O wszystkim i o niczym

«1345671646
No tutaj to sobie możemy Offtopować ;d No to jak Galonger pasują ci wakacje w Hadesie???

Komentarz

  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    Wolę jednak dalej zabierać duszyczki zmarłych. Na powierzchni jest upał ale nawet sobie nie wyobraż*** co się dzieje pod ziemią!
    A skoro to temat z rozmowami o wszystkim to muszę ponarzekać na głupie pytania nowych użytkowników. Nie uczyli się czytać czy co? Chociaż w sumie wtedy nie przeczytają instrukcji jak i naszych porad.
  • Bartus8895Bartus8895 Posty: 1,452
    edytowano lipca 2009
    No ja już o tym pi.sa.lem jak wiesz ;d ale wtedy miales racje napewno nikt tego nie przeczyta znając życie.
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    Jak już jest taki temat to nie ma o czym offtopować...
  • Bartus8895Bartus8895 Posty: 1,452
    edytowano lipca 2009
    Zawsze coś się znajdzie, ja mam taki problem, że zawsze jak jest jakiś glupi temat to jak chce coś tam napisac to jest zamykany a szkoda trochee bym sie ponabijal.

    Najbardziej mnie rozbawil gościu co na forum Pytania napisal wątek gra i się pytam czy niemowlęta da się uczyc mówic :D
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    Albo ominąłem albo automatycznie napisałem ten sam tekst bo nie pamiętam ^^ Ale moderatorzy też się nieźle bawili jak Bartek Janiak przybył ^^
  • Bartus8895Bartus8895 Posty: 1,452
    edytowano lipca 2009
    Hmmm, możesz mi pokazac jakiś temat w którym się udzielal, bo ominęło chyba mnie to.
  • Bartus8895Bartus8895 Posty: 1,452
    edytowano lipca 2009
    <buhahaha> a na dwóch się jeszcze mogę dopisac :D
  • Bartus8895Bartus8895 Posty: 1,452
    edytowano lipca 2009
    Ale on nosi takie same imię jak ja, czuję się upokorzony.
  • MothMoth Posty: 646
    edytowano lipca 2009
    Chłopcy, brzydko się z dzieci śmiać. Ja tam już wolę takich niż ziomów, którzy twierdzą, że mają 100 lat więcej i władają 10 językami, a z polską ortografią stoją jak ja z rachunkiem całkowym.
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    Moth napisał użytkownik:
    Chłopcy, brzydko się z dzieci śmiać. Ja tam już wolę takich niż ziomów, którzy twierdzą, że mają 100 lat więcej i władają 10 językami, a z polską ortografią stoją jak ja z rachunkiem całkowym.
    Dlaczego mam wrażenie, że kryje się tu aluzja do mojego forumowego "przyjaciela" :lol: ?
  • simunia12simunia12 Posty: 235 Member
    edytowano lipca 2009
    Ja też nie przepadam za tym wyśmiewaniem kogoś innego sa różni ludzie ja mam taka koleżanke która mimo ze mówi ze coś umie w praktyce się okazuje ze nic nie umie i jej trzeba tłumaczyć jedno i to samo po kilka razy. Sa ludzie którzy po przeczytaniu instrukcji odrazu wszystko potrafią a sa tacy co potrzebują troche więcej czasu żeby zrozumieć o co chodzi. Ja mam akurat tak że wystarczy że raz przyczytam i daje sobie rade.
  • izabelawojcikizabelawojcik Posty: 295 Member
    edytowano lipca 2009
    simunia12 napisał użytkownik:
    Ja też nie przepadam za tym wyśmiewaniem kogoś innego sa różni ludzie ja mam taka koleżanke która mimo ze mówi ze coś umie w praktyce się okazuje ze nic nie umie i jej trzeba tłumaczyć jedno i to samo po kilka razy. Sa ludzie którzy po przeczytaniu instrukcji odrazu wszystko potrafią a sa tacy co potrzebują troche więcej czasu żeby zrozumieć o co chodzi. Ja mam akurat tak że wystarczy że raz przyczytam i daje sobie rade.

    W takim razie przeczytaj to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja
    Mój profil na TSR: izobell
    Mój Tag w Galerii #izobell
  • RuscatRuscat Posty: 632
    edytowano lipca 2009
    U ciebie prawie wszystko to aluzja.
  • DracoRDracoR Posty: 2,550
    edytowano lipca 2009
    Galonger napisał użytkownik:
    Moth napisał użytkownik:
    Chłopcy, brzydko się z dzieci śmiać. Ja tam już wolę takich niż ziomów, którzy twierdzą, że mają 100 lat więcej i władają 10 językami, a z polską ortografią stoją jak ja z rachunkiem całkowym.
    Dlaczego mam wrażenie, że kryje się tu aluzja do mojego forumowego "przyjaciela" :lol: ?

    Czyż2by to był mój też przyjaciel? :D
  • MothMoth Posty: 646
    edytowano lipca 2009
    Pozostanę enigmatyczna i będę polegać na waszej inteligencji :mrgreen:
  • DracoRDracoR Posty: 2,550
    edytowano lipca 2009
    Moth napisał użytkownik:
    Pozostanę enigmatyczna i będę polegać na waszej inteligencji :mrgreen:
    Tak, tak... Nie mów o kim myślimy. To będzie nasz mały sekrecik :D
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    Zapomniałem o najważniejszym temacie!
    czy na zwykłe sims3 pójdą mi dodatki
  • DracoRDracoR Posty: 2,550
    edytowano lipca 2009
    Galonger napisał użytkownik:
    Zapomniałem o najważniejszym temacie!
    czy na zwykłe sims3 pójdą mi dodatki
    Ale ten temat nie jest Bartka! On tam się tylko wypowiedział (i to o wiele mądrzej niż autor wątku zadał pytanie...)
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano lipca 2009
    No dobra ale i tak jest śmieszny :lol: W końcu to temat na luzie to warto było wspomnieć :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top