów, skoro tylu ich już masz to proszę załatw mi jedną randkę sam na sam, nawet bez stołu do masażu ;) Podobnie do Ciebie obserwuję nowości i z Twoich dzieł tez mam skarbonkę zrobioną dlatego właśnie zależałoby mi żeby się nie zgubili. Uściski wysyłam, ziewającego kota tez, żeby Cię jakoś zahipnotyzować abyś się wyspała na okrągło Moja Droga! DObrego dnia i wielkie podziękowania za dopingowanie!

    Droga Ala sprawiła mi dziś ogromną niespodziewankę, zostałam nagrodzona grą sims 4 (Alu <3<3<3 ). Choć wiem, że tu powinien spaść deszcz gier sims 4, żeby wszyscy Moi Kochani Ludzie z Forum ją otrzymali! Luki był tak miły że opisał sposób w jaki się mam do niej dobrać :) Dziękuję!
    Tego Wam życzę w najbliższym czasie! Ja postaram się Was nie zawieść i będę działać ostro, budować, tworzyć, szaleć, co tam fajnego odsłona sims 4 przyniesie!

    Dobrego dnia!
    Dziekuję Wam za wszystkie cudowne kartki z życzeniami, uśmiechy i buziaki! To dopiero radocha!
    h6shak8bpgow.jpg

  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Hej :) Sims 4 w pełni jest zasłużoną nagrodą dla Ciebie i Twojej twórczości. Demo super zaprezentowałaś, widać wkładasz dużo serca w tworzeniu simów i domków z poprzedniego kącika. Najbardziej spodobała mi się Leonera , ma to coś. Czekam teraz na efekty z czwórki, Ci co mają niech się chwalą bo jak najwięcej chcemy zobaczyć ! ;)B)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Witaj Anka!
    Tak długo czekałam aż założysz kącik ze swoimi Simami TS4. No i zaglądam- a tu już tyle komentarzy! Wszyscy napisali już to co ja też bym napisała,ale to nic- ja to wszystko powtórzę.:)
    Aniu zrobiłaś wspaniałe moderatorki urzekły mnie już w konkursie, w Twojej galerii Demo już widziałam twoje wspaniałe Simy, ale tutaj można im się lepiej przyjrzeć. Wszystkim simom nadałaś indywidualne cechy co jest jak wiadomo niełatwe.GRATULUJĘ!!
    Piękna jest Kamelia,Diy,Sonka,Kia,Rose. Wszystkie bardzo realne, myślę że jak Twórcy CC rozwiną skrzydła to będziemy mogły z Simów zrobić całkiem niezłych ludzi:) Aniu Twoje prace są rewelacyjne. Czekam teraz na Twoje domki , bardzo jestem ciekawa jakie możliwości w tej kwestii daje TS4.Jeszcze raz WIELKIE UZNANIE! <3 Pozdrawiam!
    ID Origin olivkasims
  • The user and all related content has been deleted.
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Dziękuję Wam pięknie Moje Kochane Dziewczyny! <3<3<3 Bardzo się cieszę że simy przypadły do gustu, rzeczywiście już samym demem się cieszyłam, nie mówiąc o grze którą odpaliłam po północy, TO ŻYJE!!?! Nie było problemów żadnych, śmiga jak dzika!
    Oczywiście nie omieszkałam zabrać swojego simselfa w małą podróż, kupiłam chałupkę, no i... na randkę poszłam.
    Moim wybrańcem wczorajszego wieczoru był bardzo przystojny sim stworzony przez Angie (DCExplorer), mam kilka zdjęć jeśli macie chęć zobaczyć :)

    p.s. Elu, rzeczywiście simy i pomieszczenia w grze wyglądają ponuro. Jest ciemno, ale... gdy powiesiłam 8 żyrandoli zrobiło się trochę przytulniej, niemniej jednak wygląda jakbym miała randkę w sanktuarium a nie w domu ;)
    Ale co tam, może będzie jakis "wspomagacz" wkrótce? LET THERE BE A LIGHT!

