Który dodatek kupić?

Witam!

Mam takie dodatki jak nie z tego świata i cztery pory roku, mam zamiar kupić napewno jeszcze po zmroku, jaki dodatek polecacie nie liczac tych trzech które wymieniłem?

Komentarz

  • DeruixDeruix Posty: 14 Member
    edytowano maja 2013
    Ja mogę polecić Wymarzone Podróże oraz Studenckie Życie.
  • edytowano lutego 2014
    Ja polecam wymarzone podróże , są świetne . Dzięki nimi na pewno nie będziesz się nudzic , jest to bardzo wciągający dodatek :)
  • Luzak125Luzak125 Posty: 123
    edytowano lutego 2014
    To wbrew pozorom trudne pytanie. Przede wszystkim ważne jest jak lubisz grać, czy wielkimi rodzinami, czy małymi? Czy ******* przygód czy twoje Simy są domatorami? Czy lubisz rozwijać swoich bohaterów? Czy grasz jedna rodzina czy wieloma? Osobiście polecam The Sims 3 : Kariera - nowe miasto, ciekawe sposób przedstawiania prac. Simy nie wchodzą do ,,króliczych norek,, ale faktycznie sterujesz nimi w trakcie pracy : Stylisty,Łowcy Duchów (ulubiona), Strażaka,Dekoratora Wnętrz,Lekarza (zmodyfikowana praca z podstawki), a także Detektywa(kolejna moja ulubiona praca).

    Innym fajnym dodatkiem jest Studenckie Życie - jak dla mnie poziom humoru zawarty tutaj odpowiada duchowi poprzednich części serii The Sims. Poza tym twoje Simy idąc na studia mają szanse na szybki awans, a także znacznie wyższe pensje, studia to także grupy społeczne,imprezy oraz mnóstwo zabawy. Śmieszny dodatek i według mnie także wart zagrania.

    Zdecydowanie odradzam kupno Po Zmroku - bardzo niedopracowany dodatek. Kiepski system Osobistości (łatwo nią zostać i w ten sposób całe miasta są pełne Simów-celebrytów), skromne nocne kluby(nie ma faktycznych tłumów jak w zwiastunach), a także kiepska praca jako Zespół muzyczny (praktycznie niemożliwa do ukończenia ponieważ gra generuje 3 słownie trzy okazje/zlecenia które mogą wykonywać, gdy taki detektyw ma ich ok 11-15).
  • KlaudiaFigielKlaudiaFigiel Posty: 713 Member
    edytowano lutego 2014
    Nie zgadzam się z Luzakiem125. Po zmroku to naprawdę świetny dodatek, jeden z najlepszych. Wprowadza dużo ciekawych rzeczy, a przede wszystkim miasto pełne klubów i nocnego życia. :wink:

    Polecam Ci jeszcze Rajską Wyspę - jeden z moich ulubionych dodatków, oraz Pokolenia - rozwija życie w dużych pokoleniach :) Może to moje zdanie, ale Studenckie życie jest durnym dodatkiem. Fakt, jedziemy na studia, na razie jest ok, ale potem te całe studia stają się monotonne i nudne. Zwierzaki też są super - sprowadzają spokojną wieś, oraz słodziutkie psiaczki, kotki oraz konie. :D (no i jednorożce ^^)
    ecqab008piec.gif

  • KubaBus666KubaBus666 Posty: 606 Member
    edytowano lutego 2014
    Polecam Ci Skok w Przyszłość i Rajską Wyspę, te dwa dodatki są bardzo wciągające ;)
    #transgender
  • seadramonseadramon Posty: 1,072
    edytowano lutego 2014
    Z tych dodatków których jeszcze nie masz, godnym uwagi jest Pokolenia - masa ciekawych interakcji wzbogaci twoją rozgrywkę. Gorąco polecam, to jeden z moich ulubionych dodatków. Z Rajską Wyspą radzę się wstrzymać - masa bugów, Zostań Gwiazdą - lubię przedmioty jakie oferuje ta gra, ale jakoś mnie nie porywa. Skok w przyszłość u mnie się czasami wiesza (jak wybieram się do Utopii) ale generalnie też jest Ok.
  • Diamond2102Diamond2102 Posty: 64 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Wymarzone podróże - Mozesz podróżowac do Egiptu, Francji oraz Chin. W każdym z tych państw są różne ciekawe atrakcje np. w Egipcie możesz zwiedzic różne świątynie .. itd.

    Pokolenia - Twój Sim może zostać opiekunką / opiekunem do dzieci. A dla dzieci dochodzi mnóstwo wspaniałych zabawek

    Rajska wyspa - Dodatek umożliwia Ci pływanie statkami (i wieloma innymi środkami transportu) po morzu.

    Kariera - Masz do wyboru róznych ciekawych karier / profesji tak jak np. strażak, łowca duchów, stylista, detektyw, architekt, rzeźbiarz

    Oczywiście, jest wiele innych ciekawych dodatków. Lecz te, które wymienilam uważam za jedne z lepszych! :)
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • oliwiak146oliwiak146 Posty: 1
    edytowano maja 2014
    Ja polecam Ci albo Wymarzone Podróże albo Pokolenia :P
  • Psiokotka04Psiokotka04 Posty: 34 Member
    edytowano lutego 2015
    Myślę,że gdyby się tak zastanowić to najlepsze to Skok W Przyszłość i Rajska Wyspa. Wymarzone Podróże też.
    Post edited by Psiokotka04 on
  • poleciłabym ci Wymarzone Podróże,Zwierzaki oraz Nocne Życie ;)
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Najlepiej spisać sobie co każdy dodatek wnosi - czy nową ciekawą okolicę, czy nowe obiekty i interakcje, jak mocny masz komputer, i na czym tak naprawdę ci zależy. Trudno doradzić coś nie znając twoich preferencji.
  • regenerations548regenerations548 Posty: 4 Member
    Według mnie najlepsze są The Sims 3 Cztery pory roku oraz Zwierzaki bo daje większy realizm w rozgrywce ale tak bez tego to Pokolenia
  • xCollinaxCollina Posty: 62 Member
    Ja tam zawsze swoje - zwierzaki. Wyglądają fajniusio i sam dodatek sporo oferuje, mi się na przykład dobrze bawiło. Ogólnie moim zdaniem takie ,,must have" do trójki to nie z tego świata i zwierzaki. Osobiście mając tylko te części zabawę miałam przednią (bo był moment, że musiałam odinstalować pare dodatków przez lagi)
    888infinity
  • MartynaOlkiewiczMartynaOlkiewicz Posty: 3 Member
    Zdecydowanie 'Studenckie Życie' lub 'Zwierzaki'
  • darsonsdarsons Posty: 1 Member
    Rajska wyspa - Dodatek umożliwia Ci pływanie statkami (i wieloma innymi środkami transportu) po morzu.

    Kariera - Masz do wyboru róznych ciekawych karier / profesji tak jak np. strażak, łowca duchów, stylista, detektyw, architekt, rzeźbiarz

    Osobiście brałbym: Kariera
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top