Instalacja The Sims 4 przed oficjalną Premierą w PL.

Mam pytanie dla tych, którzy otrzymali już swoje kopie gry (chodzi mi o wersje pudełkowe) - dlaczego podczas instalacji gry z płyty wyskakuje mi pobieranie wstępne? Czy nie będzie można gry zainstalować normalnie z płyty - czy to tylko tymczasowe utrudnienie do premiery? Bo z moim netem to potrwa z tydzień to pobieranie gry. :/
micro_A89C.jpg

Komentarz

  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Aniu, grę "pobiera", ale nie z Internetu, tylko właśnie z Twojej płyty :) Po jakimś czasie poprosi Cię o drugą płytkę ;) Jednak grać i tak będziesz mogła dopiero po premierze.
  • Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    edytowano września 2014
    Anilewe - oj niee jakby "pobierało" z mojej płyty to bym nie musiała TYLE czekać. :O - a do tego mogę ją pobierać nawet teraz bez płyty :/ o co kaman kurde :/25szk61mcjs1.jpg
    qvzfc91pe7dz.jpg
    micro_A89C.jpg
  • LuKi965PLLuKi965PL Posty: 528 Member
    edytowano września 2014
    Przerwij proces instalacji czy też pobierania.

    1. Włóż płytę nr 1 do odtwarzacza
    2. Wejdź w folder tej płyty i znajdź "Setup.exe" lub "AutoRun.exe", ewentualnie coś pochodnego od tego jak np. ts4_setup.exe i oczywiście uruchom to
    3. Rozpocznij instalację gry

    Tym sposobem grę musi ci instalować z płyt, a nie pobierać. Aczkolwiek instalacja z płyt gier Originowych też nieraz trwa długo, jednak zazwyczaj max 1 godzinę.

    Tutaj zresztą koleżanka miała podobny problem: http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/768933/the-sims-4#latest
    | Intel Core i5-2500K 4x 3,3GHz | ASRock Z77-Extreme4-M | MSI GeForce GTX 660 2G DDR5 OC TwinFrozrIII | GooDRAM 8 GB DDR3 1333 Mhz | OCZ StealthXStream 2 600W |
    | SAMSUNG HD103SJ 1TB | Windows 8.1 Pro |
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2014
    Pozwolilam sobie otworzyc temat o tym w problemach technicznych gsdzie oddajac nalezne podziekowanie Tworcy porad <3 umiescilam wszystko razem , bo za chwile bedziemy miec ten temat rozwleczony po calym forum :)
    http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/768938/instalacja-gry-i-zauwazone-bugi#latest
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    edytowano września 2014
    Anula kocha panikować ;)
    Już mi to nie potrzebne (ale dzięki wielkie:) ), sama doszłam do tego wszystkiego wczoraj, poza tym, że Windows 8.1 co chwilę uszczęśliwiał mnie BSOD przy okazji :/ (ale wiem dlaczego - ta winda - przynajmniej u mnie - nie lubi Originu - to samo miałam przy pobieraniu CAS 4)... Anulowałam tamto pobieranie, potem po prostu uruchomiłam normalnie Autorun płyty i poszło, ale dlaczego się człowiek musiał tak wkurzać. Sama instalacja nie wiem czy zajęła z 10 minut przy takim obrocie rzeczy.
    Ps. Wiele osób miało ten sam problem co ja - na zagranicznej grupie na FB tez o tym "moim" problemie czytałam dziś.
    micro_A89C.jpg
  • Hej instaluje te ch*lerne Simsy od godziny 15.00, mam wersje płytową, sciagneło mi przez origin, gdy klikam w origin na ikonke "graj" to nie dzieje sie NIC, moze po paru minutach gdy zajme sie czyms innym ekran nagle staje się czarny i wyskakuje okienko, że jest błąd :/ już brak mi nerwów. co ja mam zrobic? zeby kupic gre i nawet nie móc w nia zagrać...
  • Ja musiałem dokupić komputer do simsów .Mam Nie mam tylko fitnessu 600+ modów i gre na eksluzywny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top