Zgubiłam kod seryjny od The Sims 3 Kariera,co robić :( ?

Kupiłam The Sims 3 Kariera od koleżanki(nie rejestrowała na stronce więc miałam niezużyty kod :D ) ale nie zdążyłam jeszcze zainstalować gry a ta przeklęta książeczka gdzieś mi się zgubiła :C Przeszukałam cały dom i nie zapowiada się na to żebym ją znalazła. To się nazywa pech :( Mam oryginalną płytę,pudełko tylko ta książeczka... Ehh... a więc moje pytanie : Czy mogę jeszcze jakoś odzyskać ten kod ? Widziałam jakieś w internecie,nie wiem czy będą działać ale mi bardzo zależało by na takim niezużytym,żeby móc zarejestrować grę na tej stronce.Czy mogę gdzieś legalnie odzyskać niezużyty kod ?

Komentarz

  • arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Możesz zadzwonić do EA z telefonu ( numer jest podany gdzieś w książeczce ) i opisać swój problem. Powinni pomóc.
    Możesz też poszukać kodu w internecie, ale nie jestem pewien czy rejestracja na stronie się powiedzie...
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Simowa Olu - to masz pecha. Postaraj się jednak lepiej przetrząsnąć szuflady i wszystkie kąty. Ja swoją książeczkę do - nomen-omen - Kariery - znalazłam włożoną do czasopisma, które przeglądałam, i przez przypadek wsunęłam tę książeczkę (jako zakładkę?). Całe szczęście, że przed wyrzuceniem czasopism dokładnie wertuję każde, aby zapobiec takim sytuacjom. Ale ile się naszukałam...

    Niestety, pewnie nie uzyskasz nowego serialu - bo na logikę - każdy mógłby nabyć sobie wersję piracką, lub zgrać elektroniczną - i poprosić EA o nowy numer. Co innego, gdybyś już zdążyła zarejestrować grę na forum, pograć grą, i przy przeinstalowywaniu gry raptem stwierdziła, że książeczkę wcięło. Zapytać możesz - kto pyta nie błądzi.

    Skontaktuj się ze mną na pm na moim forum simsdistrict - mam tam nick taki sam, ale bez cyfr.
    Gdybym tutaj podała nr mojego gg lub adres mailowy, to w jeden dzień miałąbym zapchaną skrzynkę ;P
  • SimowaOlaaSimowaOlaa Posty: 305 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Łuhu znalazłam,książeczkę była w pudełko od The Sims 3 O.o Ale pojawiły się dwa problemy,chociaż mówiła że nie,sprawdziłam na stronie mojej koleżanki i TS3 Kariera zainstalowane,cóż przepraszała mnie że zapomniała no ok i tak reklamacji do niej już zgłaszać nie będę bo taniej niż jak u niej,kupiłam nie znajdę . No to ok,przeżyje 1 gra nie zarejestrowana,spoko,ale przy rejestracji najpierw ładnie dość szybko idzie ale przy samym końcu zacięło się i pokazuje Błąd:Błąd danych (CRC) eh...miałam taki problem przy zwierzakach ale pobrałam potem szybko z Origin,gdyż miałam tą grę zarejestrowaną na stronce.Niestety w tym wypadku ta opcja nie jest możliwa.Kilka razy klikałam ponów ale ani drgnie,tylko 3 min postoi w miejscu i znowu pokazuje się tamten,komunikat.:(
  • RalleniqueRallenique Posty: 94 Member
    edytowano sierpnia 2012
    SimowaOlaa napisał użytkownik:
    ale przy rejestracji najpierw ładnie dość szybko idzie ale przy samym końcu zacięło się i pokazuje Błąd:Błąd danych (CRC)
    Chyba masz na myśli nie rejestrację, a instalację gry na komputerze.

    No to wygląda na to, że koleżanka sprzedała Ci nie tylko już zarejestrowaną grę, ale i z uszkodzoną płytą. Nie wiem jakie są relacje między Wami, ale ja bym oddała jej płytę i zażądała zwrotu pieniędzy.
  • SimowaOlaaSimowaOlaa Posty: 305 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Tak miałam na myśli,instalację. I jednak płyty nie musiałam zwracać,zrobiłam trochę miejsca na dysku i już ładnie się zainstalowało.Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.
  • JanBoyQJanBoyQ Posty: 315 Member
    edytowano września 2012
    Wszystko tak jak napisała Alicja.
    No niestety, przykro mi.
    Ja mam w pudełku z płytą, przecież są te "klipsy" i tam się te papiery wkłada... One są włożone.
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano września 2012
    Zamykam.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top