    S4_01.png

    S4_02.png

    S4_03.png

    S4_04.png

    S4_05.png

    S4_06.png

    S4_07.png

    S4_08.png

    S4_09.png

    p.s. 2 czy ktoś z Was Moi Drodzy orientuje się czy tu na forum będzie miejsce gdzie będzie można zbierać swoje zdjęcia z gry i potem wrzucać do kącika? Czy trzeba będzie korzystać z miejsca na swoim indywidualnym serwerze? Jeżeli ktoś ma jakieś info, proszę się podzielić, dziękuje pięknie :)

    Pozdrawiam! Dobrego dnia!
    h6shak8bpgow.jpg

  • The user and all related content has been deleted.
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Bardzo Ci dziękuję i Iwonce za pomoc! (*)
    h6shak8bpgow.jpg

  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Witaj Anno <3 Pierwsza randka w TS4 zaliczona, i wygląda na to, że udana :) Rozświetliłaś te egipskie ciemności, by nam pokazać fotki, choć im, taki romantyczny półmrok nie przeszkadzał. :D Twój avek w grze wygląda świetnie. :)
  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Simowie źle nie wyglądają ale reszta jakaś taka... nie urzeka. Teraz czekamy za Twoim domkiem z pełną fotorelacją :) Może coś małego i przytulnego? :)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Super simy Anno <3
    A ja sie wcale nie domagam, zeby szybko domek byl. Rozgryzc ten panel budowania - troche potrwa raz - bo lekcje czy poradnik, czy samouczek w grze nadaje sie do powieszeniu w kiblu jedynie. Pelno zachwytiu jak to nam teraz latwo bedzie budowac a konkretych rad prawie zero i natretne wpychanie i polecanie za to gotowych dziel EA do pobrania.
    Juz nie chce wspominac o ohydnych farbach do scian i nedznych podlogach. Czlowiek chce jasna podloge z desek, bo w chalupie ciemno- u mnie tez 8 zyrandoli plus swiatlo scienne - a tam jest takich sztuk jedna i w grze niebieskawo wyglada. Malaria. A juz "bogaty ujemnie" wybor blatow kuchennych i stolow to wrecz powala. Na 5 wzorow tylko pare nie rzygliwych ;/ Dobra zmienie temat bo mnie zaraz szlag trafi.
    Zamiast chwalic cudownie wygladajacego avka i jej faceta , to sie pluje.
    Prawde powiedziawszy gdyby nie te pelne wdzieku simy z czworki i te ich osobowosci to, bym w to chyba nie grala/
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • The user and all related content has been deleted.
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Haha, Anno, musiałaś się nakombinować, żeby im rozświetlić dom, ale było warto :) Fajne fotki i urocza para <3
  • SurielPLSurielPL Posty: 219 Member
    Anno, widzę że nie tylko ja mam problem z okropnie ciemnymi pomieszczeniami. Ja nie nawaliłam tych żyrandoli, ale miałam ochotę. Moja biedna Kaśka żyje w egipskich ciemnościach :( Czekam na jakiś "buydebug" gdzie będą światła dzienne.
    Twoje simy są cudowne, charakterystyczne, ciekawe i różne. Widać, że fantastycznie opanowałaś CAS ;) Zdjęcia z randki zainspirowały mnie do opisania randki mojej simki w moim kąciku. Mam nadzieję, że zajrzysz ;)

    Pozdrawiam
    S.
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja tez mam problem z tymi ścianami. Nie wiem czemu jest tak ciemno. Fajny pokój, podobaja mi się drzwi. I avek który nic nie stracił ze swojej świeżości
  • Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    Bardzo ładne Simki i Simowie. Ja jakoś nie mam wprawy w robieniu podobizn simowych moich znajomych, czy osób które bym chciała odwzorować - ledwo siebie zrobiłam - ale i tak nie idealnie... Mojego (już prawie męża) w życiu nie potrafię zrobić w Simsach.. porażka :P Jedynie przypadkiem - całkowicie - wyszła mi koleżanka, o której nawet nie myślałam hehe. ;) Podziwiam i podziwiam Twoje prace i nie mogę się oderwać :)
    micro_A89C.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top