Jumanji i coś ..

«13456742
kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
edytowano marca 2018 w Kąciki twórców
I pierwszy z tego rodu w czworce. :)
Devil Vimes

vcj661gcdv8c.png

teraz jak moj Diabel wyglada z lewego boku - po z prawego boku jak wyglada na avku widac
fb1yvoaqdu9l.png

No i jakze - slynny obrzydliwy grymas - Wlasciwie ta osoba ktora nie pokaze swojego sima czy simki w tej pozie powinna byc od startu podejrzana. Kazdy, kto uwaza, ze zrobil dobra robote POWINIEN w tej pozie pokazac swoje dzielo. To jest najtrudniejsza rzecz do przeskoczenia w Demie. jesli ktos tego jako tako tego nie przeskoczy - znaczy nie opanowal jeszcze Dema dostatecznie i nie powinien sie domagac komplementow za inne focie. Tez tego nie kocham ale pokazac powinnam.

r65fcf4gcn72.png

No i jakies tam zdjecia w ciuchach. Raczej chodzilo mi o pokazanie jak gosc wyglada po roznym katem sfocony niz o jego ubior. Wiadomo szmaty mamy jakie mamy a CC uzywac nie chcialam. Zdjecia jeszcze nie sa doskonale - zle ocenilam odleglosc kamery ale to moje pierwsze focie z oddalenia w demo

xrmsccc61n17.png
tk5b3ry840r0.png
hhfsl5y8wo1p.png
owwdvkkkek4l.png



Moj EA id w Galerii kreatora
Champion on EA AHQ
Post edited by kreatora on

Komentarz

  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Witaj Elu :) Mnie ten Diabeł się szalenie podoba <3 Znając Twoich facetów stworzonych w TS3, muszę powiedzieć, że udało Ci się uchwycić w czwórce ten "Vimessowy" wygląd. Devil ma szeroką, mocno zarysowana szczękę, i świetne rysy twarzy. Fryzurka z "kucykiem" nie ujmuje mu tej męskości, i bardzo fajnie w niej wygląda. :) Miałam okazję mu się bliżej przyjrzeć, bo pobrałam go sobie do mojej biblioteki, i zlustrowałam z każdej strony. <haha>
    Powiem jedno - Przystojniaczek. <3
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Fajny w tym białym garniaczku. Widzę że ma prawidłowe, głęboko osadzone oczka, usta tez są męskie. Dobra robota widać że Twoje kolejne dziecko
  • SylwiaMegaRedMouseSylwiaMegaRedMouse Posty: 281 Member
    Elus po kim, ale po tobie mozna sie spodziewac tylko profesjonalizmu, taki juz tutaj uzyskalas, co wiecej, przystojniak, wszystkie czworkowe simki beda lataly za nim jak szalone ! :):*
  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Konkretne rysy, nie wygląda jak laleczka a w tym demie mam wrażenie że każdy sim jakoś podejrzanie 'miękko' wygląda. No ale taki facet to Twój talent simowy (między innymi) więc świetna praca :D
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • The user and all related content has been deleted.
  • Aż tryska testosteronem - chyba się zakochałam :D
    58ux0glrwiqi.gif



  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Pieknie dziekuje wszystkim za komplementy <3 ale ja niestety luknelam na sima Darko i mnie zwinelo - juz podejrzewam w jaka strone moj nastepny sim bedzie celowac. Inna sprawa ze Darko z 3/4 profilu go nie pokazal mymamy.laie.gif.gif
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Och! Naprawdę diabeł! Ale jak się uśmiecha łagodnieje i taki dla mnie jest bardziej przystępny.Też najbardziej podoba mi się w białym garniturze.Brawo!
    ID Origin olivkasims
  • The user and all related content has been deleted.
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Fajnie zobaczyć Twoją postać w całości tym bardziej,że Twój ludek jest dowodem na to co da się wykrzesać z dema/gry w zakresie mniej cukierkowych a bardziej realistycznych rysów.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Czyli klan Vimes z ts3 przeniknął do ts4 :D Diabełek w sam raz jak na nową odsłonę simów a zarazem idealny jako tester simek w czwórce ;)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    tak........ jakby to powiedziec dziś tu dotarłam.. więc KOCHAM VIMSOW! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2014
    Nie kochaj ;/ Mam focie z gry juz . Grafika jest nedzna - nnetrza domow ciemne jak diabli - duzo gorsza niz w TS3 - to znaczy dla tych co maja dobre karty graficzne jest gorsza o 10 poziomow. Zeby zdjecia wygladaly jako tako tutaj musialam ostro je rozjaznic w photoscopie
    - Dla tych graczy z nedznymi kartami grafika bedzie bardzo dobra :s
    Gra zostala starannie wytrzebiona z jakiejkolwiek seksualnosci - teraz nawet przedszkolaki moga w nia grac. No a moj gosc prezentuje sie zupelnie nieciekawie w niej. Chyba pojde odpalic trojke zeby ochlonac.
    rw5q6djfgjat.png
    f51bw9pcpvt9.png
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • The user and all related content has been deleted.
  • Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Jak dla mnie prezentuje się tak jak w CAS, czyli spoko :) Oj Elu, dwa zdjęcia dostałaś i znowu się w tryb narzekania przełączyłaś? :P Poczekaj z tym jeszcze, aż sama grę w łapki dostaniesz, może nie będzie tak źle :*
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2014
    Ewciu nie o chodzi... Wszystko zniklo co bylo takie czarujace w TS3 - zakochane spojrzenia, namietne flirty - one sa ale teraz rownie dobrze moglaby to byc rozmowa o wedkarstwie. Ja na biezaco mialam zdjecia z gry z komentarzem - bo Mimi grala i dzielila mi sie swoimi odczuciami. Koniec z romantycznym przytulaniem - juz w zyciu sim tej interakcji sam z siebie nie wykona, mozesz ja wydusic myszka - ale rownie dobrze moglyby to byc dwa manekiny z nieruchomym wyrazem twarzy. Nowe simy i nowe animacje. A animacje i wolna wole z tej dziedziny Maxis olal rowno.
    P.S Co nie zmienia faktu ze cala upojna noc spedzilam ze wszystkimi swoimi facetami - 6 sztuk sie ostalo po godzinie poprawek do kazdego. Zagram w TS4 oczywiscie ale jesli to co na goraco na czacie slyszalam podparte zdjeciami, to jest prawda, to dlugo w TS4 nie zabawie. Udoskonalanie gotowania mnie interesuje zerowo.
    Post edited by kreatora on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • YukizYukiz Posty: 413 Member
    W CASie wygląda bombowo, czystej krwi Vimes, w grze rzeczywiście został lekko zmiękczony XD lecz czy temperament mu zmiękł również? No tak, zapomniałam, że tutaj nie ma NRaaSa, daj więcej zdjąć z gry, to będę mogła jej się przyjrzeć. Idę do Emita i Karylin, tam kwitnie życie.
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    HAHAH! A w Rosji od 18 lat dostępna! Peggy 18! :))))

    Vimes jest świetny i podoba mi się i go kocham choćbyś nie wiem jak marudziła. Ale rzeczywiście jakby miał ciut łagodniejsze spojrzenie i był osowiały ;) to chyba przez ten brak interakcji, fatalnie że ich nie ma w grze, ale czy to coś nowego że znów czegoś nam będzie brak?
    Wnętrza: wiedziałam! Pisałam już że są ciemne, ponure, dlatego umeblowanie wygląda w nich tak przygnębiająco. Na zewnątrz piękny słoneczny barwny świat, a wewnątrz smutnawo.

    Przyzwyczaimy się? Może jakiś kodzik na światło dodatkowe...

    Pozdrówki Elu! <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Elu, trochę więcej oświetlenia, i będzie dobrze. :) Devil prezentuje się świetnie, a z romantycznością i seksualnością sobie poradzi. :mrgreen:
  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    dobrze wygląda ;) Czekam na wiecej fotek z rozgrywki ! Chce wiedziec co tam ciekawego bądź nędznego...
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top